Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Wally

Strašný film, který nemá hlavu ani patu a jediné, co ve vás zůstane je, že má Demi fakt hezkou figuru a za to si zaslouží o jednu * víc než bych normálně dal. ()

BlackTom

Spomínam si, ako na zéeške jeden blbeček nejakým zázrakom v tom veku vydržal čučať do bedne až do nekresťanskej polnoci a potom sa nám v pondelok na dvore chválil tým, že videl kozy Kate Winslet. Druhý raz však naša parta skoro-adolescentných masturbáciou posadnutých žiačikov z valala nenechala nič náhode a na jeden piatok sme sa dohodli zapnúť o desiatej Markízu a mrknúť sa na toten Striptíz. Ja som to mal obzvlášť ťažké - so starou telkou, ktorá poslúchala len na buchnutie a bez ovládača som sedel priamo pred obrazovkou a bez zvuku som naslúchal, či ma niekto nenačape pri ukájaní sa... vlastnou predstavivosťou. A rafinovanosťou, of course. Nostalgiu nezmazali ani Demine muskulatúrne krivky, škaredé vemä a mužatkovský fejs, avšak Burt Reynolds bez bajúzikov, to bolo už v tej dobe hrubé znesvätenie. Ale príjemné spomienky ostali, zápletku nik neriešil a už o týždeň sa dostalo na víťazoslávne "hele, bobr!" v podobe ostrej "pecky" Slunce, seno, erotika. :))) ()

Zagros

Odpad si film rozhodně nezaslouží. Sice jde o béčko jak vyšité, ale rozhodně není nejhorší. Slušné obsazení (Demi!, Reynolds, Rhames), průměrný příběh a občas vtipné scény (možná nechtěně) hvězdou odměním. Druhou přidám za postavu Demi, která sice k mým oblíbeným nikdy nepatřila, ale za svůj striptýzový výkon se stydět nemusí. ()

Castorr

Film, který docela dost vyzdvihl Demi Moore na vrchol Hollywoodu není zrovna ten lepší ve kterém hrála, ale její sexy scény jsou fajn. ()

wosho

Komedie, jejiz tvurci zprvu asi zamysleli neco jineho, vazneho. Ale nekdy, nekde se jim to zvrhlo. Urcite pri psani scenare, pochybuji, ze to je nechtene a vznikle absolutni neschopnosti Bergmana na place. Uz jen ty postavicky. ulisnej senator, ci ten blb co se zivi kradenim kriplkar. Na vrch je tu, v te dobe, perfektni telo Demi Moore, sice nezari herecky, ale u tyce by se jiste uzivila. Podle m2 nepravem ztrhany film, zadny pruser. Jen obycejna komedie s mixem vseho mozneho a peknou troskou umelych koz. ()

Schuldiner

Asi jako všichni jsem shlédl tento snímek jen kvůli Demi.. nakonec se mi tam ta Demi samozřejmě líbila, takže tu jednu hvězdičku jí šoupnu do.. ..hodnocení.. ()

Wishkah

Hodně podprůměrný film. Demi Moore tady hraje hodně blbě a při tanci není taky nijak extra wow. Navíc ukazování zjevně silikonových prsou při každé příležitosti taky nepovažuju za nejšťastnější lákání diváků. ()

Prochy38

Vidím, že zde film moc velký úspěch nenese. U mě to zase ale takový průser nebyl. Film měl tempo, komedie to taky nebyla špatná a herecké výkony myslím celkem na úrovni. Žádná velká sláva to samože není, ale já si tedy nikdy nestěžoval. A co je nejdůležitější, D. Moore je tu opravdu kus nádherné a neskutečně sexy ženské. ()

J*A*M*A*L

Demi Moore zatancovala fakt luxusně, ale to je také jediné pozitivum tohoto filmu. A podle mě všichni zde tomu dali lepší hodnocení, právě kvůli Demi Moorové. Ti co už dali rovnou odpad, tak už ani pro tu Demi neměli slitování. Film stojí samozřejmě za nic, však já jsem se na to podíval jen díky Demi, a jejímu sexy tanečku, ale jinak mě film vůbec nezajímal. Film je zralý možná na tu jednu hvězdičku, že to mělo alespoň nějaký ten příběh, ale jinak podprůměr jak hrom. ()

tterez

Žádná hloubka, ale nejnádhernější Demi. Tady je nejkrásnější, v G. I. Jane nejdrsnější a v Mr. Brooks nejlepší. ()

dehlie odpad!

si pamatám ako som sa ako decko tešil na odhalenú demi. síce moja túžba bola naplnená, ale to je asi všetko čo dal tento film dejinám kinematografie. väčšiu zlátaninu ťažko hladať. zlaté maliny neboli zadarmo. ()

berry.77

Tohle je průměrná sexy podívaná s krimi zápletkou k tomu pěkná Demi Moore a její sexy tělo,sexy tanec to je její jazyk co nám chce říci podívejte a uvidíte stojí to za to.Za sexy tanec i víc +2* k původním 3 ()

mira007

Kdyby se z toho nedělala taková parodie , ale byl by to žánr spíš thriller a psychologický, a kdyby tam nehral Buřt Reynolds, což je pan Parodie sám o sobě a kdyby tam bylo ještě trochu víc nahotinek ( ikdyž je jich tam dost ) a kdyby ta dějová linka nebyla tak debilní .... jenže to je mnoho kdyby, podtrženo sečteno tenhle film je bída, ačkoliv se z něj dalo vytěžit díky tématu daleko více. ()