chemicquei

Kravina jako prase to je, ale přesto to má něco do sebe. Je v tom halda hlášek, který mezi námi kámoši existujou jako každodenní slovo "ahoj" bez toho, aniž by se ohrály. Můžete je říct kdykoliv, aniž byste se museli bát, že se vůbec nikdo nepousměje, nebo že na ně nenaváže. A proto tenhle film asi existuje. Vůbec nejde o děj, ale hlavně o dementní hlášky. Musíte umět pochopit tu demenci tohohle stylu komedie, jinak vám to přijde jako úplná demence. Blbost jsem to napsal, co? :-D ()

Zoidlord

Francouzský humor - můj humor. Podle mě nejvydařenější komedie, kterou jsem kdy viděl (Forresta Gumpa rozhodně neřadím do čistých komedií, protože hraje i na vážnou strunu). Film, u kterého se směju pokaždé když ho vidim a pouštim si ho minimálně jednou za půl roku, abych si připomněl všechny hlášky a vtipy... ()

n3uro

Komedie která se za pár let stala kultovní, sice jen mezi pár lidma ale co? Já se bavil neuvěřitelně, po druhé i po třetí. Komedie plná hlášek a neuvěřitelně praštěných a vtipných geků, doporučuji pro ty co mají smysl pro humor. Ostatní ať si doopravdy políbí... ()

wertcha

Film tak stupidní - až se zařadil mezi mé oblíbené - hlášky z něho jsem schopná odříkat i v noci :) Při každém sledování, se znovu a znovu válím smíchy - a tohle jen tak nějaké komedie nedokáže. ()

Darckol

Hehe, film preklenutý fakt čudnými vtipmi a k tomu kriminálna zápletka uprostred šampónovej vojny? Občas sa rád nechám zaujať vecami, ktoré absolútne nemôžem brať vážne. Má ruka na to! :) 5,5/10 ()

Cheeker

Nejlepší komedie, kterou znám. Tenhle film je prostě geniální, je v něm naprosto všechno, ale podle hodnocení mi přijde, že lidi snad nemají smysl pro humor. Kdo ví? Třeba je to podle skutečné události! :D ()

IBI

Asterix: Mise Kleopatra v jiných kostýmech a kulisách, jinak se vtipy nesou ve stejném stylu, se stejnými herci a nutno dodat, že se vtipy velmi rychle oposlouchají... Celkově RRRrrr!!! působí jako parodie, na kterou si za týden stěží vzpomenete. ()

Alice02

Mně se to líbilo. Hláškami nabytý film, neskutečně (a změrně) blbý (a vychytralý) a až k slzám vtipný... Pro nás s menší inteligencí, že ;-) ()

UniqueNett

Nechápu ty odpady.. Pro mě je to jedna z nejgeniálnějších komedií, skvěle se bavím pokaždé, když si jí pustím. A moje nejoblíbenější postava? Určitě Kámen :))))))))))) ()

barcisz

Je to tak debilní až je to výborný. Ty hlášky jsou prostě neuvěřitelný :D " Napadlo vás něco? Ne,šlápnul jste mi na vlasy." ()

Luisis

Také mne dost zaráží zdejší hodnocení. Možná bych jen poradil, že není špatný film, když mu nerozumíte. Nemám parodie rád, ale tahle proste číší originálním, občas směšně jednoduchém humorem. ALe čemu se divit, jedná se přeci o primitivní pravěkké lidi:-) O to více jsem natěšen, že film pochází z francouzké produkce.Tohle je jejich rukopis.Vtipný.Já se bavil - 75% ()

Vencik89

Vždyť to není tak hrozné. Stačí na to koukat v mírném opojení a hned člověk vidí, co dříve neviděl. Fakt, že stále chybí kámen ale jen tak neomrzí. ()

SimonShot

Fuj!!!!! blbost totální nemsmysl myslel jsem si, že za prvních 15 min se pozvracím, fakt odporná komedia, která za ten čas nestojí nevím koho to napadlo natočit takový hnus. Kámen!!! no a co??? uplná blobost jaký kamén co to je??? je to prostě nezdar který, lituju, že jsem se na to díval, tu jednu hvězdu maá ode mne jen kvůli tomu, že..... no já vlastně nevím proč asi kvůli toho, že to až tak není na úrovni odpadu, ale říkám vám bežte s timhletím někam na to se nedá dívat!!!!!!!!! ()

chrispe

Tak jsem zjistila, že patřím k těm, kteří se u toho bavili. A hvězdička navíc za Jeana-Paula Rouve, protože vrrr! :) ()

Kadas97

Film nadupaný extrémne humornými scénami a hláškami. Obelix parádne zahral aj neandrtálca a ten "Šéf" no z toho som dlho nevládal. 8 z 10 a idem si "zapózovat." ()

IPajule

Myslím, že na ty 3 hvězdy to má. Vtipné to sice bylo, ale děj o ničem. Koukala sem na to s otevřenou pusou a sem tam se zasmála. Některé fráze jako třeba "Drž hubu", které zde zaznělo snad stokrát mě pobavilo, ale podruhé bych se na to už nekoukla. ()

Drom

Z počátku ses mi moc nelíbila, ale teď se mi hnusíš čím dál méně. I když se kravina RRRrrrr!!! ze začátku rozjíždí pomalu a zdá se celkem trapná, postupně mě vtahovala a některé slovní výměny a nápady jsou docela povedené. Také nutno podotknout, že věrohodnost pravěkých vidláků v téhle levné francouzské slátanině byla nejméně o třídu výše, než ve velkorozpočtovém 10,000 BC. Není to žádná světoborná komédie, ale odpad zdaleka ne a je vidět, že Alain Chabat cítil, že má potřebu vyblejt koninu a tak jí vyblil. Jen škoda, že mu ji trochu pokazilo celkové zpracování. To je zajímavé: to co říkáš není vůbec zajímavé. ()