Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

bratr_jezek

Oproti ostatním se mi trilogie Slunce, seno...líbí hodně, neváhám a nestydím se dát vysoké hodnocení, protože hodnotím svůj názor a nedržím se nějaké laťky, abych příliš nevyčníval. Je pravda, že v posledním dílu už je pár slepých odboček (např. únos mafiány), ale skvělé hlášky a přítomnost "živých" postaviček z vesnice, ve kterých často poznáváte podobné lidi, jací žijí kolem vás, neubírá tomuto dílu nic na kráse. Pokud někdo hodnotí takovouto komedii jako odpad, co pak píše o těch součastných "skvostech"? ()

Ruffus83

Srovnatelné s ´Fackami´ a o něco zábavnější než první ´Jahody´. Nehodnotím to, jako filmový skvost, ale jako zdařilou bláznivou komedii, v době, kdy ještě Troška měl v hlavě nějaké nápady. Tady se ještě jednalo o dobře postavené a vypointované humorné situace, narozdíl od Kameňáků apod., kde už šlo jen o haldu laciných sprostých vtipů, které leckdy do děje vůbec nepasovaly. A když už crazy letní Troškovina, tak se vším všudy! Například scéna okolo nákupu počítače v Německu podle mě z komediálního hlediska nemá chybu... A Dejdar s Kaiserem byli také oživením. Takže za mě 4 hvězdy, a to i přesto, že mám nad daným žánrem prokazatelný vkusový přesah. ()

Loooba

Vesničani vyjeli na družební cestu ke svým kolegům do Itálie. A je jedno jestli by jeli do Itálie nebo do Zimbabwe, pořád by to bylo o tom, jak schovat žrádlo od oběda k večeři :-) Část filmu, kdy byli v Itálii sranda, zpátky v Hošticích už trapárna, přesto neboduji aritmetickým průměrem! ()

emilionka

Tohle už je rozhodně slabší, než ostatní předešlé díly, to musím uznat i krajně nevhodné a sprosté. To už není taková legrace... ()

mufy001

WTF? Nevim proč, ale žádná scénka mi nepřišla vtipná. Po předchozích dvou dílech obrovské zklamání! Postavy 2 Taliánů, které ztvárnily Dejdar s Kaiserem naprosto trapné. Nevím jestli je dobře nebo špatně že se netočil 4. díl! 1/10 ()

JARDAHONDA

Největší perlu z celého filmu pronesla Evička (Jaroslava Kretschmerová) v autě Bernanrda a Vincenza = "Nonsikonošámo" :) ()

zimi

Já se bavil a myslím, že nedokonalost nahrazovat nahotou, není záměr. Je to klasika a docela dobrá ukázka chování lidí, po převratu! I kdyby ne, tak mě se to líbí a vtipné to je a Ty, kterým se to nelíbí - navrhuji ožrat! ()

kreyson13

Tak tohle se už tak úplně nepovedlo. Jako by do toho chtěl rejža nacpat všechno, co se donedávna ještě nemohlo. Cizina, moře, sex, počítače, nadávání na bolševika. Dneska už to asi na mladší působí divně, ale na mě taky kdysi působil divně J.Plachta. Až na trošku přehánění to takhle nějak po 89 vypadalo. Bohužel. Ale pořád dobrý na zasmání s vypnutou hlavou. ()

marcelita

Jděte s odpadem do prdele. Hlavně,že jsi tady všichni hrajete na chytráky a myslíte,že kdyby jste jednou napsali pravdu,že se vám něco líbí a většině néé,tak budete za hlupáky co?? To jste stejně!! Trošku taky nemůžu ani cítit,ale kurva toto je naše skoro už klasika....netvrdím,že je to nějaké duchaplné ale směji se u toho jak pominutá. Vždycky si ten film rád pustím a to jsem h viděla už nesčetněkrát a je božíí!!!! Jo v hlavní roli tam není angelina jolie,nebo cate blanchet,ale o to tady jde(nebo nedej bože věčně kyselá gajslerka,které mám už taky plné zuby........v každém druhém filmu hledět na její nasraný ksicht mě už fakt nebaví)! Byli jste někdy na vesnici,nebo zaklepali u kamaráda na dveře??? Ono vám většinou neotevře plastiková 50tka co vypadá líp jak vaše holka,jako v amerických filmech,ale upně normální ,,mamka" a za zády jí stojí fotr se slovy kdo je to??? Né at sem nechodí mám na sobě trenky a lahvika. ...............vím všemu se diví jak telata a kdo néé??? ()

andydufrsn odpad!

Při včerejším (již několikátém, marném) pokusu dokoukat tenhle "film", jsem hluboce zalitoval, že u nás není trest smrti. Troška a vůbec všichni, pod tímhle "dílem" podepsaní, by si jej okamžitě zasloužili Oslava debility, primitivismu a totálního buranství ()

kavon

Tak tohle se fakt nepovedlo. Tenhle díl neměl nikdy vzniknout. Naprosto nevkusné, nevtipné a hloupé. Pár odhalených prsou to taky nezachrání. Předchozí díly jsou perfektní narozdíl od tohohle co nemá hlavu ani patu. Rozmýšlel jsem se nad odpadem, ale nakonec jednu hvězdu za vyjmenovaná slova po M :) ()

stargate17 odpad!

Ale fuj. Tohle už opravdu není ani průměrné, nýbrž hluboce podprůměrné. Škoda slov, tohle prostě nemělo vzniknout. I když, vzhledem k tomu, kdo je režisérem, mohlo to být ještě o něco horší. ()

petmes

Dle mého názoru, toto bylo něco navíc. A navíc zbytečne. Lacinejší než laciné, ale to bylo eště v době, kdy jsme o Kameňácích ani netušili. No skrátka trapas. " My na stavebním podniku sme na horrory zvyklí", nebo závěrečná řeč ve filmu... co dodat? ()

Udet

...jasně, není to žádný art, ale tohle věrné zobrazení českých paštikářů v sandálech a bílých fuseklích na jejich prvním zájezdu za železnou oponu mě docela pobavilo ale s hodně hořkým nádechem.... ..i když je fakt že z celé trilogie je to článek nejslabší.. ..ale oproti VKV, Ordinaci, Přátelům, Dynastii, jiným sitcomům a telenovelám je to pořád ještě o něčem.. ..přesná ukázka české ubohosti,, buranství,vlezdoprdeláctví, nevzdělanosti, závisti, ojebávání, snahy zakrýt letitý bordel čerstvě nabílenou fasádou.. Nejlepší scéna z celého filmu je jeho samotný závěr- Miluna, skvěle oháknutá dle poslední mody, zpovzdálí sledovaná svým italským snoubencem sedícím v nablýskaném kabrioletu podá štítivě Blaženě,sedící na dvorku v gumovkách a notně ušpiněném domácím ůboru svatební oznámení, s pohrdavým ůšklebkem si změří jí, Vencu a jejich dvorek plný slepičinců , otočí se a odchází.. ..super ztvárněný Čechistán versus Evropa.. ..rozhodně mi z tohoto filmu není na zvracení jako některým zde, ale z tohohle národa a z téhle země... ..Helena Růžičková měla pravdu ve svém závěrečném výkřiku jenž však vyzněl dosti zoufale: ,,celý svět bude koukat co my Češi dovedem..!!'' ...nooo, to tedy ten svět opravdu kouká.. ..ale poněkud zděšeně, nevěřícně.. Howgh.. ()