Poměrně vtipný televizní muzikálek podle věhlasné francouzské předlohy. Shodou okolností jsem měl týden před tímto televizním počinem možnost vidět představení na divadelních prknech v provedení ochotnického divadelního spolku Bratří Mrštíků z Boleradic a tak porovnat obsahové zpracování a vyznění. Na prkna se Zvonokosy hodí více, zejména pár postav, které sehrály mnozí známý, byly o poznání zábavnější.(7.5.2006)

Herecký koncert!!! Ať se podíváte na kterékoliv jméno, tak to herecký výkon, který potěší! Zvonokosy jsem hrál v ochotnickém divadle, takže jde o jakousi srdeční záležitost :) Pro pobavení vynikající film! Skvělé písničky, výborné hlášky a úpravy scénáře ze strany "pánů herců".(12.6.2008)

Docela milý muzikál, který je ale přespříliš televizní a navíc je divné, že jsou zde přezpívány i pěvecké party herců, kteří prokazatelně zpívat umějí (např. Zlaty Adamovské). Za pozornost rozhodně stojí Hana Maciuchová netradičně v komediální roli.(13.5.2003)

Dej skandalni kroniky maleho francouzskeho mestecka se toci kolem banalni veci vybudovani obecniho pisoaru.Pisoar se ale stava hlavnim bodem svaru v predvolebnim boji a rozdeli obec na dva tabory.Velmi podarene ceske zpracovani s famoznimi hereckymi vykony a skvele zapadajíci hudbou.Fakt podarena vec!(23.1.2008)

• Paity

Nijak zvlášť vtipné mi to nepřišlo, jako některým tady, ale asi jsem neodhalil podstatu, které jsem se měl ptát. V každém případě opakovat nebudu.(19.6.2013)