Skupina dokonale organizovaných a vycvičených gangsterů krade bankomaty. Postupují naprosto profesionálně a nedělají chyby. Pokud něco nevychází podle plánu, okamžitě ruší akci. Policie je dlouho bezradná. Až ve chvíli, kdy si jeden svědek zapamatuje povely, kterými gangsteři mezi sebou komunikují, svitne naděje. Karel (D. Novotný), šéf policejního týmu a bývalý člen speciálních jednotek, rozpozná v kódované řeči něco povědomého... (Česká televize)

tojaj

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naivní, hloupý, všichni se chovají jak hententýni, příběh jak inspirovány 90kovými Béčkovými bijáky. Zloději odvezou bankomat, hlavní hrdinové dojedou na místo činu, kde technici stále zajišťují stopy, oni jim tam nakráčí, vše pošlapou, zeptají se na druhý bankomat co tam zbyl, když zjistí, že je plný, okamžitě se otočí a zas to technikům pošlapou na cestě ven. Hlavní hrdinka z této jediné informace jaksi vydedukuje, že se tam zloději vrátí pro ten druhý bankomat a rozhodne, že si na ně počkají.. No a ti zloději se fakt vrátí! (Co jsem to právě viděl 8-O) To co se děje dál už je pak totální bizár. ()

dr.jitr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komediální seriál pokračuje. Nevím, jak vypadá profesionální voják, který jezdí na mise, ale rozhodně si ho nepředstavuju jako Davida Novotného. To, že policejní "blbci" z Prahy za rok a půl nepřijdou na nic a naše parta případ bryskně vyřeší, raději opomenu. Ale že perfektně vycvičení profesionálové používají již použité kódy, to se na mě nezlobte, to je krávovina non plus ultra. ()

bratr_jezek

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak začátek sliboval akčnější podívanou, ale pak se zase vršilo to "divné", Už rok a půl se snaží elitní policisté chytit gang. Pak stačí pár vět, které zaslechne svědek a už se to řeší v Budějovicích, protože Novotný hraje bývalého "agenta Bonda", kterému nevyšla mise. A teroristi používají stejné kódy. Konec dílu je zase jako ze špatné parodie, takže zase tak na půl plynu. ()

carl.oesch

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, docela zajímavé. Potěšil mě onen arogantní specialista z Prahy (jinak držka, ketrá se docela hodí - viz. Dobré ráno Brno nebo Volha) i jeho "konec". Jinak v zásadě souhlasím s Otíkem, je fajn, když si někdo místo zakomplexovaných exhibicí zachová nadhled a bere to jak to je a nevidí v jednoduché detektivce kombinaci Bergmanů a Felliniů střižených dnešními esy typu Nolana. Totéž Mlla. Oběma děkuji, ještě sem píšou normální lidé a ne banda zakomplexovaných frustrátů...jinak Tábor je taky moc fotogenický město. I když chvílemi jsem měl pocit, že se to odehrává taky v Třeboni. Ale nesledoval jsem to zase tak pečlivě a pozorně. ()

Enšpígl

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle si tak krásný kraj, jako Jižní Čechy fakt nazaslouží. Akce na náměstí v Táboře, působila jak parodie, kdyby ve skutečný kriminálce dělali tvůrci tohoto seriálu tak máme kriminály úplně prázdné, protože by nedokázali chytit ani Fru Frua nejblějšího banditu Francie. Jo tak hlavně si nasadit pásku "policie" a tvářit se nenápadně, tohle mě začíná ve svý bizardnosti vlastně bavit. ()

• Sanatorium Sv. Anežky je ve skutečnosti Psychiatrická léčebna v Praze Bohnicích. (Brain)
  • Natáčelo se v Třeboni, Táboře a Českých Budějovicích. (CinemaRanger)
  • Při nočním vyšetřování v Třeboni má Karel (David Novotný) pásku „Policie“ nasazenou na levé ruce vzhůru nohama. V následujícím záběru ji má už nasazenou správně, v dalším střihu ji má opět obráceně a nakonec zase správně. (Schwimm)