Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

MikSpeedy

Očekávání byla velká, ale bohužel pár vtipných scén a vtípků celý film utáhnout nemůžou. Přitom námět nebyl špatný. Za mě určitě zklamání a místy jsem si říkal, jestli film netočil Troška. ()

HNTR

Tři Tygři jsou můj typ humoru, ale na YouTube, né na bílém plátně. Kdybych řekl, že jsem se nezasmál, lhal bych... Ale scénář je děravý jak prošoupaný ponožky. Humor už se často opakuje, viděli jsme ho několikrát ve skečích, které jsou dostupné právě na zmiňovaném YouTube. Cameo ve stylu Kalousek, haha, prosím víc ne... Bohužel, tohle nebude komedie, kterou bych si pustil, když se chci pobavit, to se radši podívám na krátký skeč... ()

tchempi odpad!

Moc jsem chtěl, aby to bylo dobre, bo to su synci z Ostravy a divadlu Mir fandim. Ale je to neskutečně špatne, trapne, fakt otřesne. Kdyby mi kdosik řek, že scenař napsal jakysik paťak o velke přestavce, věřil bych. Kuwa, synci Mirovi, nasrali jste mě. ()

nasqyy

Tento film by se dal považovat za zakončení koronavirové éry Tří tygrů, kdy během světové pandemie aktivně natáčeli a vysílali scénky se specifickým a jednoduchým druhem humoru, který naráží na poněkud typickou prořízlou mluvu z ostravského prostředí. Herci tedy vulgárním humorem našli specifické publikum, a proto nenajdou ocenění v široké veřejnosti. Svůj účel za mě film splnil a podtrhl jejich tvorbu na platformě Youtube, kde především se svými vtípkami působili. Pokud se na tento film chystáte a očekáváte propracovaný skvost české kinematografie, tak bych si to ještě rozmyslel. Film je hodně satirický a v nadsázce. ()

B3njamin odpad!

Jak na to někdo může jít dobrovolně do kina? po 5 minutách jsem přemýšlel, zda ten Netflix nevypnu a taky jsem ho vypnul. Kravina největší. ()

meda2016

Co bych tak chtěl vidět ...padl mi pohled na plakátek Hodinový manžel; a napsal jsem do Googlu namátkou "příběh třech čuráků" a ...není překvapením, že nejvíc relevantním výsledkem je právě toto. ... ... ... Míval jsem předplatné MírPlay. Čeho je moc ...a tak dále. Kdyby Ing. Zeman psal scénáře, psal by pro Kozuba. Ten sám se ovšem v pořadu Jana Krause spolu se střihačem zbaběle posral do vejšky. Robin Ferro na divadle jede. ()

Kaleidoskop

Pffff to co dobře funguje na krátkých skečích na YT, se Tři tygři rozhodli přenést na celovečerní stopáž. Jak už tu někdo napsal, úrovní humoru a příběhu se to blíží Kameňáku, na druhou stranu, po technické stránce to nevypadá špatně. Záhadou pak pro mne zůstává proč se někdo pokoušel do ryze komediálního scénáře napašovat ty bojové scény... v nějakém rozhovoru jsem slyšel někoho od tygrů říkat, že se snaží dělat nečeský film, nečeským způsobem a že se snaží do čech přinést něco co tu ještě nebylo. Tak by mě zajímalo, kde v zahraničí a jak by na to reagovali. ()

ushi

Moc jsem od toho nečekala, spíš se bála, protože ne vždy mi jejich humor sedí, ale o to jsem byla příjemně překvapená, jak skvělé to je. Výborná komedie pro celou rodinu, parádní animace, skvělé obsazení, vtipné perličky, prostě srdcovka ❤️ ()

Dari.Dee

Není o čem!!! Tři tygry miluju a tento film naprosto nezklamal!!! Jsou to géniové. Viděla jsem všechno, kde kdy byli a všechno, čeho se zúčastnili. Jejich humor je mi naprosto nejbližší a to, že mě umí dohnat k slzám z toho všeho smíchu, ani nezmiňuju. Jsem unešena, nemohu se dočkat mistra Štěpána v prosinci v o2 aréně. ()

eMSiKi

Doufám, že mi to všichni odpustí, když teď při jakémkoliv pohledu na obraz Ježíše nesoucí kříž, budu zadržovat smích. Už si ani nepamatuju, kdy naposled mi takhle vyskočily slzy smíchu u sledování filmu, navíc v napráskaném kině. ()

Vaisak

Ze Začátku jsem se bál, ale pak se to rozjelo takovým způsobem, že jsem se nestačil divit. Takhle dobrou českou komedii jsem snad nikdy neviděl. Smál jsem se takovým způsobem, až mi tekly slzy. Albert Čuba a Štěpán Kozub jsou úžasní herci a tady se to pořádně ukázalo (Samozřejmě i Robin Ferro a Vladimír Polák) A poslední co bych chtěl napsat jsou ty úchvatné bojové scény. Konečně máme Hollywoodksý film i u nás :-D Za mně jednoznačně 5* ()

Simam

za mě nejlepší česká komedie za poslední léta, tři tygři opět nezklamali a doufám, že ani příště nezklamou ()