Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

eredin

Příběh na hovno, zápletka na hovno, dialogy na hovno. Ale v tomhle filmu jsou důležité jiné věci a ty jsou zvládnuté dokonale. Skvělé postavy zabijáků (tři pankáči sou dokonalý), výborná (a výborně natočená) choreografie akčních scén, hodně krve, pár polonahejch holek a kouzel s kartama. Nic víc není potřeba, zvlášt když si můžete v kině koupit pivo a brambůrky místo popkornu :) ()

Suomi

Zajimavý akční film, který je ze začátku nudný, ale čím se blíží konec tím je zábavnější.Tolik lidí musí zemřít, aby dostali jednoho člověka,nečekal jsem, že Ben Affleck to zabalí tak brzo, Ray Liotta hrát umí. ()

Pharlap

Hned od začátku je jasné, že to bude něco mezi Sejměte Cartera a Skrytou identitou s snad bandou dalších filmů z gangster prostředí. A tohle zpracování je zase jiné a strhující. A hlavně ta šílená přestřelka v "kyberpunkovém" stylu v hotelu Las Vegas. Hustýýýý... banda zmagořenejch týpků alá Ramstein s motorovými pilami a do toho dvě kámošky, z toho jedna se sniper puškou, co by mohla bourat baráky.. jo jo jo.. tohle má náboj a super zpracování, i přesto, že je prvoplánovitě jasně, o co půjde. ()

Charles123

Já nevím prostě tenhle film mně něakým záhadným způseb dostal...Možná to bylo dějem, možná to bylo obsazením, nemůžu si pomoc ale pořád mi něco uniká....Myslím že tohle byl tak trochu TarantonoRitchie styl.Ze začátku mi to hrozně připomínalo Rocnrollu(kdoví možná se nechal Guy inspirovat) a když přišlo na zlatý střed pomyslela jsem si ,, páni já jsem se snad ocitla v Tarantínových gaunerech né"? Prostě nemam co ktomu víc dodat, jen to že kdyby se tenhle matroš dostal ke Quentinovi nebo Guyovi, tak by to byl fakt těžkej kalibr.... Jo a ten konec mně dostal. PS: Ti tři nacističtí bratři Tremorovi mně fakt dost pobavili :D ()

Bonniesgun

Je to sexy a má to spád. Známí herci umírají dřív, než se sluší, ale zábavněji, než by se čekalo, FBI je bezradná a konec má všechno po čem divákova duše touží - překvapení, zvrat, love story a bezútěšnou budoucnost hlavního kladného hrdiny. Popravdě... kladný hrdina tam vlastně není nikdo. Nic proti Ryanovi, ale tentokrát měl asi zůstat spíš na ústředí federálů a nechat vrahouny, ať se baví! ()

gicous

Carnahan se vyřádil hlavně v úvodu, kdy s neobyčejnou chutí a stylem představuje hlavní hrdiny, většinou psychopaty a zločince toho nejhrubšího zrna. Finální přestřelka ma švih a tempo, ale co mě zklamalo, to byla určitě pointa. Zbytečně kazí dobrý dojem z filmu a je až příliš překombinovaná a jakoby vycucaná z prstu. Ale jinak dobrá akční jednohubka. ()

intro

Snímek natočený s láskou k filmu, podobně jako Tarantinovo filmy. Hezky to odsejpá, postavy jsou dobré a akce taky. Nácek s motorovkou mě fakt pobavil. Dávám 70% ()

subic

Zajímavě obsazená mafiánská vyvražďovačka, FBI, lovci odměn a další různá individua, spousta zajímavých vedlejších rolí, v nich třeba Nestor Carbonell a Chris Pine, dokonce i Rusák Hugo v teplácích, ale nějak to postrádá šťávu, chybí tomu napětí, dokonce to ani není moc vtipné, přesněji krom jedné hustější akce před koncem. A aby toho nebylo málo, tak Andy Garcia na konec vysvětlí hlubší skutečnosti celého případu, ale Ryan Reynolds to vidí trochu jinak. Všechno je to vlastně o jedné transplantaci srdce. ()

VlastaFlaksa odpad!

Tohle řadím do kategorie totálních krávovin ve stylu Kill Billa........ pro normální alespoň průměrně inteligentní lidi k nekoukání. ()

Guran

Tak u týhle kraviny nejde vydržet ani prvních deset minut. Dialogy šílené, nudné, otravné, snénář trapný a děj to je teda kanón. Opravdu nemůžu uvěřit tomu, že za komedii zde filmaři berou brutální scény, jako svařování očí, či varlat. Opravdu nechutné. Proto černé komedie neuznávám. Opravdu obrovská blbost, kde ani herecké obsazení neudělá zázrak. ()

Pitryx

Tak děj a postavy jsou pomotané pořádně, chvilku mi trvala orientace mezi tím vším. Závěr je celkem slušný, pár překvápek je ve filmu taky, takže… Zatím dávám méně a tím také dávám filmu ještě jednu šanci. Možná podruhé přidám. Nebo taky možná že uberu. ()

elishia

takovy nekolikrat seprany a nasladne umele obarveny odvarek klasik Guye Ritchieho. Slabsi 3. Zaver byl misty vcelku chytlavy. ()

johnsnow

SPOILER ALERT: Ty kokso, opäť film kde ľutujem že som si ho pozrel až teraz. Fakticky je tam po kokot postáv(skoro všetko známe ksichty) a je na to radosť kukať, každý má čosi do seba a každý sa mi páčil, najväčšia prdel bol aj tak Affleck a jeho skorá smrť, s vtipným zakončením. Síce v záverečných 20 minútach Carnahan capne na brzdu a trošku tým výsledný efekt skurví, ale potom príde koniec (kde som plotwist čiastočne odhadol dobre, ale tá druhá časť, to ma fakt v dobrom prekvapilo) a úplne záverečné 2 minúty pred titulkami, no tak to je maškrta. 5* zaslúžene. ()

Blazkowicz

Rádoby supr čupr film, který si hraje na něco, co není. Ze začátku novodobé Pulp Fiction, potom vážnější gangsterka s dojemným koncem. Nuda to sledovat a zároveň i poslouchat. 2-* ()

Humprt Pum

Absolutní nedostatek jakéhokoli náznaku postavy, která by byla natolik rozkreslená, aby vůbec stála za řeč. Dalo hodně velkou práci tenhle slepenec dokoukat. ()

Efreeti

Vizuální masturbace ve stylu Domino, překombinovaný příběh ve stylu Revolver, hvězdné obsazení ve stylu Ocean Eleven. Uber-stylizované postavičky jsem viděl v poslední době v tolika filmech, že už ani nemám sílu je jmenovat. Pokud Vás podobné filmy baví klidně přidejte 2 hvězdičky, ale já už jsem poněkud přesycen. ()

Filipes

Když jsem se díval na trailer, tak jsem čekal hodně kvalitní film s dobrou porcí pořádné akce. Mno tak jsem zjistil, že jsem čekal zbytečně. Film na můj vkus dost nepřehledný (Trochu mi to hašteření o tom kdo je federál a kdo ne připomělo Skrytou Identitu;) jinak dost nepřehledné dialogy normální, na přestřelkách teda tvůrci nešetřili, ale o tom to vlastně celé je. Ryan Reynolds sice patří mezi mé oblíbence, ale nějak výrazně se projevil snad až v poslední scéně. Alicia Keys je sice hodně sexy a fandil jsem jí, ale co naplat "esovej film to rozhodně nebyl" i když to rozhazování karet kolem bylo působivé. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel