Delfador

Snad všechno má kly, až jsem se divil že tam nejsou i lidomuti. Některé vtipy jsou tak hloupé, že se tomu i zasmějete. Každý ve vesnici je Kámen a archeolog si tady tak archeoloží, i když vlastně ještě skoro není co. Šéfova žena spořádá celého nosorožce nebo co to bylo a "Nedávej pac,hodný Jorkmut." Prostě tento film jsem jako menší viděl tolikrát, že se na něj nejde zlobit. ()

Brenda.Ch

Bavilo mě to, spousta dobrého humoru sitkomáckého stylu a atributy bláznivé komedie a parodie. Bohužel tam byly i slabší okamžiky a návštěva supermarketu patří mezi ty nejhorší. Klidně se ale podívám znova. Asi nejlepší postavou byla pro mě náčelníková žena, skvělá figurka. :-D ()

Mery235

... "Hele, přestaň mi říkat Blonďáku! Jmenuju se Kámen, Kámen! B-L-O-N-D!!!" ... 2* za nezabudnutelne hlasky, na ktorych sa smejem vzdy, ked ich pocujem od kamosov.... a za obcasne pobavenie... nie je to uplna blbost, je to film na zasmiatie, no nic viac... ()

TheJirkaW

Konečně nějakej dobrej film!!! Není moment, kdy jsem se nezasmál!!! Bohužel u tohohle filmu platí, že buď člověka tak nebaví, že ho už od začátku nenávidí a dá odpad a nebo se do něj člověk zahryzne a nepustí se ho až do konce (a samozřejmě dá 5*) není nic mezi!!! Ale co se mi na filmu nelíbí je, že jsem se bál šéfovi ženy! ()

AngryPotato

Pro mně osobně znamená tento film neskutečnej "voraz" . I když je to ptákovina prvního stupně, vydržím u toho až do konce, protože se mi ta praštěnost prostě líbí :D Občas je prostě potřeba vypnout a podívat se na takovýto film, abyste se z toho všeho kolem nezbláznili..Takže za humor tři hvězdy :) Ostatní u tohoto filmu hodnotit nepotřebuji ;) ()

bmx6

Je mi jasný,že z toho chtěl Alain Chabat mít totální šílenost.A někdy mám totálně šílené filmy rád,ale bohužel ne tento film.Pro mě je to úchylný,nechutný a navíc nevtipný.Jedna hvězda jen za to,že jsem se jednou jedinkrát zasmál. ()

czema

Komedie 4**** Hlaášky jsou dnes stále aktivní.Mnoho z nás je normálně používá,což třeba v jiných komediích není. Takže já jsem se rozhodně bavil. Dal bych tomu tak 70%. Kameni proč jste někteří tak zavrzelí a dáváte tak malá hodnocení.Ještě jste asi neviděli šéfovu ženu co? Není tady,zůstala doma,děti ji hlídají. Začíná noc.Drž hubu. My se noci nebojíme :D ()

The Hobbit

Řádně ujetá kokotina, která je střídavě hodně vtipná, nevtipná a trapná. Ale na jedno zkouknutí dokáže docela slušně pobavit. Na některý hlášky a scénky jen tak nezapomenu, což beru jako úspěch týhle ujetosti.. Takže za *** ::::::::::::::::::::::::::::::::: P.S. představitel Blonďáka mi hrozně připomína zpěváka z Vypsaný fixy :-D ()

R.I.S.A

Nevim jaký hovada tomu můžou dát odpad, tenhle film je famozní :D Viděl jsem ho snad 100x a nikdy mě to nenudilo ba naopak směju se tomu čím dál víc :D Fantastická komedie hlavně do společnosti kde se píchá heroin do mozku a leje pivo proudem :D ()

ariari

naprosto dokonalé a pozor! nekomerčný praveký príbeh s prvkami inteligentnej a láskavej paródie ..tak ak už ťa ani toto úprimne nerozosmeje..potom ma navštív v ordinácii, niečo s tebou nie je v pohode a všechny vás zvu na hrochmuta! ()

Shimmy

Můj snad nejoblíbenější film vůbec ! Znám každou skvělou hlášku nazpaměť a u filmu se nasměju pokaždé úplně stejně. Bravo ! ()

method1

Opět názory rádoby odborníků na film, kteří musí hodnotit všechno podle příběhu, všech efektů a bůh ví čeho ještě. Proč? Nemůže si někdo natočit něco jen ze srandy? Lidi, uvolněte se a začněte se bavit. Já se u tohohle smál a je tu pár nezapomenutelných hlášek. O tom komedie je. ()

unclejack

Vcelku štýlový francúzsky humor sa snúbil so zaujímavým námetom a vzniklo z toho nasledujúce - hromada zábavy, čítajúca skvelé hlášky, nádherne prosté gagy - špinavovlasci kopú dieru - a odkazy na iné filmy - zvlášť nápadný je ten na Apokalypsu. Jediné, čo by som tejto oddychovej komédii trochu vyčítal je šablónovitý záver a nedostatok priestoru pre Gérarda Dépardieu, ktorého však pohotovo nahradil detektív Albín - pardón, Kámen... ()

Maki.K

Komedie, která v konečném výsledku je možná slátaninou, ale natolik pobaví, že se na ni vždy ráda podívám. Samotný příběh je jedinečný a jeho provedení se jednoduše a řečeno povedlo!!! Sranda :) ()