Striptýz

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1996, 115 min

• castor

Pamatuji si, jak jsem kdysi ve videopůjčovně ve své tehdejší domovině dlouho obcházel regály s třiceti korunami v kapse a nakonec po dlouhém váhání, čemu dát přednost, sáhl po obalu s odhalenou Demi Moore. Věděl jsem, o co zhruba jde, u „pokladny“ mi to i přes můj věk taky prošlo, ale video mě muselo slušně nenávidět. Producentské cesty jsou holt někdy nevyzpytatelné, protože taková zmatená směs žánrů se jen tak nevidí. Špinavé praktiky showbusinessu jsou načrtnuté neuvěřitelně naivně, kriminální drama se špetkou sociálních podtónů je absurdní a komedie? No, to si děláte srandu..(7.5.2012)

Je to zaujímavý film, oko mužského diváka aspoň trošku určite poteší. Celý film drží nad vodou len nádherná Demi Moore, jej skvelá postava a dráždivé pohyby. Nad tým nie je čo dodať. Pozitívom je ešte pár dobrých hercov vo vedľajších úlohách a pár celkom vtipných situácií inak priemer. Inak dej nie je nič moc, zachraňuje to naozaj len Demi, u ktorej som snáď nezažil zlú rolu. Film stojí za jedno, dve pozretia, ale potom už vás omrzí.(22.1.2015)

• GilEstel

Demi Moore zde předvádí na své poměry solidní výkon. Navíc pěkně tančí u tyče. Nutno říci, že dobrou herečkou nikdy nabyla a nebude. Ostatní postavy spíš bída, stejně jako samotný příběh o hodné striptérce, co chrání svou dcerku. Hlavní záporák, perverzní politik mající rád vazelínu a dámské kalhotky, byl trochu neslanej nemastnej. Teda vlastně mastnej byl dost, ale to je tak všechno. Dějově o ničem. Největší zlo filmu jsou naprosto bezduchý dialogy. Stačí vidět jednou, ale jen pokud se vám líbí Demi Moore. 42%(31.8.2011)

Velice odpočinkový pohodový film o boji matky za svoji dceru. Prohrála soud o opatrovnictví a aby mohla o ni zase bojovat, potřebovala vydělat peníze. A kde jinde se dají rychle získat, než ve striptýzovém klubu jako tanečnice. A tam se děj příběhu, který je krapet říznutý krimi případem, převážně odehrává. Snímek si na nic nehraje a plyne takovým nenáročným tempem, že divák ani nemusí přemýšlet nad událostmi právě odehranými. Vše je zvýrazněné s jistou opatrností a nic se nepřehání. Lehkost filmu tedy nemusí všem vyhovovat, ale i to jisté kouzlo má a dokáže oslovit. I v jednoduchosti je síla a tady to platí dvojnásob.(6.7.2014)

Na Striptýz jsem koukal kdysi dávno jako malej, ale pořádně jsem to viděl až nedávno ožralej s kámošem. A byla to docela prdel. Demi Moore má skvělý tělo, stejně jako další asi dvě její kámošky (nejvíc asi ta blondýna, co tancuje v prostřihu s finální scénou s Demi). Pokud pomineme efekt ztopořenýho penisu, zůstane ale celkem kravina s řadou dementních píčovin a humorným českým dabingem k tomu. Zkrátka když jde striptérce o život, vezme s sebou detektiv místo posil vždycky radši další striptérky a malou holku k tomu :D(4.11.2016)

• - Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)

• - Dceru Demi Moore hraje její skutečná dcera Rumer Willis (zároveň dcera Bruce Willise). (marcek)

• - Film byl na poslední chvíli upravován, když se obecenstvo na ukázkovém promítání smálo u špatných částí. (HappySmile)