Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Reece je zatažen hlouběji do spiknutí a přidává na seznam nové jméno. Ministryně obrany Lorraine Hartleyová oznámí drastické škrty, které mají pomoci speciálním jednotkám. Katie zjistí pravdu o tom co se děje v Reeceově hlavě. (Prime Video)

Recenze (9)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Novinářka Katie Buranek (která už ví, že smrt členů jednotky nezavinil nepřítel) se dostala ke zdravotní dokumentaci od neurologa. Reece je naplno ponořený do vyšetřování, zatímco ona i přes nesourodé verze začíná věřit té jeho. Dalším na řadě je jistý poskok Saul Agnon, kterému Reece dopřeje milosrdnou smrt. Dostane se totiž díky němu k dalšímu důležitému jménu (Steve Horn), který mezi své ovečky dělí informace a dává si zatraceně velký pozor. Přichází tak i slizoun Jai Courtney, kterého úplně (už z dob Terminátora nebo poslední Smrtonosné pasti) nemusím, ale tady zatím není špatný. Chris Pratt je ve své zřejmě nejvážnější roli velmi slušný, to samé platí i pro Taylora Kitsche, který hraje Reecova nejlepšího přítele Bena, bývalého člena SEALS, který má díky současné práci přístup k tajným informacím. Což se sakra hodí. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velmi dobra prva polovica a i zaver  epizody. Thriller, spionazna zalezitost, troska tej politickej hry...a hoci je "krysa" u politika velmi stara a predvidatelna premisa, nerusila az tak moc. Inak, cim to je (just rhetorical), ze takmer v kazdom akcaku z USA produkcie nas "pozvu" do nejakeho fajnoveho striptizoveho baru. :) Absolutne nic proti, len konstatovanie, ze to prerastlo do "nutneho" filmarskeho stereotypu. Zaver mal opat slusny revenge vibe. Konecne slusna epizodka. 65% Trosku nadnesene stvorhviezdie. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Když si na začátku epizody James Reece (Chris Pratt) chystá výbavu, můžeme na sejfu na zbraně zahlédnout několik fotek. Na jedné z nich jsou členové týmu SEAL, kteří zemřeli během Operace Red Wings v roce 2005. (HellFire)

Reklama

Reklama