Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

vydumnica

"Not a Girl, Not Yet a Woman" je moja najobľúbenejšia pieseň od Britney Spears. CROSSROADS je podľa mňa úplne pozerateľný hudobný film, ak od neho nič nečakáte :-). Ak vám stačí oddychovka v hlavnej úlohe s pop hviezdičkou Britney a teen road-movie s úžasným soundtrackom :-)) kde okrem songov Britney zaznie aj Shania Twain, Sheryl Crow či NSYNC. Pre mňa je tento film NOSTALGIA za USA, keď som presne v čase uvedenia tohto filmu do kín bola práve tam, v čase dovtedy možno najväčšej slávy Britney Spears a bol to pre mňa nezabudnuteľný rok. Keď sa tak nad tým zamyslím, je mi ľúto Britney, je smutné, o čo všetko ju sláva pripravila, čo všetko jej vzala. Ale vtedy v roku 2002 to ešte nemohla tušiť...Po viac ako 20 rokoch je Crossroads opäť v kinách vrámci špeciálnej akcie "Fan Event" pri príležitosti vydania memoárov Britney "The Woman in Me", tak aj ja som si tento už dávno zabudnutý film dnes pripomenula :-). A viete čo? Vôbec to nie je až taký hrozný film a Britney čoby neherečka to dala celkom dobre. 2,5*. ()

Sinn

Tenhle film mě baví. Ano, je to hrozně hloupé, ale zároveň je to zábava. Naivní americké dialogy, kterými se asi autor snaží působit na mládež, špatná hudba i herecké výkony, to vše tu je, ale rozhodně v koukatelnější verzi než například Hele kámo, kdo tu vaří? A scéna, kde kluk - drsňák přeladí ve svém autě radio z rocku na "holčičí" popinu, aby si tři usmířené kámošky na život a na smrt mohly zazpívat? No kdo by se tomu nesmál :-D ()

Streeper

Jak to tak vidím, tak patřím k té menšině, které se tenhle film vážně moc líbil. Pokud nemáte rádi Britney, tak se na to ani nedívejte, je tam pořád, mě ve filmu nevadila. Nakonec se mi to vážně moc líbilo. Holky si tam zazpívají, je to vtipné, ale hlavně je to podle mě drama. Možná většina, co dala "odpad" to brala spíše jako komedii, u mě to bylo drama a docela i kvalitní, sem tam nějaký vtip a píseň. ()

sir-dave

Britney Spears je herečka asi jak já astronaut. Všechno to bylo od začátku trapné a zaujmout to mohlo snad jen čtenářky Brava. Přesto odhodit k odpadům déčkových filmů si to nezaslouží. ()

Hillock

Jó, to byly časy, kdy rocková hudba byla mainstream. Dnes už pomalu o rockovou pecku nezavadíte. Příběh samotný není sice žádná sláva, ale mohlo to být i horší. ()

viperDavid

Britney jsem jako mladou hvězdu měl celkem rád. Líbila se mi a líbili se mi její videoklipy. Její zpěv už míň, ale to tóčo kolem ní se nedalo přehlédnout. Bohužel se z ní snažili vycucat co nejvíce a proto asi vzniknul tento film. Béčkem se to ale zrovna nazvat nedá a to ani přes to, že v něm hraje Zoe Saldana. Přešlap vedle, který mě po letech potěšil, že přidali na netflix a zase mám na 20 let pokoj ()

Zdeňka

Nechci pomlouvat Britney ani její herecké výkony. Ten film podle mě není zas takový propadák jako je zde prezentováno, děj stojí svým způsobem za houby, ale I´m not a girl not yet a woman je celkem pěkná písnička. ()

Pavlínka9 odpad!

Ani si nevzpomínám jakou jsem na tento film měla reakci, když jsem ho viděla poprvé - tedy v pubertě. A to bych řekla, že už i to je špatné znamení, jelikož mě v paměti prostě nezůstal :D :D A to samé mám po 12ti letech, kdy jsem se rozhodla se na to podívat znovu a počítala jsem s tím, že to nebude dobrý film :D A fakt není :D :D Hloupé dialogy, špatné herecké výkony, nudné, naivní a jediné co se mi líbilo byl výkon Zoe Saldany, která se mi z celého filmu líbila nejvíce - a to jak po herecké stránce, tak prostě celý svým dojmem na mě. K danému filmu nemám už víc co říct -.pokud nejste 12ti - 16ti letá puberťačka, tak se Vám to prostě podle mě líbit nebude :) ()

tnp101

V době vzniku, kdy byla Britney na vrcholu popularity, ty odpady chápu. Po dvaceti letech je to asi ještě víc blbé, ale nejsem zhnusen ani otráven. Spíš jsem se dost nasmál ... 40% ()

zdenny

Dnes jsem se rozhodl spíš než film komentovat většinu uživatelů ČSFD. Klasický film o třech holkách, které po cestě řeší své dívčí problémy. Nechápu, jak mohl tento film dostat tolik odpadů. Opravdu jsou všichni takoví masochisté, že i přesto, že se jim film nelíbí už po deseti minutách, stejně se na něj dodívají? Spíše mi připadá, že dát mu něco jiného než odpad, je velice nekonformní (ikdyž s procentuelními hodnoceními u většiny filmů souhlasím), za co by se měl hodnotící málem stydět. Já naopak si myslím, že je to vyjádření vlastního názoru. Mohu většinu lidí podezřívat z toho, že jsou hloupí a bez názoru, protože i když hodnocení filmu znají předem, stejně se na něj podívají. Já bych se na takový film nepodíval. U některých mám podezření, že se na ten film ani nepodívali a jen hodnocení zkopírovali, aby měli o jeden ohodnocený film víc. Je mi skutečně nechutně z toho, na jaké odborníky si zde někteří hrají, přitom český film Pusinky je naprosto o tomtéž a ten je hodnocen daleko výše. Nechápu. Dále si myslím, že film je hodnocen takto špatně z toho důvodu, že v něm hraje B.Spears, která pro své civilní vystupování moc oblíbená není. Takže shrnuto - dost velká skupina zdejších hodnotitelů nemá svůj vlastní názor anebo se jej bojí vyjádřit. Kam chceme, aby směřovala naše země, když většina našich lidí jsou faktičtí srabové? ()

JustMeeKatie

Nevím, proč má film tak hrozné hodnocení. Mně to zase tak strašné nepřišlo. Crossroads se tedy řadí k těm průměrným americkým komediím, ale 23 % je podle mě docela nezasloužených. Je to příjemný film o tom, když se tři kamarádky rozhádají a nakonec k sobě najdou cestu zpátky. Film se mi líbil a doporučila bych ho na taková ta líná víkendová odpoledne. ()

hot_spot odpad!

Zfilmovaný fotoromán z Top dívky s "hereckým výkonem" Britney Spears. Tohle stejně nemohlo dopadnout dobře, takže se tvůrci vlastně vůbec nemusí stydět. ()

Krasus odpad!

Brtitney ve filmu?Ale jistě,když už se dá natočit takováto kvalitka,tak proč by v něm nemohla hrát tahle skvělá psychopatka? ()

prasacimor

Je to sladučké a naivnučké, ale tak milím spôsobom, že mi to v podstate ani nevadilo. Dokonca aj na Britney sa dobre pozerá a výborný soundtrack to pre mňa vyťahuje na poctivý priemer. Čakal som oveľa väčšiu katastrofu. ()

solskjaer odpad!

Vyloženě krok mimo! Britney zkus třeba dělat prodavačku, protože ti nejde ani zpívat a už vůbec ne hrát. A nebo vlastně už nic nezkoušej prosím! ()