Co se doma usmaží

Čo si doma upečieme

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1998, 91 min

• Yardie

No, celkem jsem se na to těšil po hodnocení zde, ale asi jsem koukal na jiný film. Vydržel jsem u toho 3/4 hodiny a to jen z toho důvodu, že jsem doufal, že se to snad rozjede. Ale ne... Katastrofa!!! Za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál, ba co více, totálně jsme se nudil a pomalu u toho usínal. Příběh o ničem, rozhovory a scénky naprosto trapné, celkově prostě hrozné. Odpad moc často nedávám a po tom, co jsem jej použil jednou tento týden jsem myslel, že jej už dlouho zase nepoužiji, ale bohužel, opak je pravdou. Naprosto promrhaných 45 minut, které jsem tomuto výtvoru věnoval. Howgh!(4.1.2009)

• bigfish00

Říkala jsem si, že to bude jen taková jednoduchá odpočinková komedie (jednoduchá ano, komedie-moc ne) a tak jsem si ji pustila jen jako kulisu k mechanické činnosti, u které jsem nemusela přemýšlet a aby mi rychleji utíkala. Přesně k tomu se film hodil - nepřekvapil mě. Znova bych se na něj určitě nedívala, i když mám ráda Luka Wilsona i Drew Barrymore..(4.3.2011)

• char_t

Fakt bych nechtěl být američan. Věřím, že takoví lidé tam vážně pobíhají - magoři s brokovnicí, ochotní zastřelit neznámou těhotnou ženskou jen proto, že si to přeje maminka. K tomu přidejte další ódu na hamburgerovou produkci pro děti, fakt, že s vojenským vrtulníkem může lítat kdejaký labilní pošuk... Jasně, měla to být komedie, ale já v tom vidím spíš tragickou sondu do amerického národa. Nadsázka nenadsázka.(3.2.2011)

• W.Wicki.W

Film se mi docela líbil, ale něco mi tam chybí k celkovému jakoby uzavření.... Příběh je pěkný, nenáročný, potěší, to samé postavy, Luke Wilson hraje kladase, Drew Barrymore také, jen tam jsou trošku stupidní momenty alá to pronásledování vrtulníkem... Já to vnímám spíš jako romantickou komedii, a tam mi některé ty prvky vadily...(19.6.2015)

Roztomilá Drew Barrymore je jedním z mála důvodů, proč dám tři hvězdy. Film jinak neoplývá příliš silnými hereckými výkony a ani děj není bůhví jak zajímavý. O to horší je, že ani komedie není příliš silná. Ale ano, našel jsem tam momenty, kdy jsem se smál fakt hodně. Je to takové příjemné, nenáročné trávení času u kterého není nutné příliš přemýšlet. A D. B. vám ho zpříjemní na maximum.(30.5.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)