Mr.Hackels

Výborná komedie. Trochu jinej humor než u všech ostatních komedií. A tím je to skvělý a originální. Nechápu tak nízké hodnocení. Od Husmuta až po všechny Kamene super. "Jo a znáte moji ženu? Pěkná, co?" :) ()

18kacena18

Tak tento druh komédie nie je pre všetkých, tak mi je jasné prečo dostal z veľkej časti hodnotenie odpad. Ale mňa rozhodne dostal, niektoré scény sú pre mňa dokonale a musím si opäť prehrať. Jasné ako celok to nemá žiaden vecný význam i tak to hodnotenie by som nechala tak vysoké. ()

XTrader

Totální úlet, je to magořina, ale tak dokonalá a vtipná že si to zaslouží 4 hvězdy. Básnické umění ve stylu "Ach nebe" mne dostalo :). A kdo se alespoň trochu nezasmál snad ani nemůže mít smysl pro humor... ()

muliku

Film je sice o ničem a bez děje (honbu za šampónem nepočítam jako děj). O děj zde ale očividně ani nejde. Jde o jednotlivé vtipy a scénky. Při prvním shlédnutí filmu jsem se opravdu za břicho popadal (,,Máme ovoce?'' ,,Jo, dáš si?'' ,,Ne, díky''). Pro sledování s přáteli je to film k nezaplacení, za mě zasloužilé tři hvězdičky. ()

Sirion

Ano, je to jednoduché. Ano, je to šílené, přesto jsem se dobře pobavil a na takového žížalomuta nezapomenu :D ()

brody1988

Kdo dává odpad tak je vážně KOŇOMUT :-). Hlídání dětí celý den to budeee.....půl selete. Hmmmm...nemám u sebe ani sele :D ()

Ounak

Jak už to tu chodí, ovce, ovce a ovce. Geniální humor, gagy, scénář. Nedá se hodnotit jinak než plným počtem. ()

Stereoid

Roztodivné pocity, takhle blbě nějak bych to asi řekl, ale na blbej film... Divný je to právě v tom, že když se na to jednou za dlouhej čas podívám (zatim jsem to viděl asi třikrát), tak se u toho fakt směju, ale na konci si pokaždý řikám, jaká je to šílená kravina a že to je akorát ztráta času. Jde vlastně jenom o ty vtipy, který mi přijdou šíleně jednoduchý, ale zase možná právě ta jednoduchost je na tom filmu pěkná, žádný složitosti, což taky občas není úplně od věci. Příběh žádnou bůhvíjak velkou roli nehraje, tady vážně můžete mozkové buňky úplně vypnout. Je to takový dementní, nemyslící film, na který by se snad každý měl aspoň jednou za život podívat, aby poznal všechny stránky filmové tvorby. ()

Luminary

Taky se divím, že tu každý dává odpad, jde vidět že jste nepochopili, že v tomhle filmu o nic nejde, je to zkrátka oddychovka a nejde tu o příběh, ale o vtip, kterého se zde dá najít mnoho. Některý scény byly úžasný, nikdy jsem nic podobného neviděl!!! O to šlo v tomhle filmu, žádná myšlenka, prostý příběh, komedie pro nudné odpoledne ()

panMiroslav

Všiml jsem si, že tenhle film rozděluje lidi do dvou skupin - jedna ho miluje, druhá nenávidí. Já patřím do té první, RRRrrrr!!! jsem viděl asi desetkrát a vždycky se zasměju, i když vím, co přijde. Není to humor pro každého, ale kdo tomu přijde na chuť, jen tak ho to nepřejde! P.S. Tenhle film není pro suchary!:) ()

baterka.27

Naprosto geniální. Ne každému tenhle druh absurdního humoru vyhovuje, ale mě rozhodně. Co scéna, to nějaká nezapomenutelná hláška. Koukám se na něj vždycky, když potřebuji zlepšit náladu. ()

GasMask

Docela dobrej film na zasmání, taková parodie pravěku... Bohužel někerým jedincům tento film nepříjde dobrý ani na jednu hvězdu. Samozřejmě také není nejlepší... 4/5 hvězd! ()