Frutisimo

Všichni, kdo nemají nadhled a smysl pro humor by se na tuto komedii opravdu neměli dívat. Já sem se málem počůrala smíchy. Naprosto výborná komedie na odreagování, kde nic nedává smysl a přitom je všechno jasný :D Opravdu perla. Všichni hateři se chyťte za rypáky a jděte si přečíst nákýho filosofa, když se neumíte bavit :) ()

Drachen

Odpad, odpad, odpad, odpad? Cože? Lidi vzpamatujte se. Toto je jedna z tak naprosto skvělých blbostí u které se nasměje spousta lidí aji když to vidí po několikáté! Hlášky naprosto skvělé. Jako vám nepřijde vtipné "Dřív se chodili po čtyrech, teď po dvou. Jestli to tak půjde dál nebudem mít po čem chodit."? Koho by to kdy do prdele napadlo? :D Jste banda tupounů a projevujete se bohužel u více filmů či seriálů. Jděte do rohu a vyfackujte si. Jak tu napsal o něco níž TheMarker :::::::::::::::::::::: Moje nejoblíbenější komedie !!! Takže komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí !!! Geniální dílo !!!! Nechápu nízké hodnocení !!!! Jste divní, namyšlenci jedni ,-) !!!!! ....... ::::::::::::::::::::::: Tak přesně takto kreténi! ()

arnaeth

Jedna z najlepsich komedii vsetkych cias, ci absolutna hlupost? Pribeh o vysetrovani prvej vrazdy vobec prinasa tony unikatnych scen a nezabudnutelnych hlasok... Co chciet viac? Videne vdaka mojej sestre viac nez 200x. Zatial sa mi to nezunovalo. Ozaj sa to da pozerat dookola. ()

EagleSK

Uplne megasuper! Tak toto je typ humoru, ktory mi sadol ako rit na serbel. Nie je to tak hlupy film, ako ho niektori hodnotiaci vidia, ma to logiku, ma to stavu, je to jednoducho nonstop zabava od zaciatku po koniec. ()

Foltin

Pamatuji se když jsem se u tohoto filmu hrozně řechtal. Dnes když vidím nějaké scény, tak si říkám "co to kurva se mnou bylo?". Hrozná kravina, ale za ty hodně pěkný vzpomínky kdy jsem se bavil? 2 hvězdy! ()

Mountain

Pro mě úplně vynikající komedie. Trochu jiný druh humoru, než na jaký jsme normálně zvyklí, ale o to lepší. Člověk musí být v určitém rozpoložení, aby ho film bavil, ale když se do něj dostanete, nepřestanete se smát. Vtip v tak absurdní podobě, že to snad ani není možné. Je tu Kámen? No jasně, zase se někde poflakuje s Kamenem... ()

RyuzakiSE

Jaktože tak nízké hodncení? :D Tady asi nikdo nemá smysl pro humor. Já jsem nad tím málem umřela smíchy. Zvlášť nad "Kámen? Zde" :DD ()

LeaFF

uděláme si prezenčku Kámen? Zde! - nedělej z mamuta komármuta - identifikace proběhne za neprůhledným kamenem - jmenuju se Kámen B L O N D.. tohle je nesmrtelná komedie - Začíná noc! Drž hubu ()

DavidAAAA

Tohle je tak neuvěřitelně trapný a ujetý, až to má svý kouzlo. Dost nezapomenutelných hlášek. Když se podaří vypnout mozek a jen se bavit, super film. Kdo u toho myslí, asi bude zhnusenej. Dejte mi do večera šampón nebo se zabiju... Výhrůžku splnil, byl to hrdina :-DDDDDDDDDDDDDDDDD ()

BH7

V každým případě respektuju názory ať negativní, tak pozitivní. I přes nedokonalosti v tomto filmu a i přesto, že se kvalitou určitě nevyrovná světově známým filmům, ho mám rád. Určitě na něj nenahlížím jako na typickou komedii, ale spíš jako na parodii a tím pádem klesá laťka kvality a film nabírá na své hodnotě, ať jsou v něm kraviny jaké chtějí (viz. boj o šampon), hlavní je, že si film jede podle sebe a je originální a já u něj neusnu, v tomto případě je to dokonce úplně naopak, řehtám se opravdu neskutečně a přitom jsou to opravdu jednoduché vtípky, ale pořád vtípky. Moc dobře si uvědomuju, že nemůžu najít v každém filmu obrovskou myšlenku nebo pointu, ale to mi opravdu nevadí. Čas od času je fajn vidět jednodušší nenáročný film, u kterého se pěkně zrelaxuju a opravdu to nemusí být mega citová, snobská, perfektní nalejvárna s dokonalým scénářem. Zrovna sem by se opravdu perfektní složitý scénář fakt nehodil, takže vám děkuju tvůrci za snahu a upřímný pohodový filmek a omlouvám se za ty hejtry, kteří nejspíš sami ještě žádný film nenatočili. ()

Helllboy

Ne, tento francouzský humor mi nepřijde povedený. Navíc, na rozdíl třeba od dalšího specifického žánru, anglického humoru, mi tohle prostě nepřijde vtipné a často to vyznívá stupidně. Kdyby to bylo o hodinu kratší, byl by to hodně povedený skeč. Takhle to je celkem nic moc. A to i přesto, že film začal úvodními titulky přímo geniálně... ()

Stamkos91

Hodně lidí nechápe srandu :( Už nebudu brát procentuální hodnocení filmu váážně, protože tohle by si zasloužilo jako "praštěnná komedie" mnohem více procent :) ()

lunruj

Geniální komedie plná nezapomenutelných hlášek. Krásně absurdní scény zasazené do doby, kdy spousta věcí nám dnes samozřejmých byla teprve objevována. Vzhledem k tomu, jak české televize okupují někdy lepší někdy vyloženě hloupé krimi seriály, musím ocenit narážky na klišé v těchto seriálech, doprovázející snahu hrdinů dopadnout vraha, aby se zeptali, proč to udělal. ()

Kuzco

Komedie jak má být. Stupidní, nelogická, ale hlavně vtipná. Díkybohu se neinspirovala u amerických kravin a autoři se skutečně zamysleli nad tím, jak udělat vtipnej film. K tomu navíc super kostýmy a všechny ty věci okolo-lze se dívat pořád dokola... ()

Eviel

Toto bolo jak na hojdacke nieco bolo trefne vkusne a nieco totalne mimo a trapne ...toto sa mi tazko hodnoti takych 50% ()

Evca49

Absolutní bláznovina. Buď ten film milujete nebo nenávidíte. Já jsem z té první skupinky diváků, ale plně respektuji a chápu, když někdo považuje tento film za odpad. Pro mě tento film znamená odpočinek, odreagování a sranda. Ačkoliv se někomu může zdát, že je to myšlené pro úplné tupce, spousta vtipů je spíše intelektuálního charakteru a má určitou "logiku". Mě osobně Rrr nikdy neomrzí. ()

wushuista

Toto je film, ktorý musíš pochopiť (pozri si radšej niekoľko krát). Potom si ho zamiluješ! Tie scény sú legendárne a radím ich medzi také kulty ako Pulpfiction, Ted, Simpsonovci a pod. ()