pRaY_882

Podpriemerná komédia z dielne pre mňa neznámeho režiséra. Tento film však vedel rozosmiať snáď stále. Miestami použité hlášky sa stali legendárne. Kámen? Zde! Ale humor bol dosť plytký a príbeh podobne. Ale pre obyčajného človeka s nenáročným vkusom dostačujúce. Za mňa 4/10. ()

Bonty

Vidím v tomhle filmu rozporuplnost mezi hodnotícími asi jako u nás film Zdeňka Trošky "Slunce, seno, jahody". Mnohým se líbí, pač takový humor vyhledávají, mnozí zase takový nemohou vystát. Za sebe říkám, že u téhle praštěné komedie na doporučení kolegy jsem se bavil dobře a filmové hlášky používáme doteď. Konec odpolední směny: "Začííínááá noc!". 4/5 --- (59%) --- ()

malet

Naprostou náhodou jsem více-méně byla nucena podívat se na tento film. Hned úvod mě vyděsil. Pak následovala hodina a půl skvělé zábavy, hlášek, které velice bavily a dovolily hodit všední starosti za hlavu. Nebudu popisovat děj a hlášky filmu. Prostě pobavil. Kamen. ()

Jannica

Z komentářů je krásně vidět, jak má každý úplně jiný smysl pro humor. Kdo má (stejně jako já) smysl pro debilní humor, tomu film vřele doporučuji :) I když jsem ho viděla už nespočetněkrát, stejně u něj devadesát procent času probrečím smíchy. Geniální, kultovní blbost. ()

Jirkacek

Francouzské komedie se mi líbily už od malička a dá se říci, že jsem na nich vyrůstal, tedy zejména na těch ze sedmdesátých let dvacátého století, které podle mne patří k tomu nejlepšímu, co tento žánr v historii filmu mohl nabídnout. Proto jsem byl zvědavý, jak se dokáže v mých bránicích projevit o hodně mladší komedie s poněkud divným názvem RRRrrrr!!! z roku 2004. A hned sem musím napsat, že mé útroby byly značně rozhýbány a tomu odpovídal i počet hvězd, které film ode mne získal. Hlavními hvězdami tohoto ztřeštěného počinu byly dvě legendy francouzského filmu, Jean Rochefort a Gérard Depardieu, kteří ovšem nebyli hlavními hrdiny. Oba si zde zahráli náčelníky pravěkého kmene s názvem Špinavovlasatí, kteří si nemyli vlasy a už přes 800 let válčili s druhým kmenem Čistovlasatých, kteří objevili šampon a vlastnili jeho tajný recept. Náčelníkem druhého kmene byl Maurice Barthélémy, který měl poněkud svéráznou ženu Elise Larnicol, silnou jako silnice. Důležitou postavou byl Alain Chabat, knenový náčelník čistých vlasů, který se jednoho dne rozhodl spáchat vraždu. A pak druhou, přičemž to byly první zločiny v dějinách lidstva, protože celý příběh se odehrával 35000 let před narozením Krista. Náčelník rozhodl, že vyšetřování zločinu se ujmou dva povaleči Jean-Paul Rouve a Pef Martin Laval, kteří ale zrovna nevynikali dedukčními schopnostmi jako Sherlock Holmes. Hledání vraha tak zabralo takřka celý film, z něhož mne nejvíce bavil hned začátek, kde zaznělo tolik hlášek, z nichž některé sám do dneška používám. Například by mne nenapadlo, že se všichni lidé v kmenu čistovlasých mohou jmenovat Kámen. Toto jméno zaznělo na každodenní ranní prezentaci, na které se náčelník chlubil svoji rádoby krásnou ženou. Vtipné byly i scény, kdy Pascal Vincent jako ponocný večer s pochodní v ruce chodil kolem jeskynní a ohlašoval, že bude tma, za což vždy dostal odpověď - drž hubu ! Dále mne pobavilo, když děti hleděli na fresky v jeskyni, které jim nahrazovaly televizi. A těch hlášek zaznělo tolik, že si moje bránice vskutku neodpočinula. A to byl vlastně jediný cíl filmu, který se tak stal úžasnou parodií pravěku. Stačí zmínit manželku nového náčelníka špinavců, kterou byl šimpanz. I když jsem film viděl už dvakrát, vždy mne dokázal rozesmát a pobavit, čím splnil dokonale svůj účel. Suma sumárum, snímek RRRrrrr!!! ode mne získal pět erkových hvězd *****. ()

TheBlizard odpad!

Žel přišel, viděl, a málem ani nedokoukal. Opravdu. Dívat se na to sám, tak to po přibližně po patnácti minutách prokleji - vtipy jeden za druhým stupidní, stupidní, ano, stupidní. Já osobně nemám nic proti příběhu -> ono to smysl dávat nemá a nemusí, a takových filmů je nespočet. Ale je to tak neuvěřitelně pokleslá věc, při níž se zasmějete jednou dvakrát a většinu doby se divíte, jak může být celý film stát jen na takhle hloupých, ba dementních vtipech. ()

Michal.Sever odpad!

Strašná trapárna Musim reagovat na TheMaker: ty seš pěknej případ :) Kdo s tebou nesouhlasí, tak je divnej a namyšlenej, ale když ty nesouhlasíš, tak druzí jsou dementi a ty máš pravdu :D Ať žije Klub Sráčů ()

JanaH.

Až díky tomuto filmu jsem zjistila, že kapela Dymytry a píseň "Přichází noc", jsou hlášky z Rrrrr. Do té doby jsem přemýšlela, kdo v kapele vymyslel tuhle hovadinu :-).Správná blbost. Dobrý hlášky. Osobně nemusím komedie, natož francouzské, ale kvůli dítěti jsem se dívala a vůbec mě to nemrzelo. ()

KellyB

...a já Musím přidat Hlášku: "Kdysi jsme chodili po čtyřech...hm...teď chodíme po dvou...hm... tojsem zvědav, co bude dál..." Kámen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

pantokrator

Primitivní zábava pro debily. Pardon, zapomněl jsem se představit: Debil. Ten film jistěže není moc dobrý. Ale to mi nezabránilo slušně se pobavit, a dokonce některé hlášky uchovat v paměti. Takže ano, může bejt. ()

K1K0

Nechápem aj ja moc tu kritiku na to aký starý je tento film, mu niektoré podobne komédie nesiahajú ani po kolena, a pritom je to skoro až primitívny film. ()