Biolog Jack Ellway je pozván na ostrov v Polynésii, aby zde na chování mořských živočichů pozoroval seismickou aktivitu. Výzkum se brzy změní v horor, když Jack zjistí, že v hlubinné jeskyni se ukrývá monstrum Gargantua, gigantický tvor, jež vyrostl poté, co kdosi shodil do moře několk tun pesticidů. Jack brzy zjistí, že se po zemi pohybuje její mládě, které chce armáda chytit a odvézt do laboratoře. Jack musí mládě najít a vrátit do moře. To však ještě netuší , že jeho rodičům již došla trplivost. (oficiální text distributora)

corpsy

Snímok ubíja do bahna céčkovosti, vysoká nekvalita trikov. Ten bludný dej sa nejako prekusnúť dá, veď väčšina ´´monster movies´´ kašle na scenár. A u mňa ešte pôsobí aj nostalgia. ()

Ridick odpad!

pre kristove rany. ja som nemohol uverit vlastnym ociam. ziadny herci, ziadny scenar, ziadna hudba, ziadne triky, ziadna rezia akurat bolest hlavy... ()

Martin741 odpad!

Scenaristovi vytat hajzlovou kefou po papuli za toto sa mi zda malo ........ treba este nieco pridat, len momentalne neviem co. 0 % ()

majo25

Televízny film plný klišé a vykrádačiek. A efekty sú fakt zlé aj na televíziu. Velmi z toho cítit nízkorozpočtovosť - načo sa vôbec na takýto žáner dali? A do kategórii by trebalo pridať aj žáner "Rodinný". Hodnotenie: 30% ()

tomeek odpad!

Gumoví pokémoni se prohánějí a terorizují obyvatele hawaiského ostrova. Naivní, hloupé a naprosto nedůvěryhodné. To si snad autor myslel, že se budeme bát gumové figurky??? Po hodině jsem to vypnul. ()

PetrPan2

Všechny výtky, které se v komentářích dočtete jsou vesměs pravdivé... idiotský scénář, kýčovité herecké výkony, imbecilní dialogy a filmové triky jak z levného béčkového hororu natočeného v 50. tých letech minulého století... Nicméně to celé je celkem zábava neboť ten snímek je tak neskutečně pitomý, až se mu chvílema musíte smát... takže jedna hvězdička. ()

Death odpad!

Cekal jsem hrozny film, cekal jsem odporne triky a stejne jsem se na to kouknul, coz byla velka chyba. Jeste ze mam rezervni mozek-snad to nezanecha nasledky :). ()

Red Meat odpad!

Krystalicky čistá definice "nejhoršího filmu, jaký jsem kdy viděl". Ale královsky jsem se bavil - samozřejmě v místech, kde to tvůrci nepředpokládali :-) ()

xaver odpad!

Něco tak stupidního se hned tak nevidí. Obdobných snímků je spousta a většinou jsou to odpady, ale tohleto je odpad všech odpadů. To se v podstatě ani nedá seriózně okomentovat, protože není co hodnotit. Tak nakonec jenom jedna poznámka k hereckému obsazení. Že by bratrům Baldwinům docházeli peníze? ()

wosho

Roztomilá braková záležitost,jasně ukazuje,že kdyby pod ní byl podabsán Ed Wood,měla by mnohem vyšší hodnocení-přičemž by kvalita byla stejná.A sám na sobě vidím,že i já se neřídím čistš mozkem-asi bych se měl vykašlat na to neobjektivní hvězdičkové hodnocení a ke každému filmu napsat čistě komentář.ale má to malinkatý háček,od 93roku jsem si na ty % a * hrozně navykl. ()

willis odpad!

Tak tohle je úlet a žhavý kandidát v CSFD na první místo v top 200. Tohle je film jen pro drsné nátury. ()

aLPaC odpad!

Chyběl mi tam Pantagruel. Ne, teď vážně. Totální hovno. Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Víc netřeba dodávat. ()

Israha

Levný kříženec Gappy a Zachraňte Willyho (z Godzilly je tu jen minimum inspirace, ne-li žádná), který ani v jedné rovině skoro vůbec nefunguje. Nějaké prvky napětí tu má snad jen úvodní scéna, parafrázující Čelisti, a pak krátká noční honička po pláži a lese, jinak jde o nefalšovaný rodinný film, ve kterém jsou všichni zlí jen lidského druhu a zvířátka jsou chráněna, i když jsou dostatečně velká a agresivní, aby vás slupla či zašlápla jako brouka. Na nějakou klasickou kaiju destrukci se nemá smysl těšit, ta tu není vůbec, a tak je nakonec nejsvětlejším elementem filmu docela příjemně stvárněný vztah malého Emile Hirsche s mládětem netvora. Ovšem na to, aby se to mohlo výrazněji promítnout do celkového dojmu, je této dějové linii věnováno jen omezené množství času. Svého času byl Gargantua ve videopůjčovnách v regálech mezi dobrodružnými filmy, kam patří. O horror či akční film se nejedná ani omylem. Ovšem i toho dobrodružství a nějakých emotivních rodinných momentů je zde po hříchu málo, navíc v mírně řečeno úspornějším strvárnění. Zpětně moc nechápu, co mě tenkrát vedlo si Gargantuu v té půjčovně ještě dvakrát opakovaně půjčit. Dnes už nefunguje ani ten efekt nostalgie. ()

zdeny99

Někdy kolem roku 1995 jsem nalezl v kakau pěticentimetrového roztomilého tyranosaura. Když jsem viděl tuhle "obludu", hned jsem si na něj vzpomněl. Tohle je film, co se má vysílat mezi šestou a osmou ranní a ne po půlnoci, protože to mládě by se třeba některým dětem líbilo. [406. hodnocení, 42. komentář, 7%] ()

KillerZeli odpad!

Tak to byl teda nářez - hororové scény tvrdé jako pírko a napětí velké jako špendlík . . . Toto je přesně ten film, kvůli kterému dám 1* i dost špatnému filmu... ()

Petike odpad!

Najlepšia ja táto staršia upútavka stanice Sky Movies na tento film : http://www.youtube.com/watch?v=Uilu5XDWwBk Stačí vám vedieť, že ho prezentujú ako zábavnú rodinnú komédiu. So zámerom tvorcov sa to ktovieako nekryje, že ? :-))) P.S. Absolútne najhorší monster movie, aký som kedy videl. Tie efekty... Toto že vzniklo v roku 1998 ?!!!! FateKEEPER to geniálne vystihol. ;-D ()