Bratr Constantina Nikase se po zpackané bankovní loupeži ocitá ve vězení. Constantine (Robert Pattison) se kvůli jeho vysvobození vydává na zoufalou cestu městským podsvětím. Během jediné šílené noci závodí s časem, aby získal dostatek peněz na bratrovu kauci a vlastně zachránil i sám sebe, protože si postupně začíná uvědomovat, že životy jich obou jsou v totálním hajzlu. (Bohemia MP)

elimS

45% - komentář 20ti slovy: "Nesympatické", místy chaotické, s debilní kamerou, i díky tomu to získalo ten nádech "všechno se sere". Každopádně nic extra, ale Pattison dobrý. ()

Amonasr

Jsou třeba i úspěšné krimi thrillery, které jsou napínavě akční a divácky přitažlivé, ale u kterých je od začátku až do konce jasné, že jsou naprosto smyšlené a není na nich nic pravdivého. A pak jsou jiné, třeba i nepříjemné, ale které mohou být skutečně ze života a dávají nahlédnout za zrcadlo, kam běžný člověk nevidí a ani po tom příliš netouží. Takový je tento film, působí hodně pravdivě a je to možná víc psychologický film než thriller. Natočený přitom poutavě a bez hluchých míst, má slušný spád. Každopádně zajímavý počin. ()

SAINTS

Vizualne atraktivny film o dvoch bratoch ktorym lupež banky nevijde podla prestav.Tomuto filmu však najviac škodi nelogicke spravanie hlavneho hrdinu Constantina,ktory ide prepadnut banku s mentalne postihnutym bratom a to je len začiatok nepochopitelnych rozhodnuti ktore vo filme urobi.A divak len čaka kedy ho už konečne policajti dostanu.Miestami film pôsoby ako komedia nie ako gangsterka.Medzi pozitiva filmu patri vykon Roberta Pattinsona,kamera,strih a dobre a uveritelne je zobrazena odvratena strana velkomesta.Vdaka detailnym zaberom kamery su nam postavy bližšie a divak sa stava akoby sučastou mučiveho pribehu.Je to film v ktorom sa da očkavat neočakavatelne v dobrom aj zlom.A nepochybne si pochvalu zasluži aj sountrack ktory dotvara atmosferu celeho filmu. ()

Plastík

Snímek se odehrál rychlostí blesku. Klučina je zoufalý, ale zřejmě neskutečně inteligentní a bystrý chlapík. Nechápu jen jednu nelogičnost. To v tý bamce. Proč tam měl sebou bráchu, nebylo to nutný. A ještě druhou věc z tý banky potom. To měl vědět, že to takhle dopadne! Ale pak už to lítalo. Chlapci Safdiovi se určitě ještě ukážou. ()

Pete

U sledování tohohle malého nezávisláčku jsem zažil dobrý časy, a tak v hodnocení trochu přitlačím. Je na něm vidět očividná snaha a entuziasmus mladých, ještě málo zkušených, zato ale talentovaných tvůrců, které ještě nesemlela rutina a filmový průmysl. Navíc mám rád tenhle typ filmů z prostředí spodiny společnosti - a že  tady Patyzón vystřihnul pěknou veš a svini v jednom par excellence. Originální kompozice záběrů, velmi svižný střih a skutečně nepředvídatelný průběžný vývoj scénáře zpříjemňují tuhle temnou jízdu dolů a ještě níž. ()

boltCZ

Nápaditě natočené krimi z netradičního úhlu pohledu, neztrácející na tempu. Psychika postav velmi zajímavá. Ačkoli děj a prostředí je spíš maloměstské a nepředstavuje nic co vyloženě zaujme, po celou dobu jsem se bavil. Autoři si dali záležet na detailech. 80% ()

pafka

Prekvapeni od prvni minuty. Tohle na filmech mam rad. A kazda dalsi scena je necekana, coz v dnesni dobe je vzacnost a stoji rozhodne za pochvalu. Takze vas to bavi az do konce, protoze je to jeste k tomu dobre natocene. Ale uplne njevetsi radost mam z R.Pattisona, protoze ten svou roli neopredvidatelneho zlocince vystrihl jako z partesu. ()

