Jimmy Tong (Jackie Chan) je jen obyčejný řidič taxíku, ale když se oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslnující partnerku (Jennifer Love Hewitt) nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (oficiální text distributora)

gurmanik

Kravina, ale pro ty já mám slabost a navíc můj oblíbený Jackie Chan = film, který byl prostě super. Zasmál jsem se, zaujal mě námět a mít tak ten oblek!!! Nádhera, bavil jsem se a víc od filmů s Jackiem Chanem očekávat nemůžete. Pokud si chcete sednout, hodit nohy nahoru a nechat se unášet absurditou tohoto filmu, je to správná volba :) 80% ()

mira007

Jackie Chan má smoking, který z něj udělá špionského supermana ... to že je to slaboduchý námět by možná nevadilo, ale horší je, že ty triky pak degradují skutečné fyzické mistrovství kung-fu akrobacie mistra Chana. Ale jinak to je místy  i zábavná blbina. ()

arcticsky

Zábavná a četná akce nenechá člověka vydechnout - rozhodně jeden z těch lepších filmů s Jackie Chanem. A ten Stormare! "Pocházím z neutrálního státu!". ()

Betmän

Musim se teda přiznat, že sem to nedokoukal, protože ve filmech, který spočívaj v zrychlenejch zmršenejch záběrech vysloužilýho bijce z Honk Kongu a neustálým opakování zkomolenejch slov, který všechno vyřešej, kouzlo nevidim. Jackie Chan by moh leda tak dělat natvrdlýho parťáka Chuckovi Norrisů. ()

Juja

Uznavam, obcas jsem se smala. Jen na mistech, kde to tvurci asi necekali.Jackie Chan je mozna v jistym uhlu roztomilej, ale porad uplne stejnej. A me to nebavi... ()

RadimFišer

Inovace, napětí, dokonalost. Imaginace. Mládí. Napětí, spokojenost a okuzlení. Toto mě zajalo. Četl jsem o tomto filmu nějakých 6 let nazpátek, když jsem byl ještě na základce směrem z Vranova a rozhodl jsem se, že ho musím vidět. Interiéry byli krásné až čarokrásné. Jenom to lezení na obrovskou nádrž byla nuda a hnus. ()

Johnny

Nápad s oblekom je fakt dobrý, akurát výsledok nie je. Jackie Chan je super ako vždy. Je síce pravda že tých súbojov je pomenej, ale človek sa hold zabáva už len tým ako sa snaží vyzerať seriózne. ()

Dement

Nejhorší Jackie Chan co jsem viděl - trapárna na druhou, dobrý akční scény občas, ale totálně zhovadilé dialogy. Na druhou hlavně kvůli výkonu Jennifer Love Hewitt. Prostě otřes. ()

Puol

Prívlastky, ktoré ma napadli pri sledovaní tohto filmu: trapný a zbytočný alebo takto "ďalšia pytomá špiónska komédia s vcelku roztomylím Jackie Chanom". ()