Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (více)

Epizody(8)

Recenze uživatele HarryCameron k tomuto seriálu (8)

Odpočet (2024) (E01)

Marketing pre toľko promovaný seriál od tvorcov Hry o tróny splnil svoj účel, lebo som si pozrel prvú epizódu hneď ako to bolo možné. Každopádne očakával som niečo viac. Vizuálne je to síce pekné - vidieť, že Netflix do toho vrazil riadny balík prachov - avšak s výnimkou posledných pár minút sa tam nedeje nič prevratné čo by indikovalo, že sme sa dočkali adekvátnej náhrady za GoT. ()

Rudé pobřeží (2024) (E02)

Musím sa priznať, že kvôli tvorcom, hodnotím tento seriál prísnejšie ako zvyčajne, lebo som mal naozaj väčšie očakávania. Uznávam, že samotný námet o pokusoch o komunikáciu s mimozemskými civilizáciami a možných dôsledkoch je veľmi zaujímavý. Avšak spôsob, akým je príbeh divákovi rozpravaný je tak kostrbatý, že človek má chuť stlačiť červené tlačidlo na ovládači uprostred epizódy. ()

Ničitel světů (2024) (E03)

S odretymi ušami 3* za tretiu epizódu, aj to len kvôli prekvapujúcej  záverečnej scéne. Budem sa opakovať, myšlienka seriálu a vizual skvelý, ale ten spôsob ako nám pribeh tvorcovia podávajú je strašne nezáživný až nudný. ()

Náš Pán (2024) (E04)

Komentár obsahuje SPOILER. Takže sa zdá, že všetko je to len o sekte čakajúcej na príchod mimozemšťanov, ktorí k nám ale prídu o 400 rokov. A ľudstvo za to bude ešte aj "vďačné" , WTF?? Akože vážne? ()

Soudný den (2024) (E05)

Komentár obsahuje SPOILER.  Za mňa doteraz najlepšia epizóda. Odkaz od mimozemšťanov je jasný : "využijeme naše technológie na to, aby sme zastavili váš vedecký pokrok, aby ste nás nedokázali poraziť" Hviezda navyše za masaker na lodi. Ak si 3BP udrží aspoň takúto úroveň, tak stojí za to mu dať ešte šancu. ()

Vzhůru ke hvězdám (2024) (E06)

Kopa kecania a nič podstatné sa tam zase nedeje. Z môjho pohľadu zbytočná epizóda. To podstatné  z nej by sa dalo zhrnúť do maximálne 10 minút. Nie je mi jasné ako Netflix pri seriáli s tak obrovským rozpočtom mohol odklepnúť tak nudnú časť. ()

Jedině pokrok (2024) (E07)

Namiesto nadupaneho dobrodružného sci fi, ktoré sa blíži k finále tu máme psychologickú drámu o umierajúcom vedcovi a riešenie jeho "dilemy". Znovu sa pýtam, kde je vidieť tie milióny dolárov čo do projektu Netflix vrazil  . . . ()

Meditátor (2024) (E08)

Keby väčšina predošlých dielov mala aspoň také tempo ako táto epizóda, tak by sme mohli hovoriť , že nejde o úplné sklamanie - predovšetkým kvôli veľkým očakávaniam aké diváci od tvorcov mali. Štart vesmírnej misie bol síce zobrazený na slušnej úrovni, avšak chýba mi tu poriadny záver, ktorý navnadí divaka na ďalšiu sériu. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022