Foltest

Návra do budoucnosti II si odnáší spoust kladů od svého perfektního předhůdce. Divák tak dostává výborně vystavěný film, kde je prakticky vše přesně na svém místě. Zároveň se tady hlouběji noříme do cestování časem, a i přesto, že se to může vymstít, Zemeckis to uchopil výborně; vše dává smysl a zapadá do sebe. Zároveň se mi moc líbí, že se snímek nebál pohrát si s vizí budoucnosti, která je zajímavá a plná nápadů. Ve filmu je také více rozehrána nota Martyho charakteru, kdy tady vlastně začíná cesta jeho morální nápravy, jež se završí ve 3. díle. Na závěr bych ještě rád vypíchl vynikající závěrečnou scénu, která mě přinutila hned si pustit sequel; ta skutečně nemá chybu. Návrat do budoucnosti II tak rozhodně doporučuji ke zhlédnutí. ()

gggggg

Je to výborné nadviazané a prepletené z prvým dielom, avšak miestami moc prekombinované. Sem tam mi dobrý dojem pokazili efekty, ktoré síce vtedy boli na úrovni, ale dnes už sú chabé. Avšak stále je to výborná jazda a záverečný diel trilógie si nenechám ujsť. ()

Českem pojede legendární DeLorean

Českem pojede legendární DeLorean