Vítejte v džungli

• Irsko

• Nový Zéland

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

USA, 2003, 104 min

The Rock je prima mlátička, ale nástupce Arnolda ani náhodou. Arniemu šlo v jeho filmech o kejhák, zatímco The Rock je wrestler a mlátí se jen pro efekt. Celý film je na tom ostatně vystavěný. Do toho mu blbě žvaní S. W. Scott, příběh to snad ani nemá... Jde jen o show, přátelé. A show je celkem dobrá, tak proč neoznámkovat tento "film" standardně neurážlivým průměrem?(3.12.2005)

Rock je dobrej. Moc šancí jsem mu po Mumii 2 a vlastně i po Králi Škorpionovi nedával, ale tady dokázal, že je zatraceně cool. Je přirozený, nepřehrává a hereckého nadání pobral víc, než Schwarzenegger, Stallone, Van Damme a spol. dohromady. The Rundown je nenáročná oddychovka, natočená podle x-krát viděných šablon, ale některé akční scénky jsou prostě skvělé, Rock jako tough guy, který vždycky drží dohodu a nesnáší střelné zbraně, se dobře doplňuje se Scottem a nuda v tomhle vypínači mozku nehrozí. Jednoduchý scenář se dá prominout, vyšší ambice, než pohodově zaplácnout 100 minut, tenhle snímek stejně nemá :o)(6.9.2004)

Rozpočet $85miliónovTržby USA $47,726,342Tržby Celosvetovo $80,916,492║ Presne toto je film, čo sedí režisérovi ako Peter Berg a nie vážne tváriace sa Kráľovstvo. V každom prípade treba povedať, že je to len priemer ale tak zručne natočený, že jedine čo to brzdí k lepšiemu strmhlavému spádu, sú tlápajúce až miestamy prázdne dialógy. Veru škoda lebo keby sa to trošku prestrihalo, hlavne tie zdĺhavé prechádzky džungľou ústrednej dvojice, bola by z to hneď strhujúcejšia jazda, lebo keď príde na akciu tak to stojí za to a dvojica Dwayne Johnson a Seann William Scott je na prekvapenie v celku stráviteľná. "A peknou poctou je krátke cameo Arnolda Schwarzeneggera pre ktorého tie 2sekundy na pľace, boli rozlúčkou z akčným žánrom a prenechaním žezla inému hromobijcovi."(19.5.2005)

Teda!!! Filmy s The Rockem mám hodně rád.Tento film mi dokazuje , že The Rock je opravdu moc dobrý herec a navíc hodně cool.Seann William Scott mi zase dokazuje , že taky dokáže hrát dost solidně.Takže tady máme skvělou dvojku, dobrýho padoucha , sem tam něco vtipnýho a hodně dobrý akční scény.Tenhle film je hodně zábavný a utekl mi strašně rychle a příjemně.Já nemůžu dát prostě pod 5*.(5.11.2005)

• Matty

Ať se The Rock snaží sebevíc, jediná pořádná akční scéna je souboj v rebelském táboře, což je na akční komedii, jejíž veškerá vtipnost by měla pramenit ze schématu „já jsem drsňák, ty jseš ten, který neustále žvaní a po většinu filmu si budeme vzájemně lézt na nervy“, zatraceně málo. 50% Zajímavé komentáře: Tsunami_X, Lateef, Beky, lennyd(21.9.2005)

• - Arnold Schwarzenegger nebyl uveden v titulcích. (reich)

• - "Hrom a jeho kamarád Blesk", čím sa snažila postava Travise zastrašovať protivníkov, bola iba sranda zo strany Seanna Williama Scotta. Nakoniec sa to režisérovi natoľko páčilo, že to vo filme ostalo. (Algren)

• - V jednom záběru Mariana (Rosario Dawson) pije džus, kterého má ve skleničce jen na dně. V dalším záběru má však skoro půl sklenice. (G3niu5)