mathes

Je to ujetý, ale některý hlášky jsou (alespoň pro mě) nesmrtelný. Tenhle film vás buď absolutně nadchne nebo absolutně znechutí. ()

Drozdo57 odpad!

Ok, žížalomut bol vtipný, "přichází noc" a "znáte moji ženu?" zľudoveli. Ostatné je otrasné, nudné, nevtipné, nechutné a nikto by sa na to nemal pozerať. ()

kutomil

Naprosto perfektní absurdnost. Tím že se to nesnaží cokoliv parodovat, ale je to odzačátku postavené na monentu překvapení a nikdy nevíte, jaká další demence příjde příště, tak je to nezapomenutelný zážitek. Takový výrazně lepší Kameňák ()

Elemmírë

myslím že pralidé s jejich pradomacími prazvířaty by se dali pojmout mnohem lépe než v tomto filmu.. ale nápadité to je. ()

aannemer odpad!

Prokristapána, to byla ale hovadina!!! Miluji francouzské komedie, ale tohle... Kdybych těch 100 minut věnoval jakékoli jiné činosti, udělal bych lépe. ()

AdamK.

K filmu si otevřete pivko a určitě se nedívejte sami, jinak vám to bude připadat jako brak. Upřímně tenhle film patří vždy mezi favority, když se chceme s kamarády podívat na něco spolu. Pravěká komedie se spoustou absurdností vždy přijde k chuti když se chcete odreagovat a nasmát se. ()

Ellush

Musím se přiznat, že nízké hodnocení nechápu... Co jsem čekala od žánru komedie, to jsem taky dostala... A tolik výborných hlášek v jednom filmu jsem neslyšela. I když dějová stránka filmu pokulhávala. ()

Bugiii

Nevím, proč se tato komedie nikomu nelíbí. Já si ji pouštěla v jednom týdnu dvakrát a skvěle jsem se nasmála. Zápletka mi přijde dobrá, neotřelá a děj je zasazen v době, o níž jsem si myslela, že je nudná a žádná komedie se v ní odehrávat nemůže. Ale slepicomuti, žabomuti a žížalomuti mě dostali. ()

The_God

Komedie z pravěku o vyšetřování prvního zločinu v historii, která mě zezačátku bavila, do půl hodiny začala nudit a po třičtvrtě hodině mě už neskutečně nudila a já se modlil, aby to už, sakra, skončilo. Nevím, čím to bylo, jestli hereckými výkony (které se mi nezdály špatné), scénářem (který měl něco do sebe) nebo režií (taky asi ne nejhorší), ale prostě to nějak dohromady nefungovalo. ()

Johnysman

Tak já nevim...,když to tu tak čtu...,musim souhlasit s komentem, že na hlášky a některé scény z tohohle filmu nikdy nezapomenu. Jasný, je to ptákovina..., ale mě to přišlo vtipný...to je asi člověk od člověka, komu se tato kamenná věc líbí. ()

blekekeke

Nejlepší je stejně GI v beránčí paruce :o) a ještě když ladně ulehne k ohni :o)) Jinak je to až přehnaně úchylný .... ()

Peep

Naprosto perfektní komedie se vším všudy, svižná, dobré hlášky dokonce i hudba při honičkách a honičkách. Vážně nemám co vytknout, smál jsem se od začátku až, hodně dlouho po tom. Odpad si to nezaslouží, už jen za tu díru co měla být pod tím listím :-P ()

ZAUME

Jedna z těch pořádně ujetých a pro některé nevtipných komedií. Mě se však docela líbila a v některých chvílích jsem se opravdu od srdce smál. ()

Eruwen

Film má být praštěný a tento cíl také splnil. Já osobně jsem se u filmu upřímně bavila a skvěle si odpočinula. Jak už bylo řečeno, trochu ke konci ztrácí tempo, to ano, nicméně i přesto se k němu ráda vracím, nacházím stále nové detaily a hlášky, které s přáteli běžně používáme. Podotkla bych, že skvěle kloubí „detektivní“ zápletku se spoustou vtipných narážek (např. Carefour, srnaball apod.) ()

dzejnyka

Za iných okolností by som po tom asi nesiahla (v horšom prípade by som to vypla v polovici), ale keďže som to pozerala s uletenou partou a nie zrovna v triezvom stave, prišlo mi to dosť zábavné. S čistou hlavou to radšej neriskujem :-) ()