Alan Parker (Jonathan Jackson) se musí co nejrychleji dostat domů,aby navštívil svou těžce nemocnou matku. Jeho auto mu za temné, nevlídné noci vypoví službu a Alan pokračuje dál pěšky a stopuje. Zastaví mu podivná bytost - duch jménem George (David Arquette) a Alanova noční můra začíná. George seznamuje Alana s děsivým verdiktem: tuto noc musí zemřít buď on nebo jeho matka. Pokud se Alan nerozhodne pro jednu z variant, George s sebou na "onen"svět,bez lítosti,vezme oba, Alana i jeho matku. Na rozmyšlení má celou dlouhou noc. Jak se Alan s děsivou volbou vypořádá? (oficiální text distributora)

Keledaia

Náhodou jsem viděla, nepřepla jsem, nevypla jsem. Vcelku v napětí jsem očekávala, kam se příběh dostane (jestli vůbec někam) a výsledně mi došlo, že už je konec. To jsem se teda dopracovala. Je to příjemné, nějaká ta šťáva tam určitě je, ale jinak jednoduše brak. ()

Jimclark

Přesto že mám Kinga za kinga, tak tohle teda ne. A to jsem ani nečetl knihu, která mi většinou následný pokus o zfilmování pěkně zhnusí a je pravidelně o level výš. Tady bylo mizerné skoro všechno. ()

MrEddie

Knihu jsem nečetl ale film je rozhodně slabý. Vůbec nechápu že byl natočen pro kina...Je to nuda až do okamžiku než se objeví David Arquette. Barbara Hershey je důkazem, že pro starší herečky je problém najít práci v Hollywoodu. Ve filmu je velmi dobrá hudba z konce 60.let.Škoda že nevydali soundtrack. ()