Co se doma usmaží

Čo si doma upečieme

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1998, 91 min

• bigfish00

Říkala jsem si, že to bude jen taková jednoduchá odpočinková komedie (jednoduchá ano, komedie-moc ne) a tak jsem si ji pustila jen jako kulisu k mechanické činnosti, u které jsem nemusela přemýšlet a aby mi rychleji utíkala. Přesně k tomu se film hodil - nepřekvapil mě. Znova bych se na něj určitě nedívala, i když mám ráda Luka Wilsona i Drew Barrymore..(4.3.2011)

• char_t

Fakt bych nechtěl být američan. Věřím, že takoví lidé tam vážně pobíhají - magoři s brokovnicí, ochotní zastřelit neznámou těhotnou ženskou jen proto, že si to přeje maminka. K tomu přidejte další ódu na hamburgerovou produkci pro děti, fakt, že s vojenským vrtulníkem může lítat kdejaký labilní pošuk... Jasně, měla to být komedie, ale já v tom vidím spíš tragickou sondu do amerického národa. Nadsázka nenadsázka.(3.2.2011)

Roztomilá Drew Barrymore je jedním z mála důvodů, proč dám tři hvězdy. Film jinak neoplývá příliš silnými hereckými výkony a ani děj není bůhví jak zajímavý. O to horší je, že ani komedie není příliš silná. Ale ano, našel jsem tam momenty, kdy jsem se smál fakt hodně. Je to takové příjemné, nenáročné trávení času u kterého není nutné příliš přemýšlet. A D. B. vám ho zpříjemní na maximum.(30.5.2018)

Priemerna cierna komedia s ironickym humorom. Objavilo sa tu par drobnych chyb, hlavne na konci filmu, ked Angus sedel v helikoptere a pri tociacej sa hlucnej vrtule oproti nemu z auta na neho vyprava jeho brat Dorian, prekvapivo mu Angus rozumel, co je v skutocnosti nemozne, ale potesila ma mala drobnost. Opät som po dlhej dobe videl herecku Catherine O´Hara, ktoru som si zapamätal ako Kevinovu matku z komedie SAM DOMA. Na sobotne popoludnie mozno pohodova komedia, ale nie je to nic extra... 12.07.2008 _______ Drew Barrymore - (Sally Jackson) +++ Luke Wilson - (Dorian Montier) +++ Jake Busey - (Angus Montier) +++ Catherine O´Hara - (Beatrice Montier) +++ Hudba: Rachel Portman +++ Produkcia:Lawrence Kasdan, Barry Levinson +++(12.7.2008)

• Yardie

No, celkem jsem se na to těšil po hodnocení zde, ale asi jsem koukal na jiný film. Vydržel jsem u toho 3/4 hodiny a to jen z toho důvodu, že jsem doufal, že se to snad rozjede. Ale ne... Katastrofa!!! Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál, ba co více, totálně jsme se nudil a pomalu u toho usínal. Příběh o ničem, rozhovory a scénky naprosto trapné, celkově prostě hrozné. Odpad moc často nedávám a po tom, co jsem jej použil jednou tento týden jsem myslel, že jej už dlouho zase nepoužiji, ale bohužel, opak je pravdou. Naprosto promrhaných 45 minut, které jsem tomuto výtvoru věnoval. Howgh!(4.1.2009)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)