Ihuj

Velmi originální, osvěžující a poměrně vtipné. Dokoukal jsem to dvakrát a pokaždé jsem se cítil trochu jako šéf na návštěvě v Carrefouru. ()

KafuR

Úvodní pasáže jsou nápadité a plné hlášek, které právem zkultovněly, sympatické a vcelku trefné je i herecké obsazení, ovšem hlavně druhou polovinu se už zdá, že tvůrcům došly nápady, a tak se už pak jen omílá to samé dokola, plus jako bonus občas dokonale hluché místo. Výprava je sice minimalistická, největší díru do rozpočtu udělal beztak Carrefour, ale pravěcí lidé si s tím vystačí, takže je celkem škoda, že po příjemně překvapivém rozuzlení kriminální části kazí celkový dojem triková stránka věci, která nejvíce dává na obdiv to, že na podobné vymoženosti už nezbyly prachy. ()

Kingjiri

Nějaký vtípky nebo hlášky jsou hodně přaštěný a občas zustávaj ve stádiu pokusu, ale některý jsou zároveň naprosto nezapomenutelný (ponocnej, šéfova manželka, vyjadřování pocitů, jména apod.). Člověk díky tomu odpustí i místama lowcostovej look na úrovni podprůměrnýho TV filmu (kostýmy nebo kulisy za moc nestojej a vizuální efekty jsou fakt tragický). Tenhle biják je třeba brát jako naprosto nenáročnou blbinu, u který neni radno přemýšlet. Pokud to uděláte, užijete si projekci aspoň tak jako já. Za spoustu vtípků a hlášek a třetí hvězda. ()

VerteX odpad!

Nad tímto filmem nemá cenu ztrácet slova... Jenom se divím, že se Depardieu k takovému nevkusnému kýči upsal. ()

nightday

Naprosto ujetá francouzská komedie s totálně blbými až vtipnými kousky (Umřela stářím, táák mladáá, Ten ovcomut, vypadá jako prasemut, Srnaball...kdo viděl, pochopí), které se vryjou do paměti na dost dlouhou dobu. Tento film musíte brát s hodně velkou nadsázkou. Musíte se vcítit do doby, do které je příběh zasazen, a nehledat v něm nic inteligentního, protože humor je stejně primitivní jako byla doba kamenná. Tato komedie má zvláštnost v tom, že úroveň pobavení exponenciálně roste s počtem zhlédnutí a počtem lidí, se kterými se na ni díváte a na konci křivky leží bod s dobrými čtyřimi hvězdičkami. ()

artuš

Docela zábavná komedie s praehistorického prostředí. Autoři sice mohli použít větši fantazii, při vytváření jmen( jméno kámen bylo zezačátku docela vtipné, ale v průběhu času už mi šlo na nervy, ale jinak to šlo. ()

teddinka1

Ne, ne, ne... Příběh? Myšlenka? Vtip? Haloo? Koukala jsem na to jenom pro to, protože každý to chválil. Asi na to koukali v nestřízlivém stavu, jinak nepochopím. ()

haWranka

Kdysi dávno se mi to líbilo, smála jsem se, prostě spokojenost. A dnes? Nevím, jestli jsem dospěla nebo mi opravdu došla ta naprosto nevtipná pointa (jestli tomu tak dá říct), každopádně od odpadu tohle veledílo dělí jenom krůček. Gérarde, kam to spěješ? ()

Lorge

Dobře, uznávám, zasmál jsem se u toho. Je to sice trapárna největšího kalibru, ale popravdě tenhle film takový měl být. Je spousty trapáren, co si hrajou na něco víc a ještě se za své pokrytectví nestydí, ale tenhle film nic neskrývá a je takový jaký by měl být. Kdyby zkrátili stopáž na polovic, možná bych dal i pět :-) "Šéfe, musím se ti k něčemu přiznat, spím s tvojí ženou." "Cože???? Ale víš co, já se ti musím taky k něčemu přiznat, já s ní spím taky." ()

cyright

Třeba mě mučte, ale trvám si na tom, že tahle záměrně praštěná komedie skrývá i slušné porce inteligentního a nápaditého humoru. Jo jsou tu tuze praštěná, stupidní i hluchá místa, ale vzato kolem a kolem tolerantní divák bude odměněn i scénkami a hláškami s kultovním potenciálem. Těmi 3* se ještě hodně držím zpátky. Srnomuti ftw a basta! ()

psychoza

Jedna z mojich najobľúbenejších komédií vôbec! Primitívny humor v absurdných situáciách primitívnych ľudí... Skvelá kombinácia, smiech počas celého filmu! Dva kmene bojujúce o šampón, klamstvá, láska, vražda, vyšetrovanie - trochu priveľa na pravek, avšak Kameni to zvládli! Tento film si pozriem kedykoľvek s istým smiechom. Dosť ma oslovila myšlienka: "Kdysi sme chodili po čtyřech, teď chodíme po dvou. Když to takhle půjde dál, nebudeme mít po čem chodit..." Nemá to chybu. ()

Camarro14

... podobná blbost jako je hraná série Asterix a Obelix, ale za koňomuty, žižalomuty a především slepicomuty :D (+ několik dalších povedených hlášek) si to 2* zaslouží ... ()

Tamten

Tenhle film ja tak šíleně blbý, až se na něj dá téměř dívat. Absurdita všeho zde překračuje jakékoliv hranice. Člověk asi do poloviny jen zírá, jestli to není celé nějaké omyl, a když vyjde z prvního šoku, tak film už je v druhé polovině. Pak nastává slabší chvíle, neboť po opadnutí šoku vše začne pomalu nudit, ale netrvá to dlouhou a film je u konce. A v paměti zbydou jen naprosto nesmyslné scény a spousty kamenných vtipů. ()

vrata.zami

Tohle je tak strašně trapný, až je to prostě boží. Ty vtípky mě prostě dostávaly. A teď vás všechny zvu na hrochmuta! Jóoooooo! ()

Rudyamon

Říkám si, že je zvláštní, jak lidi rozdílně hodnotí filmy. Například tento. Podle mě je to jedna z nejlepších komédií, jaké jsem viděl. Jistě, je ujetá, je hodně ujetá, je tak ujetá, že chvilkama přemýšlím o zdravém rozumu režiséra. Taky si myslím, že herci musí být z nějakého ústavu, jinak to nevidím. Ale, a je to velké ale, záleží jakým pohledem se na tuto komédii díváte. Pokud si uvědomíte, že bylo záměrem natočit něco neuvěřitelně bláznivého, dát tomu děj a zaplavit to nápady v téměř každém záběru, tak tady se to na 100% povedlo. Opravdu od prvního okamžiku je to nápad za nápadem - válka ve Vietnamu v prvních vteřinách a pak návrat o 37000 let zpátky, mamuti a koňomuti, archeolog, který si jen tak archeoloží, první vražda v lidských dějinách, první šerif, absolutně neuvěřitelná scéna v obchoďáku ... takhle bych mohl pokračovat, ale na to není prostor. V každém případě v záplavě mírně přitroublých komédií řešících panictví a s tím souvisejí problematiku a další problémy dospívající mládeže, je tohle něco zcela nového k pobavení a zamyšlení, jak to bylo se začátku naší slavné civilizace ... no, zamyšlení vyhodíme a budeme se prostě jen bavit. A nezapoměňte, když vám někdo řekně, že bude noc, musíte říct: "Drž hubu ... :-)" ()