Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

JASON_X

Mám Slye rád, naprosto mi vyhovuje jeho herecký styl a čím je starší, tím hraje lépe. V tomhle snímku taky podal celkem solidní výkon, ale film samotný není žádné veledílo, o kterém by se daly psát nějaké zasvěcené a košaté komentáře. Zkrátka je to solidně oddechová vyvražďovačka z hodně syrového prostředí betonové detoxikační léčebny kdesi v divočině Wyomingu. Venku zuří blizard a uvnitř umírá jeden člověk za druhým, podivnými způsoby a rukou neznámého pachatele. Je to dobré, snese to i jednu dvě reprízy v budoucnu, až se to vykouří z hlavy. ()

Tom Hardy

Takový ten film, který objektivně není dobrý, ale pro úderný opening, skvělé obsazení a pro potřeby příběhu fajnové prostředí se k němu rád pravidelně vracím. Škoda, že D-Tox nedokáže držet žádné téma - slasher, thriller, drama, to vše je tu vlastně vždycky jen lehce naťuknuto a nakonec nerozvedeno. Škoda, potenciál to fakt mělo. 60% Director's Cut Napravení starých hříchů a potvrzení toho, že režisér zpravidla ví, co dělá a zmrví mu to studio. Pořád sice platí, že finální vyvražďování není příliš zajímavé (postav je příliš, aby přechod z "tajemného zabijáka" na Jasona Voorheese nepůsobil na sílu) a i v případě režisérské verze se karty vyloží až příliš rychle na stůl (pokud jde o odhalení identity vraha). Ale ve výsledku mám z režisérské verze mnohem lepší pocit a přijde mi škoda, že ho studio zařízlo. Svou skladbou a postupnou prací s informacemi jde o výrazně chytřejší podívanou, podstatně lépe zde vynikne Stalloneho dramatický výkon (režisérská verze má sice "jen" o pět minut více než kinoverze, ale neobsahuje závěrečné titulky, takže jsme ve skutečnosti na nějakých 10 minutách), nemluvě o přehlednějším představení vedlejších charakterů. Bohužel i tak nelze režisérskou verzi plně doporučit, protože její kvalita je mizerná. Jde o přepis z VHSky a kvalita obrazu je na hraně snesitelnosti. Svou cenu má tak především pro Slyovi fanoušky a zvědavce jako jsem já, kteří chtějí znát odpověď na otázku "co mohlo být". 75% ()

Cervenak

5/10... Prekvapivo presvedčivý Stallone v béčku plnom béčkových výkonov béčkových hercov. Film sa rozbieha ako thrilller so solídnou zápletkou, ale skončí ako totálny nezmysel, z ktorého evidentne niekto vystrihal polhodinu dialógov prehlbujúcich charaktery a motivácie jednotlivých postáv a nechal len scény zmäteného pobehovania v metelici a po temných chodbách protialkoholickej liečebne, ktorá vyzerá ako zlieváreň v tretieho Votrelca. Nenudil som sa, ale ku koncu už mi bolo celkom jedno, kto je vrah a prečo ich vlastne všetkých zamordoval. Škoda, za istých okolností to mohol byť veľmi dobrý film. ()

sepp

O tak neuveritelne nudny film jsem uz opravne dlouho nezavadil. Ze zacatku jeste vse nasvedcuje, ze budeme svedky tradicniho prvoplanoviteho thrilleru se seriovym vrahem, kdy extremni brutalita vrazd dokaze jeste divaka zaujmout. Pote ale D-Tox zabredne do nudy uzavreneho komplexu na lecbu depresivnich policistu, ze ktereho uz neunikne. A postava vraha, ktery Slye nasledoval az do takove bohem zapomenute diry ve Wyomingu, je pri finalnim odhaleni take davno predvidatelna. Nedovedu si proste vedle jiz zminovanych par brutalnich vrazd uvedomit jediny klad tohoto filmu a to je katastrofalni vysvedceni. ()

ad-k

Hrubě klišovitý (a navzdory hustotě vražd a násilí) i kašovitý snímek plný známých nedostatků, chyb a béčkových variací. Sylvester Stallone působí (možná už standardně) lopotně a scénář mu bohužel příliš nepomáhá. Věřím však, že diváky odkojené primárně video "akce-bát se" produkcí (D-Tox nešel nikdy do kin) může film bavit. Mě bavila výhradně jen Polly Walker, která krom uhrančivého pohledu umí odehrát své... │40% ()

• Film byl dotočen již v roce 1999. (Chatterer)
  • Film sa mal pôvodne volať Eye See You, neskôr bol však premenovaný na D-TOX, čo je skratka pre detoxikačné zariadenie. (Paldiny)
  • Ve scéně, kdy si Jake (Sylvester Stallone) řeže žíly na levé ruce, tak když ho kolega veze do detoxikačního centra, má (v autě) zavázanou ruku pravou. (Kytkajitka)