Asterix v Británii

• Francie Astérix chez les Bretons (více)

Maličký Asterix a jeho mnohem větší kamarád Obelix, bojovníci z poslední galské vesnice, stále svobodné po římské invazi, se vydávají na výpravu, aby doručili sud slavného kouzelného lektvaru od svého druida, který má pomoci Asterixovu bratranci v Británii bojovat proti nájezdu římské armády. (TV Minimax)

PTuranyi

Galská klasika. Opäť spŕšky hlášok a bláznivých situácií, v ktorých si Asterix a Obleix znova podajú Rimanov, pirátov alebo kohokoľvek, kto sa im postaví do cesty. Zároveň si uťahujú z Britov a ich zvykov ako je čaj o piatej, víkend, teplé pivo, kuchyňa=fefermincová omáčka, jazdenie po ľavej strane, miery či šport=rugby. ()

Ramesse

Teda teplý pivo a vodu s mlíkem?? to sou chutě. Angličani sou blázni... ovšem díky tomu sem se bavil od začátku do konce tohoto filmu. A nesmím opomenout skvělý dabing Oty Jiráka coby Obelixe... budliky budliky budliky ()

Bluesun

Podle mého názoru nejlepší Asterix všech dob. Humor je postavený na rivalitě Francouzů a Angličanů, takže film příjemě jiskří a je to prostě sranda. ()

dawexx

Moje první filmové seznámení s Asterixem a dodnes mám z něj jen ty nejlepší dojmy. Mix skvělého humoru, vražedných gagů a povedené hudby, jo, tenkrát to ti Francouzi ještě uměli. Výrazně lépe, než když začali točit hrané příběhy z Galie. ()

tribys

Nejlepší film podle Asterixe, kdyby to šlo, dostal by hvězdiček více než pět. Všude samý vtip, narážka, u které se člověk bude válet po zemi. Tenhle díl prostě miluju. Má mě ráda ona mě má ráda. ()

Chlo0opek

Zpočátku mi přišla grafika až příliš jednoduchá, ale poté jsem si zvykl a už mi tak nepřišla. Jinak klasický příběh o této dvojici, která se tentokrát dostane do Británie. Opět plno "létajících Římanů" a boj o kouzelný lektvar.. ()

pavont

Priznam sa ze pre mna tento diel predstavuje jeden z tych slabsich. Caro detstva vyprchaloma bohuzial vacsina vtipkov ma az tak neoslovila. Proste sablona je stale rovnaka a hoci zasadenie do Britanie prinasa urcite novum, v podstate som bol dost sklamany. ()

ice_queen

Asi môj najobľúbenejší kreslený film. Neskutočné vtipy a hlášky. Medzi moje najobľúbenejšie patrí scéna, keď na rugbyovom zápase zadupe hráč protihráčovi hlavu do trávy a Obelix vyhlási: "Ó tak tomuto vravím inteligentná hra, to si musíme zahrať aj u nás." Okrem tradičných hlavných postáv sú výborní piráti a britské postavy. ()

uprchlice

Asterix a jeho nejlepší přítel Obelix tentokrát v Británii. Obelix se opije a oba budou pátrat po zloději. Zábava jako vždycky. ()

Ounak

Nejlepší ze všech Asterixů vůbec! Jeden čas mi dokonce sloužil jako večerníček. Skvělý humor, narážky ( některé jsem pochopil až v pokročilejším věku). Prostě neuvěřitelná jízda se sympatickými hlavními hrdiny. Jedna z nejlepších pohádek která spatřila světlo světa! ()