Striptýz

Striptease

Striptíz

Krimi / Drama / Thriller / Komedie

USA, 1996, 115 min

Vidím, že zde film moc velký úspěch nenese. U mě to zase ale takový průser nebyl. Film měl tempo, komedie to taky nebyla špatná a herecké výkony myslím celkem na úrovni. Žádná velká sláva to samože není, ale já si tedy nikdy nestěžoval. A co je nejdůležitější, D. Moore je tu opravdu kus nádherné a neskutečně sexy ženské.(8.4.2011)

Nechápem ani omylom tunajšiemu hodnoteniu, ja osobne na film nemôžem nič zlé povedať. Síce nevidel som ho zase raz od začiatku, ale to nevadí, pretože ako krimi thriller to bolo dosť o ničom, takže zápletka mi bola všeho všudy ukradnutá, ale, komédia to bola perfektná, fakt som sa na tom smial od začiatku do konca a hlavne, zlatý kliniec programu, tie všetky ženské a kozy na čele z Demi Moore. To bola fakt krása, no skrátka pri tomto filme nehrozí, aby sa niekto normálne orientovaný nudil, fakt nehrozí...Od teraz začínam uznávať TV Doma...(4.7.2011)

• Bobik9

Proboha, to byla kravina! Musím říct, že to bylo komediálnější než bych čekal. Obzvláště ten naprosto nesmyslný, přetočený konec. To jste si mysleli, že vidíte úplně jiný film. Příběh nic extra, jasně. Herecky naprosto tragédie! Demi Moore se určitě hodí na to, aby hrála vychcanou striptérku, to jo, ale určitě se nehodí na to, aby zároveň hrála starostlivou matku, kterou vyhodili od FBI, a proto ukazuje prsa. Burt Reynolds, to nepochopím! Naprosté zneuctění výborného herce. Ovšem koho musím nutně ocenit, tak je "George Bush" Ving Rhames! Ten byl naprosto bez chyby. I hudba Howarda Shore byla skvělá, ovšem někdy byla také trochu mimo a spíše to vypadalo na OST k Pánu prstenu než ke Striptýzu. Pro mě naprosto neskutečně hloupý projekt. Ovšem bylo to tak blbé, že ty dvě * tomu dát musím.(19.5.2018)

Emancipovaná žena je nucena si přivydělávat jako striptýzová tanečnice v nočním klubu. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze, aby se mohla rychle odvolat proti rozhodnutí soudu svěřit její dcerku do péče problémového otce. Film mísící komedii s thrillerem nezvládá dokonale vyvážit obě roviny, ale vše bohatě vyvažuje skvělé herecké obsazení v čele s odhalenou Demi Moore. 60%(25.1.2009)

• Bobek15

Po dopozeraní filmu som si vydedukoval pravdepodobné myšlenkové pochody tvorcov. Niekoho napadlo: "Čo takto nakrútiť mierne erotický film tak, aby mohla byt vpravo hore na obrazovke v krúžku 15, ale aby to prilákalo aj dostatok nadržaných chlapov, obsadiť nejakú sexicu a pridať aj prvky humoru, aby to celé mohlo byť vysielané aj pred 22. hodiou. A nejaký dej už k tomu vymyslíme." A tak to nakoniec aj dopadlo! Presne podla plánu. Moja obľúbená, Demi Moore, bola priam nehorázne sexi, ale ostatné zložky filmu boli mizerné. Trápni herci, trápne pokusy o vtip a nudný príbeh. Čiže Demi, je mi ľúto, ale na viac ako 1* to nebolo, aj keď tvoja vina to určite nebola!(15.5.2006)

• - V původním traileru je vidět záběr s Ving Rhames a Tiffany Towers, který se ale neobjevil ve filmu. Tento záběr totiž pocházel ze závěrečné scény, která byla přetočena potom, co se nelíbila zkušebnímu publiku. Původně se scéna odehrávala v poli cukrové třtiny, nakonec ale byla přesunuta do domu s cukrem. (HappySmile)

• - Dceru Demi Moore hraje její skutečná dcera Rumer Willis (zároveň dcera Bruce Willise). (marcek)

• - Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)