Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

monolog

Jediná dobrá věc na tomhle filmu je Burt Reynolds, kterej si tu střihl jednu ze svých nejztřeštěnějších postav, jakou znám. Vždycky jen tvrdý bouchače a detektivy a takhle najednou tohle. Jo a ještě něco, tenhle film je stejně erotickej nebo lechtivej, jako Playgirls (odkaz zde na jedničku a zde na dvojku) s Michaelou Kuklovou. Ne že by to bylo to jediný, co jsem od tohohle filmu čekal, ale když už tam není žádnej skvělej příběh, herci se taky nepředřou a ještě k tomu je to strašně nudný, tak co už by to mohlo pozvednout? Možná Michaela Kuklová nebo Simona Chytrová, i když i o tom pochybuju. Tenhle film by možná byl i pod jejich úroveň. No, možná. ()

Gemini

Pokud je vám (tak jako mně) už od počátku jasné, že to bude o ničem, ale že se tam bude ukazovat Demi Moore, bude to sice pořád hrůza, ale přežijete to. Pokud zjistíte, že je tam i pár dobrých vtipů a hraje tam i pár dobrých herců (třeba Ving Rhames), bude to o trochu lepší...a když naprosto nepřipraveni na něco takového uvidíte Burta Reynoldse s naprosto odlišným krevním oběhem než jakým disponuje (doufám, protože jinak feministky vyhrály) drtivá většina mužské populace, bude to vážně docela zábava....navíc se mi líbí i ta "příšerná muzika" (protože jsou to Eurythmics, sakra!) a Demi je docela pohybově nadaná, nicht Wahr?:) ()

tron

„Nie nahá. Iba hore bez.“ Vždy, keď vidím otrasný STRIPTÍZ, si spomeniem na rovnako otrasné SHOWGIRLS a rozmýšľam, prečo všetky filmy o ženskom striptíze stoja za vedro plné prasacích výkalov. STRIPTÍZ je film z obdobia, v ktorom bola Demi Moore obrovská hviezda a za to, že sa pred kamerou vyzliekla, prijala na tú dobu rekordný, 13-miliónový honorár. Neviem, či producenti výsledok videli, ale ak mali odvahu, asi si položili otázku, prečo sa Demi Moore vo filme, ktorý sa volá STRIPTÍZ, v ktorom hrá striptérku a za ktorý jej dali 13 miliónov dolárov za to, aby sa vyzliekla, tak prečo sa Demi Moore v tomto filme takmer vôbec nevyzlieka (!). Je tu možno tridsať sekúnd bradaviek, inak len samé nudné tance, trápny scenár o zlom otcovi a unesenej dcére a nadržanom šialenom boháčovi. ()

woody

Demi Moore není zrovna nějak pěkná herečka a myslel jsem že alespoň ta plastika a zvětšení prsou ji pomůže.Nepomohlo a spíš ty prachy měla vrazit dětem v Somálsku.K tomu striptýzu.Scénaristé zřejmě neviděli nikdy striptýz protože ty rádoby vzrušující scény kdy se měl chlapům postavit se nedočkáte(možná jen bezdomovcům kteří neviděli dlouho ženskou :-) ).Celkově je to jeden z nejhorších amerických trháků všech dob.Ale Robert Patrick v roli feťáka se mi jako jediný herecký výkon líbil ale nezasloužil si hrát v takových bracích.Hvězdička jen pro něho. ()

Radyo odpad!

Tušil jsem, že v tomhle případě i přes proklamovanou bombu půjde spíše o propadák. Nevěděl jsem ale, jak velký propadák to bude. A byl tedy pořádný. Přímo děsivý. Demi Moore nebyla nikdy bůhvíjak skvělá, a popravdě řečeno ani bůhvíjak krásná herečka. Tady je na ni sice pár zajímavých záběrů, ale jednak ty samy o sobě nejsou erotické ani náznakem, jednak se mi na nich zdá Demi moc "namakaná". To ale samo o sobě ještě nenaznačuje nic o kvalitě snímku. Vlastně v tomhle případě je slovo "kvalita" značně nevhodným výrazem. Tvůrci při natáčení zjevně zapomněli, že i z průměrného scénáře se dá udělat solidní hit, a přestože tentokrát byl k dispozici scénář pouze podprůměrný, dokázalai jej pojmout tak, že výsledkem je ještě něco méně než podprůměr. Úplně zděšený jsem byl z vystoupení Burta Reynoldse. Ten chlap je buď úplně senilní, nebo úplně blbý, v horším případě obojí. Vzít roli v tomhle filmu byl sám o sobě hazard, ale ta JEHO role, ta přímo zaručovala smetiště dějin už před natočením. Nu což, asi mu to za ty prachy stálo (anebo mu to prostě stálo :) ). Další, co mě deklasovalo, byla skutečnost, že Demi za tenhle "film" inkasovala v té době rekordní sumu 20.000.000 dolarů! Můj bože, za to, co předvedla, by ty prachy měla rozdat mezi potřebnější, než je ona, a to do posledního centu. Taky bych si stoupl do fronty. :) Každopádně musím před tímhle filmem varovat všechny ty, kteří by jej chtěli vidět v očekávání nějakých lechtivých, nebo alespoň svlékacích scén. Američané si pod pojmem "striptýz" totiž představují spíše "topless", neboli "nahoře bez", čili klasického stripu se tady nedočkáte. A lechtivé scény? Neexistují. Ostatně se bojím, že i kdyby tady něco takového bylo, budilo by to spíše smích, než vzrušení, ale abyste pochopili. to byste se museli na tenhle snímek nejdříve podívat, ale to bych vám opravdu, ale opravdu neradil. ()

• Dceru Demi Moore hraje její skutečná dcera Rumer Willis (zároveň dcera Bruce Willise). (marcek)
  • V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)
  • Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)