South Park: Post COVID

(TV film)
  • USA South Park: Post Covid

venison

Nevím, jestli je to mým věkem, dobou nebo kvalitou filmu, ale pamatuju si původní seriál Městečko South Park o dost zábavnější.. Tohle téma mohlo být tak silný a vtipný.. Oni místo utahování z COVIDu řeší úplně nesmyslnou kauzu. Očekávání bylo o dost větší. Pokračování jsem ani nedokoukala. ()

JamesSi

Trochu nečekaný směr, ale sedlo mi to. Frků míň, ale zápletka celkem zajímavá. Těším se na další díl. Nejvíc mi to připomínalo staré "futuristické" díly Simpsonových. Takže asi Simpsons did it. Ale všichni asi tušíme, kdo za smrt Kennyho může - Trey a Matt. Odkazy na oba Blade Runnery taky potěšily. ()

Spacecore

Co k tomu říct? South Park je klasika, miluju to strašně moc let a drží si úroveň (narozdíl od Simpsnů či dalších podobných seriálů) do teď. Ano, pár posledních řad bylo slabších, ale stále je to koukatelné a tenhle poslední film byl fakt super. Vtipný to rozhodně je, akorát momentálně asi spíš pro fandy, většina fóru odkazuje na reálie ze seriálu. Budoucnost byla nejen trefná, ale i příjemně nostalgická. Skvělej filmek. ()

bobstock

Jestli je post covid paranoia z budoucnosti někomu mrtvýmu se hrabat v prdeli pak gratuluju Trey Parkere. Dospělé a nicneříkající. 35% ()

Rockerman

Humoru tu opravdu mnoho není, protože děj se odehrává v budoucnosti, v té budoucnosti, kterou nám všichni možní aktivisté připravují. Bohužel asi tak nějak to bude vypadat. K prasknutí přeplněné domovy důchodců, které musíme chránit a uměle tak prodlužovat délku života na úkor jeho kvality a samozřejmě na úkor kvality života mladých. Ještě to není úplně natvrdo, ikdyž i o transgender problematiku se to také trochu otře. Výborný speciální díl lehce navazující na Pandemický speciál. ()

Folky

V rámci covidových speciálů zatím rozhodně to nejlepší. V druhé polovině tomu trochu dochází dech, ale téma budoucnosti tvůrci vytáhli v tu nejlepší chvíli a vytěžili jí snad nejlíp, jak mohli. Těším se, co bude dál. ()

Olík

Zabili Kennyho, parchanti….ale asi za tím tentokrát bude mnohem víc. Colorádská „zasranej“ covid satira aneb tenhle průser nikdy neskončí. Jestli mám s něčím problém, tak je to absence klasického South Parku…..neseděla mi dospělá stylizace hlavních postav a především jsem postrádal jakoukoliv formu humoru. Co však na druhou stranu potěšilo, tak pocit z toho, že se nezbláznilo jenom moje okolí, ale že jsme v tom jeli (a možná ještě pojedeme) všichni pěkně pospolu. ()

gemi

Jako otevírák nové série výborné, jako samostatný film to ale fungovat nemůže, protože to skončí ve chvíli, kdy to položí klíčové otázky na stůl. Pokud je to samostatný film, tak mu prostě půlka chybí. Ale v té první je všechno - hyper-hyperkorektnost, globální změna klimatu, antivax, všechno je "-plus"... EDIT: 25. 2. 2024, druhé zhlédnutí. Tak se nakonec ukázalo, že to JE první díl a už se těším na druhý. ()

DD

První South Park od roku 2016 (?), co jsem si pustil a... Hele, už nemají nápady, drajv, už nemají co říct. Nijak mě to sice neurazilo, hodinka by šla vyhodit i hůř, ale už docela stačilo, no. 6-7/10 ()

MERKATtv

Príbehovo bol Post Covid špeciál v pohode ale bolo tam až príliš veľa trápnych vtipov. Fakt málo bolo dobrých a na to, koľko mali možností si nakoniec robili iba srandu z toho že už nie sme v prítomnosti ale v budúcnosti. Nebolo to zlé ale mohlo to byť oveľa lepšie ()

jack_scott

Je to hezká karikatura budoucího vývoje společnosti, otázkou jen je, jak moc přesná. Klasické South Park kecy a fory jsou fajn, ale není to prostě nic světoborného. 60% ()

hony23

Nejvtipnější na celém filmu je ten nápad. Ukázat, jak bude vypadat svět po 40 leté Covidové pandemii. Malí hrdinové zestárli a sjedou se na pohřeb Kennyho. Ve chvíli, kdy se zjistí, že Kennyho zabila nejnovější mutace Covidu, upadne celý South Park znovu do karantény, protože tamní obyvatelé mají mezi sebou jednoho neočkovaného. Nápad skvělý, realizace ale nic moc a vtipných okamžiků je v celém filmu pomálu. ()

bonovox

Výborná zábava v ťažkých covidovych časoch. Tvorcovia stále prekypuju skvelými nápadmi. Toto by mali povinne pustiť namiesto správ. 80% ()

Tomas_PO

South Park a Covid - toto spojenia sa dalo čakať. Téma pandémie a celospoločenského prúseru je tak smutná, že je až vtipná, no a to je presne miesto pre ironizujúci South Park. Nápad je fajn, narážok je veľa, niektoré sú čitateľné ľahko, pre iné treba detailnejšie poznať viacero epizód seriálu. Humor štandardne ofenzívny, miestami vulgárnejší, ako sme v South Parku zvyknutí. No aj vzhľadom na vážnosť témy cítiť akúsi väčšiu dospelosť a silnejšiu emóciu. ()