Reklama

Reklama

Vítejte v džungli

  • USA The Rundown (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Losangeleský vymahač dluhů a lovec lidí Beck má pro svou práci nejlepší předpoklady. Kromě fyzické síly má také buldočí zarputilost, s níž je odhodlán získat vše, pro co je vyslán svým zaměstnavatelem, bohatým mafiánským bossem Walkerem. Snaží se sice vyhýbat násilí, ale když není zbytí, vynutí si zaplacení silou. Protože by chtěl s touto prací skončit a otevřít si restauraci, požaduje, aby mu šéf svěřil nějakou opravdu velkou zakázku. Ten ho pošle do amazonského pralesa, kde se potlouká jeho syn Travis jako lovec pokladů. Po riskantní cestě zchátralým letadlem se Beck dostane do městečka, kterému nelítostně vládne Cornelius Hatcher, majitel nedalekého zlatého dolu. Pracuje pro něj i Travis, který hledá drahocennou zlatou sošku, a Beck musí zaplatit deset tisíc, aby ho vykoupil. Jenže když chce mladíka odvézt na letiště, Hatcherovi muži se mu v tom pokusí zabránit... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (455)

imf 

všechny recenze uživatele

Spíš tři a půl. Berg se předvádí jako zkušený žánrový kličkař a nečekaně i jako zručný řemeslník. Zprvu podezřelá herecká sestava ze sebe navíc ždíme to nejlepší - Rock aspiruje na nejsympatičtějšího akčňáka roku, Scott není nesnesitelně otravný a Walken je zas jednou docela fajn... přimíchejte do toho nebezpečně hongkongskou choreografii plnou drátů a dojde vám, že tam jungle jízda se dost povedla. Žánr buddy-movie neumírá ani v třetím tisíciletí... ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

The Rocka mam rád a sleduju jej už od jeho prvotin. Krále Škorpiona mám hodně rád a kdykoli si ho rád pustím v tv a stejně tak Vítejte v džungli, kde měl Dwayne Johnson ještě vlasy, svaly však menší. To mi ale může bejt úplně jedno, protože už tenkrát to byl korba a byla radost pohledět, když se vrhnul do boje. No a když vezme do ruky pušku, dějou se špatný věci! Navíc mu parťáka tvoří charismatickej Seann William Scott a záporáka vynikajcí Christopher Walken, takže obsazení už nemohlo být lepší. K tomu všemu je však film významnej ještě jednou věcí. Legenda akčního žánru, Arnold Schwarzenegger předal the Rockovi symbolickou pochodeň a věděl proč, dneska je z něj v podstatě poslední akční hrdina, na kterýho lidi chodej do kina...90% ()

Reklama

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Po znovu vidění jsem hodnocení přehodnotila kladněji. Tenhle žánr je můj nej, a film má vše, co očekávám. Typic akčňáka, klidně o rozměrech obývací stěny, ale s humorem a citlivou duší. Bedna Beck s pérem Travisem byli vskutku pár k pohledání, a despota Hatcher doplnil skvělé trio. Amazonie i Mariana byly taky hodně přitažlivé. Ovšem nejlepší byla kamera a záběry dokonalých tělesných prostocviků a detailů. Já mít volbu A nebo B, mám jasno hned, ale nebylo by pak na co koukat, to je jisté. :-) Že přijde na řadu slíbené i slibované a vše bude splněno i s přídavkem (nemám rád zbraně a právě proto je nakonec použiji), jsem čekala, ale bylo to podáno vkusně a s nápadem. Měls pravdu Arnie! (Bavte se dobře) Bavila jsem se. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Rock je dobrej. Moc šancí jsem mu po Mumii 2 a vlastně i po Králi Škorpionovi nedával, ale tady dokázal, že je zatraceně cool. Je přirozený, nepřehrává a hereckého nadání pobral víc, než Schwarzenegger, Stallone, Van Damme a spol. dohromady. The Rundown je nenáročná oddychovka, natočená podle x-krát viděných šablon, ale některé akční scénky jsou prostě skvělé, Rock jako tough guy, který vždycky drží dohodu a nesnáší střelné zbraně, se dobře doplňuje se Scottem a nuda v tomhle vypínači mozku nehrozí. Jednoduchý scenář se dá prominout, vyšší ambice, než pohodově zaplácnout 100 minut, tenhle snímek stejně nemá :o) ()

Sawy 

všechny recenze uživatele

Jak řekl Arnie na začátku,tak se stalo.Bavil jsem se náramně,až se za to trochu stydím.Peter Berg má akci v malíčku,vizuální stránka je díky nádhernému prostředí džungle přímo pastva pro oči a obsazení se vyloženě povedlo.Dwayne Johnson je jeden z největších sympaťáků v Hollywoodu,jeho bicepsy působí impozantně a herecky na tom rozhodně není nejhůř.Seann William Scott je další sympoš,kterého mám hodně rád a nevděčné role komického přicmrndávače se zhostil se ctí.Christopher Walken si jako vždy svého záporáka vyloženě vychutnal a na Rosario Dawson se příjemně kouká za všech okolností.Prostě velmi zábavný akční výplach na zaplácnutí nějakého dlouhého odpoledne.Pokud k němu budete přistupovat takhle,nemůže vás zklamat.Berte nebo nechte být.75 % ()

Galerie (53)

Zajímavosti (32)

  • V jednom záběru nasadí Beck (Dwayne Johnson) pouta muži s rukama za hlavou, v dalším záběru má však muž ruce dole za zády. (Terva)
  • Ewen Bremner (Declan) je v skutočnom živote Škót, no vo filme po celý čas hovorí severoírskym prízvukom. (WalterIK7)
  • Keď Dwayne Johnson (Beck) prichádza do juhoamerického mestečka, je na tabuli označujúcej jeho názov napísané Helldorado. To bol pôvodný názov filmu. (BoncheR)

Související novinky

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (více)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (více)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (více)

Reklama

Reklama