Nečekal jsem, že z na první pohled průměrné komedie, na mě vylítne brutální zábava, kterou jsem ani v nejkrajnějších snech nečekal. Přitom plakát a samotná procenta hodnocení už mohli ledacos napovědět. Zdejší uživatelé totiž rádi shazují takovéto typy komedií. Na druhou stranu naprosto chápu, proč právě tenhle film získal takových procent. Dělá si totiž prdel z toho největšího, co pro takovýho teenagera může být: z porno průmyslu. A docela dost luxusně. Do toho Vás tam překvapí docela slušný počet pěkných holek, na které se kouká hezky celý film a pokud se doplňuje parádním vtipem, proč bych to pak měl hodnotit špatně?(6.8.2010)

Určite nie som sám čo si hovorí, že: boha, prečo ja nemám také šťastie na takú susedku ? :-) Ale k filmu. Emile Hirsch hraje rolu truľa, ktorých fakt neznášam, ale nie je to taká tragédia, dá sa to vydržať. Stredobodom pozornosti je tu predsa mega sexi Elisha Cuthbert a nie príbeh ako si niektorý mysleli, alebo pri rozhodovaní a čítaní tohoto komentáru myslia. Slušná miestami až pikantná zábava, ktorá vás zabaví, ale čakal som trošku viac vtipných momentov. 70% - 3*(17.8.2014)

Posledních 20 minut je už hodně natahovaných a proto ve na konci zůstala trochu pachut z nevyužitého potenciálu, ale jinak se jedná o opravdu vysoce nadprůměrnou teenagerskou komedii. Herecká sestava je tady opravdu extra sympatická-Hirsch, Dano, Olyphant a samozřejmě Elisha Cuthbert. Hlavně Olyphant mě neskutečně dostával v první části svého partu, než začal Hirche mlátit:). Suma sumárum-o trochu horší než Sex Drive.(24.3.2011)

Elisha je sexy. To jste nevěděli? O téhle komedii jsem zjistil nejdřív jen to, že scénář napsal Stuart Blumberg, jehož komedii Rabín, kněz a krásná blondýna jsem si zamiloval skrze jemný humor a tak. Na konci Sexbomby jsem zjistil, že jeho jméno je jenom jedním ze čtyř, nebo kolika. Co se vlastně stalo? Dle mne film lavíruje mezi dvěma dějovými linkami: romantickou a pornografickou, přičemž mě ani jedna nedokázala pořádně uspokojit :-) V podžánru komedie pro teenagery je to výrazný nadprůměr, dívat se na to jinýma očima by byla blbost. Pricičky to ale i tak převyšuje o několik hlav. Výsledný dojem ze snímku je příjemný a IMHO chtěl spíš říct, že i pornoherci jsou normální lidi. Někteří. Asi. Po druhém shlédnutí ovšem přidávám hvězdičku: možná to chce vidět dvakrát, nevím, ovšem pasáže, které mě chytly předtím jen tak napůl, mě chytly skoro natřičtvrtě :-) I´LL ALWAYS REMEMBER... 70%(6.12.2004)

Nemám ráda Elishu Cuthbert už od 24hodin. Zvlášt když ji dabuje Lucka. Nepamatuju se, jestli ji dabovala i zde, pamatuji se ale, že tento film byl příjemným překvapení asi v jednu hodinu večer, kdy mi ho pustil kamarád. Byla to zajímavá návštěva. (nestalo se nic z toho na co jste tedka mysleli že se stalo) Díky kódům jsem měla rychlokurz Warcraftu, tzn pročli jsme ho za 3hodiny. Pak jsme chvíli předělávali fotky ve fotoshopu, pak jsme hráli Dotu a pak nevím. A asi si taky pořídím zdravotnickou matraci, protože se na ní spí fakt dobře. Zkrátka podařený večer a podařený film, kde se mi líbil hlavně konec.(20.12.2010)

• - Ples se odehrál v kavárně podle vzpomínek a představ režiséra. (don corleone)

• - Matthew Kidman (Emile Hirsch) na konci filmu řídí BMW Z4 roadster s motorem o objemu 2,5 l. (HellFire)

• - Natáčení probíhalo od ledna do května roku 2003 v Los Angeles a Santa Clara. (Dlee)