Profesorovi Philipu Brainardovi pomáhá v domácnosti jeden z jeho četných vynálezů, živý létající robotek ženského pohlaví Weebo. Večer si má Philip brát Saru Reynoldsovou, prezidentku univerzity. Ve své roztržitosti už dvakrát na obřad zapomněl. Zamilovaná Weebo, která funguje také i jako elektronický záznamník, mu to záměrně nepřipomene, a tak Sara čeká u oltáře opět marně. Zájem o ni má Wilson Croft, Philipův kolega, který mu ukradl už několik vynálezů. Teď chce využít Sařina zklamání a chce mu přebrat nevěstu. Philip vynalezne zelenou hmotu, která ožije a má schopnost donekonečna zvyšovat vloženou energii, a dá jí jméno Flubber. Díky tomuto vynálezu se potrhlému vědci podaří vyřešit finanční problémy univerzity, odrovnat soka v lásce a posléze i získat zpět zklamanou snoubenku. (TV Nova)

corpsy

Hraná Disneyovka so skvelými trikmi a slušným Robinom Williamsom, ktorý sa do takýchto filmov rozhodne hodí. Nieje to však nič prevratné a tak si to pozrieť raz za 5 rokov, hlavne v období Vianoc, určite neuškodí. ()

Ajinka126

Byl to film mého dětství, takže bych to pouze a jenom dětem doporučila :) Vzpomínky mám na ni hezké, je to pěkná pohádka. Neumím někdy pochopit důvody Vaší ostré kritiky.. ()

liquido26

Zezačátku jsem čekal nějakou opravdu šíleně dojemnou kravinu s oživlým slizem, který se na konci stane členem rodiny, ale to se díky bohu nestalo. Místy to bylo i zábavné. ()

PKD

Tento mimořádně pitomý film (i na dětské poměry),je ztravitelný jen a pouze díky Robinu Williamsovi,což je fakt,o kterém snad nikdo nepochybuje. ()

kaylin

Místy hodně blbé, místy hodně nudné a v použití digitálních efektů hodně špatné, ale to se dalo na svou dobu čekat. Nakonec i dnes je možné vidět horši triky. Robin Williams je klasicky tak nějak milý, svět je zde jednoduše rozdělen na hodné a zlé, které poznáte na první pohled, no a geniální vynález je využit k pěkně pitomým účelům. Místy opravdu není čemu se smát. ()

Aleee89

Flubber jsem jako malá chtěla strašně moc vidět, ale ani nevím proč, nikdy jsem se na něj nepodívala a bylo mi to strašně líto, protože mí kamarádi ve školce / na 1. stupni základní školy o něm pořád hezky mluvili. Asi jsem udělala chybu, protože kdybych se podívala dříve, měla bych na tento film spíše hezké nostalgické vzpomínky, jenže když jsem se koukla až dneska, prostě to nemůžu hodnotit příliš kladně. Zkrátka nejsem malé dítě a takový film mě jen tak nezaujme (považuji se za náročného diváka). Příběh a zápletka jsou velmi banální, Robin Williams zaujme podle mě především děti. Tohle má být asi i komedie, jenže já se u toho nezasmála. Film, který vám spestří pomývání nádobí po nedělním obědě, nic víc a nic míň. ()

kajas

Matně si vzpomínám, že jako malá jsem si tenhle film zamilovala už díky obalu videokazety, ale v dospělosti přišlo tvrdé vystřízlivění. Bavit se můžou opravdu jenom nenároční diváci neboli předškolní děti. ()

easaque

od rodinného filmu nemůžete mít velké nároky. A tento k těm naivnějším patří a spíš si ho užijí děti. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Martin741

Ked uz roztrzity chlap, tak jednoznacne beriem Pierra Richarda, ten bol vzdy dobry komik. Toto je take ... prilis US styl, co nie je dobre, ale ani zle ... proste Europe prilis vzdialene, ten US "humor" nie vzdy chapem ....... 52 % ()

C0r0ner

Kdo měl jakákoli očekávání, musí být zákonitě zklamán, protože Flubber nenabízí skoro nic. Jde o typický rodinný film, kde jeden vědec stvoří něco neobvyklého a z toho pak plynou navazující situace. Vlastně to nemá skoro nic, co by měl mít dobrý film, ale na jedno podívání je to tak akorát a pořád ještě lepší než většina uměleckých sraček. 50% ()

Sammya

Jako malá jsem tenhle film milovala. Vím, že kvalitativně je to průměr, ale ty 4* si z nostalgie neodpustím :) ()

Deverant

Je to prostě film pro děti, což je jasné při zaznění jména Brain-ard. Klasická Williamsova pitvořivá poloha, která sice dospělého diváka nenadchne, ale (je-li zvyklý) ani by ho neměla urazit. Několik povedených míst, spousta vaty a tančící sliz. ()

Blackros

Jako malý jsem měl tento film hrozně rád, ale už jsem ho přes deset let neviděl takže hodnotím podle dětských dojmů. :) ()