Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Priest

Romantika spojená s pornografickým prostředím...nečekal jsem, že to bude mít takový úspěch, ale povedlo se :) ()

DaweBIKE

Herecké obsazení skvělého Hirsche a neodolatelné Cuthbertové fungovalo navýsost dobře. Z prvu jak by se zdálo lacina teenegorovská komedie dopadla úplně opačně. Neobyčejný scénář a konečná myšlenka se mi velmi líbila. Překvapení roku 2004! ()

daevee

Vcelku příjemné překvapení se slušnými hereckými výkony a dějovou linií, která elegantně mění směr, když už by mohla začínat nudit. Jedna hvězdička navíc za neotřelý námět, kterých je v teenagerovských komediích pomálu. ()

Crael

Toto je presne ten typ filmu pri ktorého názve vás napadne asi niečo na štýl : Bože zase budem musieť pozerať romantickú komédiu ktorá zabije 110min. môjho inak výborne využitého času? Toto isté som si povedal aj ja, už po 4 krát, čo som bol donútený priateľkou si tento film pozrieť, ale neľutujem. Až na 4 krát som si všimol podstatu tohto filmu. Nie je to len taká teenegerská s prepáčením sračka, ktorá sa snaží pobaviť primitívnym humorom a sexi hlavnou hrdinkou. Tu je zmiešaný humor s citmi a celkom vydarene. Obsadenie výborné, úžasný Olyphant, skvelá Cuthbert a nadpriemerný Hirsch :) Nakoniec si dovolím citovať pána riaditeľa: Je to nechutné a skazené, presne tak ako dnešná mládež, ale niečo na tom bude. Zároveň však aj plné citov a myšlienky že každý si zaslúži druhú šancu, aj keď je to bývalá pornoherečka :) U mňa za 4* ()

Fondak odpad!

Opravdu nechápu, co na tomhle filmu lidi vidí. Bezduchá a nevtipná, rádoby romantická slátanina. Skoro 2 hodiny zbytečně stráveného času!!! Jak tak pročítám komentáře, je každýmu celkem jedno, že to bylo nereálný a na hlavu postavený. Hlavně že si mohli zaonanovat nad sexy Elishou. Jak málo někdy stačí k úspěchu... ()

SeanDevlin

Film byl dobře udělaný,ze začátku jsem čekal klasickou Americkou komedii ale po 15 minutách jsem změnil názor :) Film bych doporučil :) až na,nic moc Cz dabing moc se mi nelíbil ()

Cor-Angar

Vzhledem k tomu, že jsem v podstatě nic moc nečekal, tak jsem byl spokojenej a příjemně překvapenej. Film rozhodně nepůsobil jako nějaká laciná teen komedie a po pravdě na mě nepůsobil ani jako komedie. Spíš jako takový milý film s menší, ale dostatečnou dávkou vtipu a vtipných situací. Největším plusem je pak rozhodně hlavní dvojice. Emile Hirsch se mi zatím líbil v každým filmu kde jsem ho viděl a i tady mě přesvědčil o tom, že se vyplatí ho dál sledovat. A Elisha....ve dvou filmech kde jsem jí předtím viděl mě nezaujala natolik, abych si vůbec zapamatoval, že tam hrála, natož abych si při představě krásné herečky vzpomněl na ni. Ale po Sexbombě od vedle musím přiznat, že na ní něco je :) Za zmínku ještě určitě stojí Timothy Olyphant, který působí dost pošahaně a mně se samozřejmě líbil od první scény. Sice byly chvíle, kdy mě úplně nepřesvědčil příběh (hlavně jak se blížil konec), ale to mi rozhodně nedokáže pokazit dobrý dojem z filmu. Ještě bych vyzdvihl romantickou linku mezi hlavní dvojicí, která se mi jednoduše líbila a na filmu mě bavila asi nejvíc. ()

Hrobař

Hlavní představitelka je fakt kus a mezi ní a Emilem to příjemně jiskří, navíc jsem jim to věřil a tak to celý příjemně uběhlo. Něco v zápletce zbytečně drhlo ...ale došlo to kam mělo a já jsem jako divák spokojen. Zasloužený 4 ()

ZekiZeki

Tak takhle nějak si představuju dobrou eRkovou (Rated R for strong sexual content, language and some drug/alcohol use) komedii využívající svůj potenciál nepřístupnosti na maximum. ()

SKl247

Veľmi príjemné, perfektne zahrané a na rozdiel od bežných teenagerských komédií aj viac "ľudské" než "šialené". Sám som vyrastal skôr viac ako "nerd" a možno aj preto som sa veľmi ľahko stotožnil s hlavnými postavami nehovoriac o tom, že film ma bavil aj pri druhom zhliadnutí. To si u komédie naozaj zaslúži 5*. ()

Mark1983

Docela zábavná komedie,u které jsem se doslova neválel smích na zemi,ale celkem jsem se pobavil,a dokonce jsem to i víckrát viděl,takže pohoda. ()