Reklama

Reklama

Vítejte v džungli

  • USA The Rundown (více)
Trailer

Obsahy(1)

Losangeleský vymahač dluhů a lovec lidí Beck má pro svou práci nejlepší předpoklady. Kromě fyzické síly má také buldočí zarputilost, s níž je odhodlán získat vše, pro co je vyslán svým zaměstnavatelem, bohatým mafiánským bossem Walkerem. Snaží se sice vyhýbat násilí, ale když není zbytí, vynutí si zaplacení silou. Protože by chtěl s touto prací skončit a otevřít si restauraci, požaduje, aby mu šéf svěřil nějakou opravdu velkou zakázku. Ten ho pošle do amazonského pralesa, kde se potlouká jeho syn Travis jako lovec pokladů. Po riskantní cestě zchátralým letadlem se Beck dostane do městečka, kterému nelítostně vládne Cornelius Hatcher, majitel nedalekého zlatého dolu. Pracuje pro něj i Travis, který hledá drahocennou zlatou sošku, a Beck musí zaplatit deset tisíc, aby ho vykoupil. Jenže když chce mladíka odvézt na letiště, Hatcherovi muži se mu v tom pokusí zabránit... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (447)

imf 

všechny recenze uživatele

Spíš tři a půl. Berg se předvádí jako zkušený žánrový kličkař a nečekaně i jako zručný řemeslník. Zprvu podezřelá herecká sestava ze sebe navíc ždíme to nejlepší - Rock aspiruje na nejsympatičtějšího akčňáka roku, Scott není nesnesitelně otravný a Walken je zas jednou docela fajn... přimíchejte do toho nebezpečně hongkongskou choreografii plnou drátů a dojde vám, že tam jungle jízda se dost povedla. Žánr buddy-movie neumírá ani v třetím tisíciletí... ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Ať se The Rock snaží sebevíc, jediná pořádná akční scéna je souboj v rebelském táboře, což je na akční komedii, jejíž veškerá vtipnost by měla pramenit ze schématu „já jsem drsňák, ty jseš ten, který neustále žvaní a po většinu filmu si budeme vzájemně lézt na nervy“, zatraceně málo. 50% Zajímavé komentáře: Tsunami_X, Lateef, Beky, lennyd ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Vyloženě sympatické obsazení, obrazové pošušňání a v rámci žánru věru zábavnější, než bych si v momentě, kdy jsem na placce otrávěně utírala prach a otisky prstů, dokázala připustit. Neohroženého Mikeše opět netrefí ani jedna z milionuosmi kulek, ale komu to vadí? Za 3,5* a že to tak sedlo do okamžiku ... ať nežeru. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Rock je dobrej. Moc šancí jsem mu po Mumii 2 a vlastně i po Králi Škorpionovi nedával, ale tady dokázal, že je zatraceně cool. Je přirozený, nepřehrává a hereckého nadání pobral víc, než Schwarzenegger, Stallone, Van Damme a spol. dohromady. The Rundown je nenáročná oddychovka, natočená podle x-krát viděných šablon, ale některé akční scénky jsou prostě skvělé, Rock jako tough guy, který vždycky drží dohodu a nesnáší střelné zbraně, se dobře doplňuje se Scottem a nuda v tomhle vypínači mozku nehrozí. Jednoduchý scenář se dá prominout, vyšší ambice, než pohodově zaplácnout 100 minut, tenhle snímek stejně nemá :o) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $85miliónovTržby USA $47,726,342Tržby Celosvetovo $80,916,492║ Presne toto je film, čo sedí režisérovi ako Peter Berg a nie vážne tváriace sa Kráľovstvo. V každom prípade treba povedať, že je to len priemer ale tak zručne natočený, že jedine čo to brzdí k lepšiemu strmhlavému spádu, sú tlápajúce až miestamy prázdne dialógy. Veru škoda lebo keby sa to trošku prestrihalo, hlavne tie zdĺhavé prechádzky džungľou ústrednej dvojice, bola by z to hneď strhujúcejšia jazda, lebo keď príde na akciu tak to stojí za to a dvojica Dwayne Johnson a Seann William Scott je na prekvapenie v celku stráviteľná. "A peknou poctou je krátke cameo Arnolda Schwarzeneggera pre ktorého tie 2sekundy na pľace, boli rozlúčkou z akčným žánrom a prenechaním žezla inému hromobijcovi." ()

Galerie (53)

Zajímavosti (34)

  • "Hrom a jeho kamarád Blesk", čím sa snažila postava Travise zastrašovať protivníkov, bola iba sranda zo strany Seanna Williama Scotta. Nakoniec sa to režisérovi natoľko páčilo, že to vo filme ostalo. (Algren)
  • Žiadne ovocie "konlabos" ani nijaké iné ovocie, ktoré by dokázalo dočasne paralyzovať človeka, neexistuje. (HOMERjeALIEN)
  • Když Dwayne prochází clubem, potká Arnolda a ten říká "have a fun" (dobře se bav), tím je myšleno že Arnold předává "žezlo" akčních filmů Dwaynovi. (T-enter)

Související novinky

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu…

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

11.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný…

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

22.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v…

Reklama

Reklama