Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

Martin741

D-tox chvalabohu v nasich koncinach nesiel do kin a ja si musim len s ulavou vydychnut. Taky dementny scenar sa len tak lahko nevidi, k tomu dejova linia je taktiez slaba a nevyrazna. Prva tretina filmu este ako -tak, je tam akasi krimi zapletka a nahanacka za vrahom. Bohuzial, zvysne dve tretiny su uz uplne tragicke, bez logiky a film pochovavaju a tahaju smerom dole. Hlavny herec Stallone sa snazi ukazat aspon nejake emocie, ale proste mu to nejde. D--TOX je krasny priklad, ako Stallone vyhasol na celej ciare a ako v roku 2002 nemal co ponuknut. 10 % ()

Xmilden

Tento film si můj oblíbenec Sly asi za rámeček nedá. D-Tox mu značně ubral ze své někdejší síly. Jedná se totiž o naprosto průměrný thriller o vrahovi policistů, který má spadeno právě na našeho Sylvestra. Trošku jsem počítal s tím kdo asi bude vrah. Dost často je jím někdo kdo se dost lísá k hlavní postavě anebo taky ne? PS: Myslím že podobný vzorec (skupinka lidí odříznutá od světa) jsme viděli již hodněkrát a mnohem lépe. 45% ()

*CARNIFEX*

Kto by to bol povedal, že pred solídnym "Mindhunters" spatril svetlo sveta "D-Tox", ktorý si ide po takmer totožnej línii. Čakal som úplnú biedu, no dostal som v celku zaujímavý thriller na jedno vzhliadnutie, ktorý mi spríjemnil hodinku a pol v zamestnaní ;) Ako horor to síce príliš neobstojí, no "čaro" zamrznutej prírody či priestory chladnej, temnej budovy celkom naplnili moje očakávania - 55% ()

cheyene

Čekal jsem totální slátaninu, ale nakonec to zas takový propadák nebyl. Jen se potvrzuje, že po roce 1993 stojí akční filmy za starou fenu. Od Stallona je jednoznačně nejlepší film Rocky1, Rambo1, Cliffhanger a Nájemní vrazi. Co se D-Toxu týče - děj poměrně zajímavý, prostředí (léčebna uprostřed zasněžené krajiny) také dobré, ovšem nenadchne... ()

movieband

"Vidím tě, ale ty nevidíš mě!" Vcelku solidní thriller se Stallonem. Nečekal sem nic dobrého podle komentářů a hodnocení ostatních a díky tomu mě film možná překvapil svým dějem, který nebyl až tak špatný. Střih je sice šílený a návaznost scén je místy podivná, ale není to až takový problém. Herecky je to zvládnuté dobře, atmosféra je dobře drsná a člověka film udržuje v napětí. Děj je taky solidní, jenom ten střih tam občas dělá dobrou paseku. Jinak je to solidní pokoukání a výplach, který si někdy znovu pustím. 72% ()

• Ve scéně, kdy si Jake (Sylvester Stallone) řeže žíly na levé ruce, tak když ho kolega veze do detoxikačního centra, má (v autě) zavázanou ruku pravou. (Kytkajitka)
  • Film sa mal pôvodne volať Eye See You, neskôr bol však premenovaný na D-TOX, čo je skratka pre detoxikačné zariadenie. (Paldiny)
  • Film byl dotočen již v roce 1999. (Chatterer)