Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvanásťročnému chlapcovi práve sňali v nemocnici sadru zo zlomenej ruky. Vzápätí sa ukáže, že ruka sa zrástla tak šikovne, že sa jeho bejzbalový nadhod takmer nedá chytať. To, samozrejme, využije prvý podnikavec, ktorý sa ocitne v dohľade. Je ním, priateľ jeho pôvabnej mamy. Vyhlási sa za jeho manažéra a začne pracovať na jeho kariére. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

frashmaker 

všechny recenze uživatele

Americká pytlovina pro celou rodinu. Vhodné takhle po nedělním obědě, kdy je člověk znaven usilovnou konzumací a mírně podřimuje. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Celkom milý detský športový film. Videl som ho ako puberťák a teraz po xy rokoch znovu a dal sa viac ako len pozrieť. Slušný casting, kde ani Gary Busey nebol ten zlý, takže ja som si to pozrel rád. Škoda len menšej úlohy Daniela Sterna, ktorý asi popri režírovaní viac nestíhal, lebo bol potrafený presne ako v Sám doma... :) ()

Reklama

duklak2 

všechny recenze uživatele

Doufám, že to je tento film, který mám na mysli. 100% si jistý nejsem, neboť zde píšu první komentář a to je divné, když film byl reprízován na Nově. Když pátrám, co jsem za svůj dosavadní život viděl za „sportovní“ filmy, tak jsem si vybavil, že se mi líbil jakýsi film, kde si kluk na začátku filmu zlomil ruku a ta mu pak špatně srostla, že kluk začal házet nechytatelné hody. Až ho angažovali mezi profíky. Dlouho jsem hledal název filmu a až zde na CSFD mi v diskuzi poradili, že se film jmenuje Objev roku. Na Nově ho dávali myslím třikrát. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (1)

  • John Candy jako rozhlasový moderátor není uvedený v titulcích filmu, jelikož původně do něj nebyl obsazen. (Prdly_Tatka)

Reklama

Reklama