• Německo

D-Tox - Im Auge der Angst

Thriller / Krimi / Drama / Horor / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 91 min

Zdejší hodnocení vypovídá nad tím, že D-Tox je vcelku zvláštní film hlavně tím jak je natočený. Hlavní roli zde ztvárnil Sly ale je to průměr nad průměr. To co je tak zajímavé na filmu je jeho efektivita, která si zahrává tak, že by se mohla rovnat s thrillery první kategorie. Jen tam chybí to důrazné slovo o to chytnou se diváka a nepustit. Možná právě proto takové hodnocení. Podle mě, tři hvězdičky jsou akorát, ani hodně ani málo. Na takovýto film to bohatě stačí. Ale znovu se na něj nepodívám ani náhodou.(17.5.2008)

Kto by to bol povedal, že pred solídnym "Mindhunters" spatril svetlo sveta "D-Tox", ktorý si ide po takmer totožnej línii. Čakal som úplnú biedu, no dostal som v celku zaujímavý thriller na jedno vzhliadnutie, ktorý mi spríjemnil hodinku a pol v zamestnaní ;) Ako horor to síce príliš neobstojí, no "čaro" zamrznutej prírody či priestory chladnej, temnej budovy celkom naplnili moje očakávania - 55%(4.10.2016)

Úvod, kdy se dostaneme do života aktuálně šťastného agenta FBI a vzápětí alkoholika trýzněného vzpomínkami a výčitkami, je velmi solidní. Jakmile ovšem nastoupí do protialkoholické léčebny odříznuté od civilizace, napětí a tempo klesají závratnou rychlostí. A příliš tomu nepomůže ani fakt, že se na scéně objeví několik slušných béčkových herců. Netuším, jak moc se na výsledku podepsalo, že film trčel snad dva roky ve střižně, úpravy mu ovšem moc nepomohly. Naštěstí zbožňovaný Sly odvedl svůj standard, herecky to z jeho strany není vůbec zlé. O zbytku se to bohužel říct nedá. 50%(7.2.2017)

• Wacoslav1

Oceňuji pokus Slye o temný atmosférický thriller, ale tragický scénář který patrně psal někdo, kdo zrovna detoxem zřejmě procházel, tomu podkopává nohy na všech frontách.25%(18.6.2016)

Podľa názvu a plagátu som čakal nejaké reinkarnované sci-fi béčko, no s tým, čo som nakoniec dostal som bol nadmieru spokojný. Jednoduchý béčkový thriller so sériovým vrahom, zaťažený nulovým výsledkom pri pokuse o drámu, avšak skvelo odľahčený s horrorovou líniou, ktorá skvelo podporila thrillerovú účasť napätia. Sly sa predviedol a miestami aj niečo zahral, logika nebola miestami vôbec, ale záverečné minúty som sa skvele bavil. 70%.(5.3.2006)