Profesorovi Philipu Brainardovi pomáhá v domácnosti jeden z jeho četných vynálezů, živý létající robotek ženského pohlaví Weebo. Večer si má Philip brát Saru Reynoldsovou, prezidentku univerzity. Ve své roztržitosti už dvakrát na obřad zapomněl. Zamilovaná Weebo, která funguje také i jako elektronický záznamník, mu to záměrně nepřipomene, a tak Sara čeká u oltáře opět marně. Zájem o ni má Wilson Croft, Philipův kolega, který mu ukradl už několik vynálezů. Teď chce využít Sařina zklamání a chce mu přebrat nevěstu. Philip vynalezne zelenou hmotu, která ožije a má schopnost donekonečna zvyšovat vloženou energii, a dá jí jméno Flubber. Díky tomuto vynálezu se potrhlému vědci podaří vyřešit finanční problémy univerzity, odrovnat soka v lásce a posléze i získat zpět zklamanou snoubenku. (TV Nova)

Sansnom70

Další skvělá komedie s Robinem Williamsem. Je to již trošku postarší film, ale pořád se u něj já i celá naše rodinka zasmějeme a ze všeho nejvíc při závěrečné bitce. Pokud mohu doporučit, tak se na tento film podívejte i se svými dětmi nebo i s vnoučaty. Určitě se dítka budou smát až se budou za břicha popadat. :o) ()

soukyd33

Skvělá rodinná komedie, plná hlášek a skvělých scén se zelenou želatinou. Tohle se povedlo, a chtělo by to pokračování. Byla to zábava. Herecké výkony dobré. Hlavně hlavní hrdina a jeho hračky. Herecké obsazení super. Příběh dobrý. Efekty super. Hlášky: Vzal míček, namazal ho šlehačkou... 😄 a další hlášky. Poznámka: Film je velmi pohodový a milý. Poznámka: Být vědcem a inženýrem, to může být i legrace. 😄 Hvězdiček 4 ()

Little_Sawy

Já byla sklamaná, po dlouhé době jsem si opět koukla Flubber a musím říct, že to bylo něco strašnýho, ale té divné žijíci hmoty se mi jakštak líbili, proto tomu nedávam jasnej odpad. ()

nezdula

jelikož jsem to viděla poprvé jako malá a zamilovala jsem si tento film tak nemohu hodnotit jinak...mě se to líbí i teď a rozhodně to budu pouštět dětem...je to blbůstka pro děti,která je zabaví a některé nenáročné dospěláky i pobaví. ()

Sadova302b50

Rodinný film pro menší ratolesti, který jsem sama jako dítě neviděla, až nedávno, a jeho náplní je - co vlastně? Dobré herecké výkony to nejsou, zajímavý příběh též ne, po stránce efektů šlo v rámci doby vyvinout i něco lepšího a že je zde spousta klišé snímku nepřidá, tak snad jen trocha toho humoru. Ale soudě dle mého okolí, se to malým dětem (7 a 9 let) docela líbilo. Protože je snímek pro děti, nechávám to na nich 40% ()

Adam1408

Absolútna nostalgia. V deväťdesiatych rokoch som bol v kine, ako dieťa z povedzme slabších sociálnych pomerov spolu dva krát. A jeden krát z toho na Flubberovy a bol som unesený, čiže za moje hodnotenie nehovoria argumenty, kvalita filmu ani nič iné, spojené so zdravým rozumom, ale len ten pocit vnútri. Spomínanie na časy, kedy najväčším problémom človeka je aby sa nenudil a nedostal v škole poznámku... ()

viax

V dnešní době tenhle film ztratil jakoukoliv šťávu, pokud ji někdy vůbec měl. Takže by bylo zdvořilé se na něj podívat skrze rok vzniku. Nejhloupější moment snad byl ten s umírající Weebee — střídavý proud tě uzdraví, zítra pojedeme do servisu, bla bla bla... jé, ona je mrtvá — to jako vážně? Patos a zmatečnost. Uff, to bych si do života nikdy nepustila. Proč mu univerzita nepřidělila pár pomvědů (pomocných vědeckých sil), aby ho hlídali, když byl tak profláknutý? Naprostá nelogičnost. Jenže to by pak tahle blbůstka nevznikla. ()