Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

Miloško

film nabitý akciou, zaujimavym strihom, postavami(hlavne tí traja nacisti boli neskutoční), dobrými hercami. Trochu mi to pripomenulo taku "tarantinovku" na iný sposob. Film treba pozerať neustále, čo i len chvilka nepozornosti(hlavne na začiatku), sposobi dosť velkú neprehladnosť v deji. 5 hviezdičiek ()

Orhalmi

PO dosti složitém a nepřehledném úvodu film nabrral slušný spád a akce neměla chyb. Celekm slušný střih. Příjemná podívaná, Slušný suchý černý humor. Pohodový odpočinkový film. Nečekal jsem nic více, nic míň. ()

Umpa-loomp

Nie, nemyslím si, že by išlo o napodobňovanie Guya Ritchieho, nie nemyslím si že by išlo o zle zvolený žáner pre Carnahana a už vôbec si nemyslím, že by išlo o nezvládnutý, alebo priemerný film. Hneď po prvom zhliadnutí (dovtedy som o tomto filme vôbec nič nevedel) som bol absolútne nadšený. A po druhom a treťom pozretí sa moje pocity nemenia. Toto mi proste sedí ! ()

Ygan

Zajímalo by mě, jaký je kvalitativní rozdíl mezi Running scared a Smokin' Aces, že první z nich má 80% a druhý ani 70%. Podle mě žádný, oba filmy jsou vyhračičkované cool gangsterky bez jediné nudné minuty. Perfektní hudba! 4,5* ()

vejfukCZ

Čekal jsem stylovku. Čekal jsem stylovou cool oddechovou akci, kde s vypnutým mozkem budu sledovat jak se nájemní vrazi budou předháňet kdo koho dřív sejme a kdo se první dostane k cíli a u toho spousta hlášek. Aspoň tak to vypadalo z popisu a trailerů. Co jsem dostal? Asi hodinu a půl vysvětlování hlavní zápletky, spoustu jmen na který by si měl divák pořídit nejlépe zápisník, vyslýcháni, odposlouchávání a znovu vysvětlování až je z toho člověk úplně zmaten. Finálni akce se smrskla do 10 minut kde bylo zabito X lidí a poté nastoupilo opět nepochopitelné rozuzlení ze kterého jsem byl opět zmaten. Pro mě zklamání. ()

bobin

Půl hodiny se na nás valí představování nových a dalších postav , až jsou jich desítky a ztrácíme přehled . Vše směřuje k likvidaci jednoho muže . Až tahle prezentace skončí , tak se najednou začne mlet divoká přestřelka a až tehdy se začínáme orientovat. Kopy mrtvol a jaksi neutrální zážitek . Takový je celkový dojem . ()

Thovt

kočkopes, kterej se v traileru snaží vypadat jako film od Ritchieho, nakonec z něj ale nemá prakticky nic a místo toho na diváka chrlí změť scének nedržících nijak zvlášť pohromadě. Ben Affleck má ale skvělou roli (-: ()

maxnot

Povedený film. Dobrý mix akce, humoru, "puzzle" děje, který se pomalu skládá do úplného obrazu... Všem šílencům do střeštěných akčích komedií jen doporučuji! ()

VildaCh

Ten film je tak cool, že vás to donutí si nahodit kapucu a zapálit si před vlastními rodiči i když to o vás neví:) ()

zuzulatomas

Velmi dobre spracovany film, s dobrym dejom. Najviac sa mi pacila scena ked sa strilalo so sniperky :D akoze "maly" kaliber. Niektore casti boli prehnane ale ine boli zas fakt dobre, uvazoval som ci dat 4 alebo 5* ale ked som videl zaver filmu povedal som si ze to stoji za tych 5* fakt-aspon podla mna. ()

vodkasesemte

takže si něco pujčíme na party, ale že to bude kdykoliv jindy stravitelné víc než ten večer s vodkou, bych nečekal. hodně filmové melodie, která jakoby z oka vypadla jiným COOLtárnám. ()

chrchel

Plno akce, plno hlášek, plno mrtvejch a plno magorů a psychopatů. Navíc plno mých oblíbených herců (Reynolds, Liotta, Garcia, Piven, Pine, Carbonell, Fox, Bateman, Edgerton, Durand) - známými jmény a xichty se to jen hemží. Přesně tak to mám rád. Alicia Keys je fakt kočka jako bonus ke všemu :-) ()

Neronius

Ze začátku celkem nudnej a tak trochu stupidní film, ale jakmile se to rozjelo tak musím uznat, že jsem se dost bavil a hodně překvapilo jak se to vyvíjelo, navíc vidět ve filmu tolik známých herců je hodně gucci, takže za mě plnej počet. ()

Elessar.

Zas trochu taký Podfuck mutant, ale čo na tom, je to akčňáreň a komu to čo vadí. jednodcuho také prebité Eso. A ja som si to užila. ()

Lina

Experiment, který se nedá doporučit běžnému divákovi. Žánrově má blízko ke Kill Billovi, ale není zdaleka tak dobře propracovaný. Herecky velmi dobrý, i po stránce obsazení, výprava, kamera, základní myšlenka v pořádku. Najde se i pár kvalitních a silných scén včetně závěrečné, jenže oproti Billovi výsledek působí kostrbatě. Vždyť už jen zabít zajímavé postavy jen tak, v polovině filmu a bez výraznějšího efektu, je Carnahanova chyba jako režiséra a scénáristy. Ben Affleck s Rayem Liottou si zasloužili za svoji práci něco lepšího. ()

Sekel

Svizna akcni komedie, s ponekud zdlouhavejsim, vysvetlovacim zaverem. Joe Carnahan, je reziser, ktery se neboji pripravit se o nejvetsi herecke hvezdy hned v uvodu, vlastne jeste pred samotnou hlavni akci, ale nevaha nam je z pocatku predstavit jako vsechny ostatni a pote co jsou zmizeni, si uz clovek neumuze byt jist nicim co na platne uvidi. Vystupuje tu tolik postav a postavicek, takrka komiksovych a v kombinaci s efektne nasnimanym, ale pritom dostatecne realisticky a bolestive pusobicim nasilim, vznika velmi silny vizualni zazitek. Neustale mumlani a obcas az sitcomova mluva, bude chtit vicere shlednuti, k odhaleni vsech hlasek a jenom trnu, jak to distributor necha prelozit a nadabovat, ponevadz je zavedenym zvykem, zbavit film v cestine sprostych slov a vetsinu vtipu pointy, jenom aby to pochopilo co nejvice lidi. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel