Vítejte v džungli

• USA The Rundown (více)

Losangeleský vymahač dluhů a lovec lidí Beck má pro svou práci nejlepší předpoklady. Kromě fyzické síly má také buldočí zarputilost, s níž je odhodlán získat vše, pro co je vyslán svým zaměstnavatelem, bohatým mafiánským bossem Walkerem. Snaží se sice vyhýbat násilí, ale když není zbytí, vynutí si zaplacení silou. Protože by chtěl s touto prací skončit a otevřít si restauraci, požaduje, aby mu šéf svěřil nějakou opravdu velkou zakázku. Ten ho pošle do amazonského pralesa, kde se potlouká jeho syn Travis jako lovec pokladů. Po riskantní cestě zchátralým letadlem se Beck dostane do městečka, kterému nelítostně vládne Cornelius Hatcher, majitel nedalekého zlatého dolu. Pracuje pro něj i Travis, který hledá drahocennou zlatou sošku, a Beck musí zaplatit deset tisíc, aby ho vykoupil. Jenže když chce mladíka odvézt na letiště, Hatcherovi muži se mu v tom pokusí zabránit... (TV Nova)

Liger

Našláplá akční jizda se spoustou humoru, jejíž primární poslaní je pobavit se. Patrně nejlepší film s "The Rockem". ()

dudo24

Lepšie ako priemer ale na štyri hviezdy to úplne nebolo. Oboch hlavných hercov mám rád. Aj ich postavám to spolu klapalo. Dosť akcie pretkanej solídnym humorom. Dwayne je v súbojoch peckový. Zhrnul by som tento film ako oddychovú jazdu plnú akcie a zábavy. Najvtipnejšie scény boli jednoznačne opice. ()

Marty_cz

Vždy mě dokáže pobavit, když v komedii vidím někoho, kdo hraje ve filmech především akčního hrdinu. A to se mi líbilo, na tomhle filmu, že je to taková spíš komedie, ale Rockovi neodepřeli akční scény. Určitě mohu doporučit. Film dokáže zabavit, pobavit, neunudit a dovolí vám vychutnat si ho plnými doušky. Obsazení, scénář,… bylo dobrý a neměl jsem k tomu nijak zvláštní výhrady. Nejlepší scéna z filmu určitě ten konec ve chvíli kdy se do městečka nahrnou býci. Pak nastoupí Rock se Scottem a dva proti stu musí zákonitě vyhrát a to nepotřebovali na začátku ani zbraně. Ale přesně tohle nafouknutý je to co mě na tomhle filmu baví. ()

johnsnow

Dokonalá akčná komédia. Síce ja som sa rozrehotal ako kôň iba pri jednej scéne( visenie na lane + opičiak na the rockovi) ale akcia bola vydarená a SPOILERÍK: zaútočiť s bujakmi na tábor bol super plán. ()

harycek

Příjemná "bum bác" oddychovka v zajímavém prostřední s malým moralizujícím¨nádechem s dobrými hereckými výkony!! ()

AVP

Dávejte si pozor na svého pinto a užijte si tuhle skvělou jízdu v džungli u které jsem se královsky bavil nejen díky akčním scénám stokrát lepších než v Matrixu :))) ()

da_silva

doooost slaby, sice moc pekny akcni sceny (az teda na to, ze vetsina z nich je totalni blbost) a frajersky cameo Arnieho, ale jinak film nic moc... Seann William Scott je tady trapnej az to boli, mozna este otravnejsi nez v Bulletproof Monkovi, a to ze byla nejaka dickovina. Sem tam dobrej momentik... "That's a lot of cows! " ()

pl4nt

"Stifler" je prostě borec, bez něj by pro mě nebyl ten film ani poloviční. Možná mohlo ubýt těch trapnějších "Carryho scének" (viz. Blbý a blbější) jak se "Steven" rozbíhá na Becka a mává rukama nohama a pak ho Beck uzemní. ()

JoKKeR

S nečekáneho filmu se vyklubala zabavná hlaškami procpana(ehm) komedie ze vším všudy..Dwayne a Seann jsou boží:-) ()

Budh@

Výborná akční komedie. Film má spád. Proč jen Rock netočí takovéto filmy? "Stifler" v tomto filmu taky cool :-) ()

pursuer

Pár gagů vskutku dobrých, líbí se mi jakž-takž vyváženost hlavní postavy. Ovšem stejně jako u jiných podobných filmů, jsem i v tomto případě odrazován věnovat sledování tohoto snímku spojitý časový interval. ()

Wladimir78

Tenhle film je tak nějak postupem času čím dál lepší - a nebo je to naprostou absencí jakýkoli smysluplný konkurence v posledních 10 letech (dobře, je pár vyjímek - Expendables ....). Scotta nenávidím - a ejhle - tady mi nevadí (asi proto, že celej film podléhá Rockově šikaně :D). Akce perfektní, a v rámci žárnu (tj. oddychová akce s nadsázkou) se i poměrně rozumně držící při zemi, atraktivní prostředí - pro jihoamerickou džungli mám už od dob Predátora totální slabost, bezchybnej casting v ostatních rolích (Walken a zubní víla :)), impozantní antre s Arniem předávajícím štafetu (škoda, že se toho Rock do budoucna líp nezhostil - ale ještě není všem dnům konec). Prostě a dobře, slabších 5. ()

sabretooth

Akční sranda, která vás příjemně zabaví. Herci si užívají svoje role, Seann komik a Dwayne tank co převálcuje vše co vidí. Tvůrci věděli, že se snaží udělat zábavnou ptákovinu a udělali ji perfektně, člověk se nenudí a film si zbytečně nehraje na pecku. ()

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (více)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (více)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (více)