Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

Trailer

Fiftis

Je to zaujímavý film, oko mužského diváka aspoň trošku určite poteší. Celý film drží nad vodou len nádherná Demi Moore, jej skvelá postava a dráždivé pohyby. Nad tým nie je čo dodať. Pozitívom je ešte pár dobrých hercov vo vedľajších úlohách a pár celkom vtipných situácií inak priemer. Inak dej nie je nič moc, zachraňuje to naozaj len Demi, u ktorej som snáď nezažil zlú rolu. Film stojí za jedno, dve pozretia, ale potom už vás omrzí. ()

waits

Natocit dokonale asexualni striptyzove vytoupeni chce uz opravdu talent. Panove, ricici nadsenim pod podiem zrejme prave vystoupili z katolicke cirkve. Tvurcum doporucuji vyrazit do red lightu jakehokoliv mesta a natocit tancici slecny tam, treba jen rucni kamerou. Do tohodle podnicku uz nestoji zato podruhe chodit. ()

Bobik9

Proboha, to byla kravina! Musím říct, že to bylo komediálnější než bych čekal. Obzvláště ten naprosto nesmyslný, přetočený konec. To jste si mysleli, že vidíte úplně jiný film. Příběh nic extra, jasně. Herecky naprosto tragédie! Demi Moore se určitě hodí na to, aby hrála vychcanou striptérku, to jo, ale určitě se nehodí na to, aby zároveň hrála starostlivou matku, kterou vyhodili od FBI, a proto ukazuje prsa. Burt Reynolds, to nepochopím! Naprosté zneuctění výborného herce. Ovšem koho musím nutně ocenit, tak je "George Bush" Ving Rhames! Ten byl naprosto bez chyby. I hudba Howarda Shore byla skvělá, ovšem někdy byla také trochu mimo a spíše to vypadalo na OST k Pánu prstenu než ke Striptýzu. Pro mě naprosto neskutečně hloupý projekt. Ovšem bylo to tak blbé, že ty dvě * tomu dát musím. ()

Gemini

Pokud je vám (tak jako mně) už od počátku jasné, že to bude o ničem, ale že se tam bude ukazovat Demi Moore, bude to sice pořád hrůza, ale přežijete to. Pokud zjistíte, že je tam i pár dobrých vtipů a hraje tam i pár dobrých herců (třeba Ving Rhames), bude to o trochu lepší...a když naprosto nepřipraveni na něco takového uvidíte Burta Reynoldse s naprosto odlišným krevním oběhem než jakým disponuje (doufám, protože jinak feministky vyhrály) drtivá většina mužské populace, bude to vážně docela zábava....navíc se mi líbí i ta "příšerná muzika" (protože jsou to Eurythmics, sakra!) a Demi je docela pohybově nadaná, nicht Wahr?:) ()

kingik

Emancipovaná žena je nucena si přivydělávat jako striptýzová tanečnice v nočním klubu. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze, aby se mohla rychle odvolat proti rozhodnutí soudu svěřit její dcerku do péče problémového otce. Film mísící komedii s thrillerem nezvládá dokonale vyvážit obě roviny, ale vše bohatě vyvažuje skvělé herecké obsazení v čele s odhalenou Demi Moore. 60% ()

• Dceru Demi Moore hraje její skutečná dcera Rumer Willis (zároveň dcera Bruce Willise). (marcek)
  • Demi Moore za svou roli dostala 12 milionů dolarů, což byla tehdy pro herečku rekordní částka. (HappySmile)
  • Demi Moore byla po skončení natáčení zavolána zpět, aby přetočila některé scény. Musela nosit paruku, protože už si nechala vyholit hlavu pro roli v G.I.Jane. (HappySmile)