poster

Blaník (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 95 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)
 • Dan9K
  **

  Seminář snad suverénně nejhorší, tam nebylo takřka nic, hra je docela slušná, alespoň její průběh, nevadilo mi, že byla statická, působila docela přesvědčivě, vtipně ani tak ne a nějaká výraznější pointa chyběla taky.(3.7.2008)

 • Vojcl
  *****

  "Prý se tady mění koňský trus ve zlato?" "Nejen koňský!!"(20.2.2006)

 • Terva
  *****

  Blaník: Jevištní podoba Českého mýtu. Zívání v rytmu písně: Kdož su Boží bojovníci. Úvodní seminář: Cimrman a historie. Jak učitel Vlasák po palici dostal.(17.2.2009)

 • B!shop
  *****

  Krapet netradicni namet, ale opet perfektne zvladnutej. Kdyz na prvnich deset minut vlez na podium Vondruska, tak mi pekne zkazil naladu, protoze vtipny veci rikal tak dementne, ze se jim proste nedalo smat. Nastesti za chvily vysmahnul a Weigel a pote Smoljak dojem o moc vylepsily a ja se bavil. Jeste se hodi zminit, ze tu je navic loutkove divadlo a herci nesedi na podiu, ale vylejzaj zpoza opony. Seminar je docela kratkej, takze nakou hodinku trva samotna hra a je fakt, ze neco malo veci, co se opakujou, se dalo vynechat, ale naky vylozene hluchy misto tu neni. A nastesti tady uz je dobrej i ten Vondruska. Mozna, ze ve hre neni tolik hlasek jako jinde, ale i tak je velmi vtipna, najdou se tu perfektni sceny a vrchol je asi souboj na mece. Takze jasnejch 5*.(17.2.2008)

 • PogoJoe
  ***

  Po Africe mé druhé malinké cimrmanovské zklamání. Není to ono. Mírně mě to párkrát rozesmálo, ale trio Krátkozraký-Záskok-Severní pól stále naprosto jasně vyčnívá...(3.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace