poster

Bubu a Filip (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 1996, 2 h 43 min (Minutáž: 6x27 min)

 • wosho
  ****

  Mě se tento seriál pro celou rodinu libil a dokázal mě pobavit. Není to sice nic extra na to, že se na scénáři podíleli klasikové dětského filmu J. Polák s Macourkem, ale je to dobře natočené a skvěle obsazené. Podle mě jeden z nejpodařenějších rodinných seriálu natočených od té doby.(20.5.2009)

 • Oskar
  ***

  No, je to sice průměr, ale sakra dobře obsazený a za zmínku stojí také netradiční trio scénáristů - Miloš Macourek, Jindřich Polák a Halina Pawlowská.(5.8.2003)

 • cariada
  **

  pokus o český sitcom na americký způsob. výsledek je poměrně jasný viz hodnocení.(3.4.2008)

 • Ded@M@tes
  ***

  Seriál mého dětství, trošku netradiční, ale pobavil. / Viděné epizody *6.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 6/10 )(27.5.2012)

 • kingik
  **

  V devadesátých letech vzkvétalo podnikání, a tenhle boom, kdy se podnikalo ve všem se nutně musel odrazit i v české seriálové tvorbě. Rozvetvěná rodina z tohoto seriálu má auto servis.A taky Bubu a Filipa. Pawlowská, Macourek a Polák jsou kvalitní, ale dost rozdílní tvůrci a tento seriál jim dal možnost sejít se nad společným scénářem. Na výsledku je vidět, že žádná souhra mezi nimi nepanovala. Nevím, kdo z nich byl více z formy, ale tentokrát přišli s podprůměrným rodinným seriálem pro hodně nenáročného diváka. Šteindler se ani moc nevytáhl po režijní stránce a vyloženě odpudivá kamera tomu zasadila finální úder. Snad jen ti herci si snad ani neuvědomovali do jaké pitominy to vlezli, a tak jsou dost často před kamerou vyjevení, udivení a překvapení. Jednotlivé epizody skoro bez nějakého nápadu a kloudné zápletky. Pokusy o vtip nejsou marné, ale jako celek je to suchá slabota. 40%(17.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace