Petr zjistí, že mezi hasiči je někdo, kdo donáší starostovi, a rozhodne se práskače najít. Dědové Venca a Hynek jsou pořád jak malí kluci. Nejdříve Petrovi poradí fígl, který pomůže odhalit zrádce, a pak se rozhodnou zabavit geocachingem, tedy hledáním „kešek“ v lese. S vybitým mobilem to jde ale těžko. Tak těžko, že není problém zabloudit a nakonec uvíznout v bažině. Veterinářka Lenka podniká další ze svých pokusů najít si normálního chlapa, pedantský cyklista Marek ale asi nebude ta nejlepší volba. Petr s manželkou Marií zažívají krizi, jejich vztah už dávno ztratil jiskru. Lufťákům Járovi s Bětkou se povede zabouchnout ve sklepě. Pomůžou jim kouřové signály, aby se dostali ven? (TV Nova)

fafejt001

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak  vidím , že to má  klesající  tendenci . Důchodci hledají kešky a  hledá  se  bonzák  v  kolektivu . Další  díly  budou  zřejmě  podobné . Zde  není  ani  snaha  přijít  s  něčím  novým . Bezduchost , prázdnota  a  konina . A  to  jsem  čekal  , že  Rychlý , Kopta  a  Pechlát  jsou  zárukou  dobré  akce . A  vono  PRD . ()

Rayen1

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tváří se to jako komedie a satira na venkov, ale pozor, je to jen Ordinace v přestrojení.. Pár vtipnejch momentu zazdilo neuvěřitelně nudný klišé o "chození" a "parecku Pražáků ve sklepě".. Tušil jsem, že tohle bude průser už v prvním díle, tyhle teen romance a Pražák lempl jsou vždycky trapný jak hnědý fleky na plavkách při finále v plavání.. Vystrihejte vatu na dvacet minut, vyskrtnete postavy, který jsou úplně k ničemu a bude z toho relativně slušný béčko, takovej ten chudej bratranec Přeboru.. Bude-li to dal takhle pokračovat.. ()

• Premiérové uvedení druhého dílu sledoval více než jeden milion diváků starších 15 let (1,09 mil.), což byl nejlepší výsledek večera i celého dne. (rublik05)