Sexbomba od vedle

The Girl Next Door

Sexbomba od vedľa

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 108 min (Director's cut: 110 min)

Výborné herecké výkony, nadpriemerný scenár, krásne čaje. A ešte ktomu pointy, ktoré fakt vyvolávajú decibelovo nepríjemné vývali smiechu. Možno nie som fajnšmekr na filmy a velediela, a proste mám rád ľahké žánre. A v našich energiuvycucávajúcich všedných dňoch života si určite potrebujem pustiť aj niečo takéto. V pohode aj viackrát. Na druhé shliadnutie 4ajpól.(13.8.2008)

Posledních 20 minut je už hodně natahovaných a proto ve na konci zůstala trochu pachut z nevyužitého potenciálu, ale jinak se jedná o opravdu vysoce nadprůměrnou teenagerskou komedii. Herecká sestava je tady opravdu extra sympatická-Hirsch, Dano, Olyphant a samozřejmě Elisha Cuthbert. Hlavně Olyphant mě neskutečně dostával v první části svého partu, než začal Hirche mlátit:). Suma sumárum-o trochu horší než Sex Drive.(24.3.2011)

Po dlouhé době se objevil komediální romantický film, který se vyhýbá záchodovému humoru a vrací nás do doby uhlazených a příjemných snímků, které obsahují jemný humor, což jsem ani nečekal od filmu, kde je jedním z témat pornografická kariéra. Mladý Mathew je takový slušný šprt, ale co se objeví naprosto hot Danielle vše se obrátí vzhůru nohama. Film se dá rozdělit přesně na dvě části. Nejdříve je to celkem slušná romantika, která se zhruba v polovině přehoupne do porno světa, i když opravdu jen jemného. Žádný hardcore, na to je spousta jiných :))) Luke Greenfield mě tentokrát opravdu příjemně překvapil, stejně jako skoro vše. Herci jsou rozhodně talentovaní, což neříkám jenom kvůli tomu, že Elishe to fakt sluší, ale že i Emile Hirsch svoji roli zahrál výborně, stejně jako Timothy Olyphant. Vtipy jsou dobré až výborné, prostředí nádherně uhlazené, hudba taky pěkná. Celkově je to parádní příjemná komedie, která ani po několikátém shlédnutí u mě neztrácí.(17.6.2006)

pro elishu mám velkou slabost už od dob populární mechaniky pro děti, je to jedna z nejerektivnějších hereček:) a v téhle roli ji to opravdu sluší. Kdo z vás, kluci, by nechtěl v 18 takovouhle sousedku? sexbomba od vedle je nápaditá, máilá , úsměvná a nejsou v ní žádné zbytečné vulgarity, co víc chtít od letní komedie? Jenom mě zaráží co za scény muselo být v Americe vystřižino, elisha v podprsence to je opravdu závadné prono.(25.9.2005)

Sama bych od sebe nečekala tak vysoké hodnocení. Dlouho jsem předpokládala, že film s podobným názvem a námětem musí být kravina, a velkým obloukem jsem se mu vyhýbala. A pak jsem na něj jednoho dne narazila úplnou náhodou a sakra... on je skutečně dobrý! Má to spád, má to styl, má to vlastní zajímavý scénář, který si jede svou cestou, a, co mě osobně překvapilo nejvíc: nechybí tomu ani inteligentní humor. Veškeré ostatní teenagerovské komedie, které jsem kdy viděla, tahle vysoce převyšuje. Můžu jen doporučit dál.(6.1.2007)

• - Elisha Cuthbert natočila film během práce na seriálu "24 hodin". (don corleone)

• - Matthew Kidman (Emile Hirsch) na konci filmu řídí BMW Z4 roadster s motorem o objemu 2,5 l. (HellFire)

• - Protože nebyl Emile Hirsch ještě plnoletý, natáčel za něj choulostivé scény dublér. Při tanci v klíně bylo mezi ním a tanečnicí pak několik polštářů. (don corleone)