poster

Blaník (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 1997, 95 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)
 • NinadeL
  *****

  Pavel Vondruška už si bohužel žádné další zlato nevydělá :((7.2.2011)

 • jajinka
  *****

  Velmi zdařilý úvodní seminář.. Když už 21.6.1621 tak mohl být císař tak velkorysý a popravit jen 21 pánů.. Nebo počkat do 30.6.1630, ale to by jich bylo o krapánek víc.. :-)(3.7.2006)

 • woody
  *****

  K Cimrmanovi se naprosto nehodící námět.Možná je to jen můj osobní názor ale kdyby nebylo semináře, tak bych Blaník s českým géniem vůbec nespojoval.Ne abyste si však mysleli, že tím bych tomuto představení ubíral na kvalitě!Právě naopak!Výborný Jarolsav Weigel jakožto politická mrtvola se mi z postav líbil nejvíc. Naprostým skvostem, srovnatelným i s hrou Vlasta(!), je souboj na meče!To musím říct, že jsem i smíchy uchcával! "Tak pojď na albánské rukavice!" "Tirana!"(5.12.2005)

 • Galadriel
  *****

  Jedna z mých nejoblíbenějších Cimrmanovských her.(3.5.2004)

 • kinej
  *****

  Blaník mi sednul. Docela nízká hodnocení mě překvapují. Podle mého je zde více než jinde vidět smysl pro humor a cit pro jazyk tvůrců. Ale ještě jsem dost her neviděl. takže možná pak změním názor.(13.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace