Profesorovi Philipu Brainardovi pomáhá v domácnosti jeden z jeho četných vynálezů, živý létající robotek ženského pohlaví Weebo. Večer si má Philip brát Saru Reynoldsovou, prezidentku univerzity. Ve své roztržitosti už dvakrát na obřad zapomněl. Zamilovaná Weebo, která funguje také i jako elektronický záznamník, mu to záměrně nepřipomene, a tak Sara čeká u oltáře opět marně. Zájem o ni má Wilson Croft, Philipův kolega, který mu ukradl už několik vynálezů. Teď chce využít Sařina zklamání a chce mu přebrat nevěstu. Philip vynalezne zelenou hmotu, která ožije a má schopnost donekonečna zvyšovat vloženou energii, a dá jí jméno Flubber. Díky tomuto vynálezu se potrhlému vědci podaří vyřešit finanční problémy univerzity, odrovnat soka v lásce a posléze i získat zpět zklamanou snoubenku. (TV Nova)

Paity

Typický film Robina Williamse od počátku 90. let, kravina nad kravinu, blbost nad blbost a do toho Flubber. ()

Ledkodlaq

Nebýt "záchrany" tohohle filmu v podobě Williamse, byl by to propadák a jistě by ode mě dostal odpad. S Williamsem získává zvláštní příjemnou, jen lehce potrhlou atmosféru, kterou uměl právě jen Williams a jen málo mu podobných. ()

Arach.No

Dřív jsem se u Flubbera rád bavil. Ale musím přiznej, že se jedná o nezajímavý, špatně natočený film. I v rodinném žánru snadno najdete snímky o několik tříd lepší. ()

Prochy38

Taková z těch komedií, které poteší hlavně malé diváky. Spousta situací, které Vaše ratolesti rozesmějí. Bohužel, pro nás starší diváky to opravdu ono není.... Viděl jsem to, když jsem byl mladší, ale i po letech vím, jak si u mě takové filmy stojí. R. Williams neexceluje, ale určitě není protivný. Ano, pro měnší diváky ano.... ()

angloumene

Totální hloupost, která může zaujmout jedině děti do 10 let. 2* za to že sem se jednou nebo dvakrát trochu pousmála a taky za to, že opravdu věřím, že mladší děti opravdu může pobavit. ()

filipvrbik

Kdyby to nebyla infantilní komedie pro děti s infantilníma záparákama, tak to bylo super.. I tak se mi to celkem líbilo, hlavně ten basket a taky, že menší roli hrál Wil Wheaton (který byl sice na studenta střední školy trochu starý, ale co už). Efekty taky docela ušly a Phillip používá elektrickou koloběžku na solární pohon, no není to předpověď dnů budoucích? Jinak celkem oddechovka, ale to sci-fi, ne fantasy :-)...60% ()

AIMÉE

Tohle bych tedy zařadila do tzv. nicotných filmů, nemá to žádnou pointu. A Robin Williams taky moc nezazářil, ať už má či nemá rád točení bláznivých komedií, přeci jen by si měl víckrát rozmyslet čemu se upíše. ()

kritiklon

Možná budu vypadat jako blázen ale mě se to celkem líbilo. A ne pouze kvůli tomu že to znám i z dětství. Tedy často je zde na nervyjdoucí a trapnej humor ale když se něco povede stojí to za to. Williamse už jsem taky viděl v lepším rozpoložení než tady. Ale originalita a taková roztomilost samozřejmě orientovaná na dětského diváka.... Proč ne??? Neurazí! 3* za 56% ()

Jelly odpad!

tento film mě vůbec ničím nezaujal. příšerní herci, příšerný scénář, příšerné všechno. tohle bych radši nepustil ani dětem... ()

rexino

Moje hodnotenie je zrejme ovplyvnené tým že na tomto filme som vyrastal a ešte na VHS som ho pozeral takmer stále. Pre mňa srdcovka proste. ()

zdeny99

První půlhodina byla parádní, kdy kdy potrhlej profesor Williams zapomněl na svatbu a místo ní stvořil flubber. Flubber skáče všude možně, nadnáší auto, likviduje padouchy, no prostě super. To jsem si říkal, to bude super rodinný film. Ovšem jak jej přenesl do basketbalového světa a absolutní trotlové v basketbalu začali přelétávat celé hřiště jako Superman, tak to už bylo fakt příšerně uvalené podívaná. A kvalita filmu klesala a klesala a klesala. [8425. hodnocení, 118. komentář, 54%] ()

zabro

Tento film sem videl poprve asi pred 9-10 lety. A vzdy kdyz tento film vidim tak se dobre bavim. Robin Williams ukazuje, ze je dobry komik. ()

Zalost

Docela zábavná komedie pro mladší diváky o rádobyvtipné zelené želatině, se světlými momenty, a především živelným Robinem Williamsem, který drží celý film nad vodou. Ano, jako už tolik filmů předtím i tolik potom... ()

John8

vzato kolem a kolem... film o ničem, jeden Roztržitý Robin Williams, Jedno hladání pravé lásky, jeden záporák který dělá přesně to co Robina trápí, Jeden zamilovaný robot a samozřejmě roztomilý sliz. Ale ta Nostalgie :) ()