Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Ačkoli je Jimmy tátou, přítelem i terapeutem, nedokáže truchlit nad ztrátou své ženy. Rozhodne se na každém, kdo mu přijde do cesty, vyzkoušet nový přístup: naprosto brutální upřímnost. Pomůže sám sobě tím, že pomáhá ostatním? Přivede ho to nazpět ke světlu? (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (27)

Fr 

všechny recenze uživatele

„…SNAŽÍŠ SE TU BOLEST OTUPIT. DROGAMA, CHLASTEM, ŽENSKÝMA“…“ŘÍKAL JSEM, ŽE JSEM TOHO NECHAL!“…“JO, A MÍSTO TOHO SE TEĎ PLETEŠ DO ŽIVOTA SVÝM PACIENTŮM“…  Psychoušskej Ted Lasso? Má to jeho optimismus, každej problém brzo vystřídá pohodový vyústění – navíc s (třeba jednoduchým) vtipem. Baví mě to. Pár postav, vtipný dialogy a terapeuti, co maj problémy sami se sebou. Zjišťuju, že podobný problémy má asi každej a že žádnej vztah (teda ani ten se svým terapeutem), není dokonalej. Taková pohodová oslava přátelství, zabalená do odlehčenejch terapeutických keců a pravd, který (slabší povahy) můžou i dojmout.  ///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Za vznikem série stojí stejní tvůrci jako za (podobnou) dramedií Tedd Lasso. 2.) Thx za titule „Kristina Himmerová“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  ***  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ne ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Standardní odpočinková dialogovka o postavách, které si prochází těžkými časy, a kterých je kolem nás plno a tak to ničím zásadním vlastně nezaujme. Terapie pravdou má ale obrovské štěstí na herce, kde to jednoznačně táhne Harrison Ford a Jason Segel. A i proto jsem nakonec volil čtyři hvězdy. I přesto, že to žádnej vysloveně zásadní díl nemá, ale jako celek to docela obstojně funguje. Obstojně, odpočinkově a sem tam i příjemně vtipně a zábavně. ()

Reklama

majo0007 

všechny recenze uživatele

V podstate sklamanie, čakal som niečo iné. Vtipné to moc nie je a dramatické už vôbec nie. Riešia sa také tie klasické trable Američanov - smrť partnera, furt odutá dcéra, Parkinson, svadba buzerantov... všetko podané absolútne nezáživne. Takýchto pičovín vyjde ročne mraky, len s inými hercami. Vlastne sa aj čudujem, že som sérku dopozeral do konca. Homoklátiči si prídu na svoje a na tomto servery sa to aj ukáže! ()

Kopi1 

všechny recenze uživatele

Velmi pohodový a svěží seriál z prostředí terapeutů. Jason tenhle typ komediálních rolí už zná, takže tam se to trefilo. Za mě byl ale nejlepší Harrison se svým stylem humoru. Vlastně zde nebyla jediná postava, která by mi vadila a všichni měli skvělou chemii mezi sebou. Občas tu jsou takové ty klišé naschvály mezi postavami, ale dá se to přehlédnout. Celkově je to na pomezí 3 a 4 hvězd, ale přikláním se ke 4, protože jsem se vždy těšil na pátek, jak si hezky odpočinu po práci u příjemných 30 min s velmi sympatickými herci a dobrým humorem. ()

choze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

AppleTV servíruje po Tedu Lassovi další skvělý feel good komediální seroš, který každým dílem spolehlivě rozesměje a velmi příjemně pohladí a mezi jehož sympatické postavy se člověk moc rád vrací. Příběhy o vyrovnávání se se ztrátou blízké osoby nemusím, není to moje téma, ale v takhle zábavném balení jsem to v pohodě zkousnul. Stylem humoru mi to připomínalo třeba Sorkinův Newsroom, tj. je to plné svižných, hravých, chytrých a vtipných slovních výměn, jaké v reálu nikdy neuslyšíte. Ústřední herecké trio to perfektně táhne, hlavně Ford vládne ve své typické šarži sarkasticky hláškujícího grumpy mentora. Rychle sem s další řadou. ()

Galerie (110)

Související novinky

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

06.04.2022

Před několika týdny skončilo natáčení enormně očekávaného pátého dílu Indiana Jonese a snímek nyní je ve fázi složité postprodukce, hlavní hvězdě Harrisonu Fordovi se nicméně tím pádem aktuálně… (více)

Reklama

Reklama