eMeMko

Robert Pattinson opět dokazuje, že pokud má v ruce kvalitní scénář se zajímavou postavu, hrát rozhodně umí. Tento snímek o záchraně bratra z vězení, která se postupně mění v něco hlubšího, je toho naprostým důkazem. Děj má spád, ani minutu nenudí a chvílemi bych ho nazval i černou komedií. Vyhrocených situací je celkem dost, některé jsou bohužel dosti předvídatelné, nicméně čtyři hvezdy si film rozhodně zaslouží. ()

matolos1

Každý film, nehľadiac na to, čo sa v ňom deje má svoju vlastnú formu väčšinou zrodenú v mysliach režisérov a prevedenú cez najrôznejšiu techniku na dosiahnutie a zvýraznenie príbehu a myšlienkových pochodov postáv. Good Time nemá až tak moc originálne postavy a príbeh skôr vyzerá ako situačná improvizácia. Lenže má skvelú formu a je neuveriteľne neónove krásne nasnímaný. A vďaka tomu a svojmu tempu, mu budete bez problémov veriť až do samého konca. Lenže, očividne podľa hodnotenia tu má zase niekdo zbytočné výhrady....... ()

DonBraso

Našlápnutý začátek,který se s ničím nesere a hned jedem akce.Jednoduchá linka,kterou pochopí i batole se v pozdějších fázích stává více sofistikovanější záležitostí,kdy máte den blbec a musíte bráchu dostat z lapáku.Hudební motiv s touhou velkoměsta a na hubě hrajícího Pattisona si tu půlku docela fakt vychutnáte.Pak přijde střed,který nahodí granát pod nohy a trochu se pitvoříte s odbočkou,která se vcelku zadrhne.Takže si jdete do pro drogy s jedním cápkem,kterýho si spletete a jednou holčičkou si tak trochu vyjedete.Celkově zde scény v nějakým lunaparku nemají moc kouzla,do toho policie a vše se trochu pitvoří do horších časů,kdy snímek přestává už bavit.Závěr je v nějakým měřítku dramaticky vzatý a konec lechce pálivější,ale premisa filmu vyzní jen v tom,natočil jsem s Pattisonem docela jízdu,kterýmu sedla noc,hudba,jméno,,ale na to ostatní už jsem nechtěl moc domýšlet.65% ()

blondboss

Taký alternatívny krimi mindfuck, ktorý nie je tak úplne na pohodové pozeranie a ktoré rozoberá háklivú tému života na hrane. Pattinsonov Twilight tieň nadobro prekonaný a právom bol nominovaný na viaceré ocenenia. Sám to ale nedokázal uniesť a aj preto tento snímok až tak nezaujme a skôr je to pre menšinového diváka. Očakával by som trošku strhujúcejší dej vzhľadom k námetu. 55 % ()

Dejf4

Tady se nám někdo utrhl ze řetězu. Přidal pár tabletek a vznikl z toho strašně energetický a svěží thriller. Výborný Robert Pattinson, který se pomalu zbavuje nálepky hezkého upíra. 7/10 ()

Hopeman

No nevím tak sem se asi díval na jinej film než většina z Vás ...anebo sem to měl nějak prostříhaný a většinu dobrejch scén jsem tam prostě neměl....ale líbí se mi jaký superlativy tady vytahujete za to přidám i tu druhou . ()

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

Dwayne Johnson ve wrestlerské biografii od A24

18.12.2023

Dwayne Johnson je stále jednou z největších hvězd v Hollywoodu. Byť nesbírá slavná ocenění za herecké výkony jako na běžícím pásu, stále dovede na svoje svaly a charisma nalákat a přitáhnout do kin… (více)

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

Obi-Wan seriál nabírá obsazení

29.03.2021

Produkce na seriálovém Obi-Wanovi bude již brzy zahájena a společnost Lucasfilm tak před malou chvílí oznámila kompletní obsazení. Vedle již potvrzených Ewana McGregora a Haydena Christensena se tak… (více)

Kdo si zahraje Batmana?

Kdo si zahraje Batmana?