Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rodina Veselých pronásleduje Báru, která utekla z domova za svým chlapcem. Jenže starý autobus má svoji hlavu a zdá se, že pojede jen tam, kam chce. Milovník Kuba pozoruje s Terezou hvězdy, ale pozná jenom Velký vůz. I tak dostane první pusu, ale neví, že ho špehuje otec jeho milé, táborový vedoucí Medvídek. (Česká televize)

Recenze (4)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednou jsem viděl mrtvou leklou rybu ... koukat na tohle je stejně zábavné a akční. PS: Řešit v rodinném seriálu týrání ženy a dítěte, které se fakt nevyřeší výchovným pohlavkem, kdo tohle vymyslel. ()

Keks 

všechny recenze uživatele

Já nevim, mě se to líbí. To víte kvalita české televize nikdy není perlička ale mě to prostě baví. Není to sice že bych se smál což bych u komedie měl ale mě to nevadí. Herci jsou fajn. Chytlo to i takovou v hodně velkejch úvozovkách dramatickou linku. Ale přijde mi, že je to dost předvídatelný... No když si prostě chcete pustit něco k odreagování tak tohle je fajn.  4 hvězdy ()

Reklama

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ajajaj. první díl začal jakžtakž slibně. Druhý se dal přetrpět s tím, že snad bude lépe. Ale třetí díl už to dorazil. Nuda, nuda, nuda. Vážně si autoři myslí, že např. dějová linie z pionýrského tábora někoho zaujme ? To je na úrovni komunistických filmů pro děti. Ostatně zbytek příběhu  taky nestojí za nic. Musím ocenit, že herci se celkem snaží ale co mají proboha hrát ? jakože že Langmajer neudělal autoškolu je na celý seriál trochu málo, nemyslíte ? při tom se to pořád opakuje. Humor zcela vyprchal, scéna z týranou ženou byla úplně mimo. Jedinou hvězdu jsem přidal za Pavlu Gajdošíkovou. Vážně krásná ženská, na tu je radost se dívat ale s tím si tak nějak nevystačím... Smutné, velmi smutné na co ČT věnovala peníze... ()

Brtniik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zdá se mi to, že je to pořád horší? Když začne motor vynechávat, opravdu není účelné při první zastávce se jít podívat na zadní nápravu a při druhém zastavení ležet pod vozem a udatně kontrolovat olej, jelikož problém bude buď v palivové soustavě či zapalování (vše vpředu) - nic jiného by se u Roburu, klasické to konstrukci, nemělo stát, že pane automechanik! Ovšem neměli-li jsme se zasmát, když si odborník překvapivě vypustil olej do xichtu. Že by něco jako dortová válka v době němého filmu? Nebýt tam Pavla Gajdošíková, dávno bych to vzdal. Ostatně blahopřání k nejlepší herečce 2021. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Premiéru třetí epizody si nenechalo ujít 1,4 milionu diváků (15+), šlo o nejlepší výsledek pátečního večera i celého dne. (rublik05)

Reklama

Reklama