Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zásah na nejvyšší úrovni převrátí Saulovi život naruby. Sonda za silných emocí a velkých očekávání vyrazí do vesmíru a lidstvo čeká značně nejistá nová éra. (Netflix)

Recenze (16)

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vzhledem k tomu, že jsem dal (zatím) 4x ze sedmi epizod odpad, nemám naprosto iluze jak tohle dopadne… a nespletl jsem se. Jako trosky těch atomovek se poděli kam že je sonda netrefila? A jako kdy měli čas rozmístit “po cestě” 300 atomovek!? Jako bonus, posledních pár minut potvrzuje idiocii celého konceptu. Pokud budou chtít, vyřeší si kohokoliv lousknutím prstu a nepotřebují žádné střelce ani auta na dálkové ovládání. ()

malyLibor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední dvě minuty navázaly dějově na konec páté epizody, pokud jde o děj předlohy. šestá, sedmá a většina osmé epizody s dějem předlohy nijak nesouvisely. Neříkám, že poslední epizoda nebyla lepší než dvě předchozí, ale v podstatě nebyla o ničem. Celá tato série byla bez četby knihy zcela nelogická, s četbou knihy ... ne, nebudu komentovat. A asi nebudu dva roky vyhlížet pokračování. A nevím, jestli budu pokračovat v četbě dalších dvou dílů trilogie. Recenze píší, že jsou lepší než díl první... ale bojím se, že to bude zase stejné. Uvidím. Teď si půjdu pustit něco pozitivního a aspoň trochu logického. Hm. Jen mne nějak dnes nic nenapadá. No, asi to vyhraje dva roky starý záznam evropského poháru v lezení :-) ()

Reklama

kubas369 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

7.5/10. Tak už víme i to proč jsme osm dílů sledovali vyhulence. Ambiciózní schodiště selže, dalo se čekat něco jiného? Pokud chtěli aby Saul umřel proč s ním nerozjebali letadlo, když letěl do OSN? Na konci jasně ukázali, že to pro ně není problém. Pro to asi sniper mířil do vesty a né na hlavu oni chtějí aby byl ten Meditátor. Jinak přirovnání k hmyzu sedí. ()

HarryCameron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Keby väčšina predošlých dielov mala aspoň také tempo ako táto epizóda, tak by sme mohli hovoriť , že nejde o úplné sklamanie - predovšetkým kvôli veľkým očakávaniam aké diváci od tvorcov mali. Štart vesmírnej misie bol síce zobrazený na slušnej úrovni, avšak chýba mi tu poriadny záver, ktorý navnadí divaka na ďalšiu sériu. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále funguje v záverečnej štvrťhodinke, keďže sa deje presne to, k čomu to celé posledných pár epizód smeruje, avšak dovtedy sa zameriavame na postavu a jej dilemy, ktoré by sa dali vyriešiť v jednej minúte. Načo potrebujeme vidieť, ako Saul s okolím komunikuje ohľadom svojho poslania, keď ide stále o to isté. Argumenty z druhej strany ale nepadnú. Záver je pomerne prekvapivý, veci sa totiž v druhej sérii musia ubrať iným smerom, akým sa všetko vyvíjalo. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama