Pozvánka do pekla

• USA The Invitation (více)

Po smrti své matky a bez příbuzných podstoupí Evie (Nathalie Emmanuel) test DNA… a objeví dlouho ztraceného bratrance, o jehož existenci neměla tušení. Její nově nalezená rodina ji pozve na okázalou svatbu na anglickém venkově, kde se nejprve nechá svést svůdným aristokratickým hostitelem. Když však odhalí zvrácená tajemství v historii své rodiny a znepokojivé úmysly skrývající se za jejich hříšnou štědrostí, promění se její návštěva v noční můru a boj o přežití. (Falcon)

Daiker

Zas taková hrůza to nebyla.... Prostředí a vizuál byl skvělý , příběh průměrný a herci se taky dali.... První půlka byla i strašidelná.... Upíři ale chodili po světle, hlavní upír byl takový slizák a chtělo to více krvavých scén.... ()

helraiser

Taková upíří kopie Krvavé nevěsty, ale o dost horší. Pěkně jsem se nechal napálit trailerem, očekával jsem tedy slušnou gotickou podívanou a místo toho jsem dostal dost velkou nudu. Velké zklamání. ()

John80

Ani horor ani Thriller , film o dievčati, ktoré príjme pozvanie na zámok až Kim nezistí kto je v skutočnosti týpek ktorý sa do nej zaľúbi, Divné stačí raz vidieť 1* ()

Bezda22

Kdyby to nebylo tak špatný, tak by to bylo snad i dobrý. Problém je, že je tam pár scén, který trochu šponujou ty kšandy napětí, ale to je prostě pár vteřin nebo minut a pak se to zase sveze do nudný romantický kraviny. Závěr je přehnanej, ale aspoň něco se tam dělo. O ničem úplně. Žádnej zásadní zvrat, nic překvapivýho.... Jedna velká nuda.... 35% ()

neo250

Tento film je taky dobry, ako zuvacka za 40c. Chut si uzijete len na prvych 15 sekund a potom je to trapenie pre usta. To je asi vsetko :) ()

ANTYCHRYST

Dostal jsem něco co jsem vůbec nečekal:) a vůbec to nebylo tak hrozné... takovej maskovanej moderno gotickej příběh:) 60% dle konce to vypadá na pokračování:) vůbec nejsem proti..kamera..herci vše v cajku..až me samotného překvapilo jakým směrem se film dal ()

movemat

Odhliadnuc od neskutočne nesympatickej hlavnej hrdinky, ktorej povaha bola tak nešťastne napísaná, že sa jej jednoducho nedalo fandiť - to bola celkom príjemná podívaná. Anglický vidiek, uhladení páni a dámy, slušné kostýmy, krásne interiéry a do toho hororový dej. Môže byť. ()

sharkamell

Do kina jsem šla bez očekávání, vlastně jsem si myslela že to je kravinka, kterou ocení teenagery nebo lidi, co se žánru jinak vyhýbají, nakonec jsem ale byla docela překvapená. Jasně, není to žádný supr čupr dílko, ale kupodivu to nebylo tak blbý, jak jsem si myslela. Líbil se mi twist. Trochu mě štvaly hlavní postavy :D (holka, co vypadá jak dvojnice Meghan Markle, úlisnej tejpek, jehož úsměv mě děsil). No na jedno zkouknutí v nedělu večer je to ok. ()

ratpile

Guilty pleasure upíří jednohubka, někdě mezi Twilightem, 50 shades of Grey a béčkovou gotikou. Mohlo to být gotičtější, béčkovější, strašidelnější či vtipnější, ale v rámci krátké stopáže, to byla vlastně docela zábavná blbost. ()

waltosin

Chvíli to vypadá nadějně, že by to mohl být slušný horor, ale postupně se to prohlubuje do čím dál vetší nudy a nic nedění. Zjistili jsme kdo jsou ty lidi a asi nikoho to nešokovalo, tak šli všichni aspon v klidu domů. 40% ()

Facerr

Podle místního hodnocení zase trochu močím proti větru, ale mě to prostě přišlo ok. Kdybych měl něco vytknout, tak snad jen absenci větších gore scén, ale i tak se na to dobře dívalo. Hodně na hodnocení pomohlo, že jsem vůbec nevěděl o co jde. O víc jsem byl mile překvapený. Za klub naprosto nenáročných dávám čtyři hvězdy. ()

blondboss

Možno som tými hviezdičkami trošku prestrelil, ale objektívne musím napísať, že prvá polovica filmu bola vcelku slušne atmosferická s uveriteľnými momentami, ktorá však časom skĺzla do ťažkého dejového marazmu a to vyvrcholenie ani nebudem radšej komentovať. Aspoň vizuálne potešila Nathalie Emmanuel, ale inak celkový dojem z filmu je dosť podpriemerný. 50 % ()

AndrewNewman

Zase tu máme rasovo diskriminačnú prkotinku, v ktorej afroameričanka pozabíja všetkých tých bohatých, bielych diablov z Anglicka. A aby toho nebolo málo, nakoniec im vypáli ten zámok od Disneyho. Musím teda priznať, že som z kariéry Nathalie Emmanuel poriadne sklamaný. Od jej skvelých výkonov v GoT sa totiž nedokáže uchytiť a vyberá si skutočne zlé projekty, počínajúc brakovou sériou Rýchlo a Zbesilo či priemernými filmami od Netflixu. Toto bola absurdita na druhú, jedna nelogická a priam do neba volajúca scéna za druhou. Najprv ma tvorcovia takmer hodinu unudili totálnym nič nerobením, aby som sa neskôr dočkal tých najväčších upírskych sračiek, ktoré by ste nečakali ani v Twilight ságe. Jedna hviezda za solídnu 35 ročnú kozatú milfku Stephanie. Oproti tejto hovadine je Krvavá nevesta so Samarou Weaving vrcholové dielo. ()