Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Ydrosten

Demi Moore, je sice pěkná ženská i dnes, ale to přece neznamená že tomuhle filmu dám hvězdy jen kvůli tomu. U mně za 2. ()

MickeyStuma

Velice odpočinkový pohodový film o boji matky za svoji dceru. Prohrála soud o opatrovnictví a aby mohla o ni zase bojovat, potřebovala vydělat peníze. A kde jinde se dají rychle získat, než ve striptýzovém klubu jako tanečnice. A tam se děj příběhu, který je krapet říznutý krimi případem, převážně odehrává. Snímek si na nic nehraje a plyne takovým nenáročným tempem, že divák ani nemusí přemýšlet nad událostmi právě odehranými. Vše je zvýrazněné s jistou opatrností a nic se nepřehání. Lehkost filmu tedy nemusí všem vyhovovat, ale i to jisté kouzlo má a dokáže oslovit. I v jednoduchosti je síla a tady to platí dvojnásob. ()

Rathalos

Striptiz je podla mna zbytocny film a cudujem sa Demi Moore,ze sa dala na to nahovorit,ale kaslat na to,jedna hviezdicka prave kvoli nej...:-) ()

Gwin

Hodnotím jednou hvězdičkou za Demi (i když ty silikony...), protože to je asi tak vše, co se dá hodnotit pozitivně. A teď se přiznejte. K do z vás se na tohle díval z jiného důvodu než kvůli Demi Moore? Já ne :) ()

Jeand´Boa

Dávám dvě hvězdy - nemá to však nic společného s tím, že by každá hvězda byla za jedno ňadro Demi - dávám dvě hvězdy, neb za víc to opravdu nestálo...nikdy nepochopím, proč se kolem tohoto filmu tolik nadělá... ()

guri

To, co sa na zaciatku snazi tvarit ako drama sa postupne meni na nechcenu parodiu. Ta jedina hviezdicka patri Demi Moore. ()

PavelZava

Demi Moore je sladká. Vtipná byla postava Shada (Ving Rhames) přidám pár dialogů s ním : (u právníka, kde Shad vyhrožuje aku-vrtačkou) Sledujete politiku pane Shade ? Vypadám snad, že sleduju politiku ? (Ochranka se ptá Erin) Jste paní Grantová ? Né, Barbara Bushová. Kdo je on ? George Bush. George Bushe nikdo nezval, tak se běž projít. (Dvě pistole míří na neozbrojeného Shada) Jseš Blázen ? Jó psychouš. Představa nepřemožitelnosti spojená se silným sebevražedným nutkáním ()

Kingjiri

No teda, hodnocení blížící se černý barvě si tenhle snímek fakt nezaslouží. Příběh nemá Oskarový ambice, ale v rámci béčkový produkce neni až tak blbej a když už nic jinýho, tak je zábavnej. Dyť se tu přece věčně svlíká Demi Moore a její další známý buchty z "Chtivýho Bobra", Burt Reynolds se promenáduje pomazanej vazelínou, Robert Patrick je otec roku a Ving Rhames hlásí jako o život. Třetí hvězda putuje za počet odhalenejch hrudníků a hlavně taky proto, abych snímek podpořil a pomoh ho udržet dál od hrozící černý propasti. ()

Hulk Hogan

Proč tak nízký hodnocení? Je to naprostá pitomost, ale je to sranda. Chytnul jsem to náhodu asi v jednu v noci v telce. Nejdřív jsem u toho zůstal jen kvůli Demi, ale nakonec jsem to i dokoukal. Děsná pitomost, ale s Reynoldsem a Patrickem jsem se fakt dobře bavil :) ()

Odpadlik

Film sám je hrozný. Emancipovaná matka co si vydělává striptýzem na živobytí je dost nezáživné téma, ale role Burta Reynoldse, coby úchylného kongresmana je krásně ujetá a je to asi jediný důvod proč jsem u filmu vydržel až do konce. ()

waska

Když to budu brát, že je to jen o sexy striptízu krásné Demi a nic víc v tom hledat nebudu, tak se docela pobavim. ()

Acrobat odpad!

ani hlava ani pata tohto filmu. Iba prsia a rit demi moore. to nestaci a nikdy stacit nebude. Je otrasna, ako aj cely film, ktory nema co povedat. ()

Jackie_Brown

Souhlasím s půl hvězdičkou za dokonalé tělo Demi Moore a další půl hvězdičku za skladbu Little Bird od Annie Lennox. Tolik na obhajobu, zbytek spalte! ()

sigf07

Nálepku komedie k filmu připlácl až český distributor, původně bylo vše myšleno smrtelně vážně. Nepochopím, co vedlo producenty k tomu, uvést do kin necelý rok po prodělečných Showgirls podobně (velice podobně) laděný Striptýz. Faktem je, že oba filmy toho mají hodně společného, jen Striptýz se snaží povolání hlavní hrdinky omluvit morálními motivy a co se týče hereckých výkonů, stojí o stupínek výš (Demi je přece jen lepší herečka než Berkleyová a postava Vinga Rhamese mi byla sympatická). ()