Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Ačkoli je Jimmy tátou, přítelem i terapeutem, nedokáže truchlit nad ztrátou své ženy. Rozhodne se na každém, kdo mu přijde do cesty, vyzkoušet nový přístup: naprosto brutální upřímnost. Pomůže sám sobě tím, že pomáhá ostatním? Přivede ho to nazpět ke světlu? (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (27)

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Naprostá pohodovka se stoupající kvalitou. Všechno tady perfektně funguje, včetně „povinného zastoupení“ gayů a černochů, což je tady naopak ku prospěchu věci. Vtipné dialogy, normální postavy a hlavně fakt, že si Segel s Fordem tenhle seriál neskutečně užívají , to jsou všechno faktory, které mi malinko připomněly trošku podobnou Kaminského metodu s M. Douglasem. Tady zatím zůstávám na čtyřech, ale uvidíme. Třeba se to po další sérii ještě změní. ()

choze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

AppleTV servíruje po Tedu Lassovi další skvělý feel good komediální seroš, který každým dílem spolehlivě rozesměje a velmi příjemně pohladí a mezi jehož sympatické postavy se člověk moc rád vrací. Příběhy o vyrovnávání se se ztrátou blízké osoby nemusím, není to moje téma, ale v takhle zábavném balení jsem to v pohodě zkousnul. Stylem humoru mi to připomínalo třeba Sorkinův Newsroom, tj. je to plné svižných, hravých, chytrých a vtipných slovních výměn, jaké v reálu nikdy neuslyšíte. Ústřední herecké trio to perfektně táhne, hlavně Ford vládne ve své typické šarži sarkasticky hláškujícího grumpy mentora. Rychle sem s další řadou. ()

Reklama

Kopi1 

všechny recenze uživatele

Velmi pohodový a svěží seriál z prostředí terapeutů. Jason tenhle typ komediálních rolí už zná, takže tam se to trefilo. Za mě byl ale nejlepší Harrison se svým stylem humoru. Vlastně zde nebyla jediná postava, která by mi vadila a všichni měli skvělou chemii mezi sebou. Občas tu jsou takové ty klišé naschvály mezi postavami, ale dá se to přehlédnout. Celkově je to na pomezí 3 a 4 hvězd, ale přikláním se ke 4, protože jsem se vždy těšil na pátek, jak si hezky odpočinu po práci u příjemných 30 min s velmi sympatickými herci a dobrým humorem. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Standardní odpočinková dialogovka o postavách, které si prochází těžkými časy, a kterých je kolem nás plno a tak to ničím zásadním vlastně nezaujme. Terapie pravdou má ale obrovské štěstí na herce, kde to jednoznačně táhne Harrison Ford a Jason Segel. A i proto jsem nakonec volil čtyři hvězdy. I přesto, že to žádnej vysloveně zásadní díl nemá, ale jako celek to docela obstojně funguje. Obstojně, odpočinkově a sem tam i příjemně vtipně a zábavně. ()

Mlle 

všechny recenze uživatele

Tisícerá obdoba tématu „těžký život mezi Američany“. Průměrně kultivovaný Evropan se mezi takovým tím typizovaným průměrem brzy zblázní. Moc jim to nemyslí, jejich životy jsou všechny stejně nudné, žijí materialisticky a materialistické jsou i jejich cíle. A tak je jistě velkým překvapením, že jejich životy nejsou naplněné ;) Nuda, která nic nepřináší. Většina postav je navíc nesnesitelně nesympatická (nejvíc asi sekretářka a dcera s kamarádkou). Nedivím se, že když někdo zažívá takhle nudný život, chodí aspoň k psychiatrovi s domněním, že se to „všechno nějak změní“ a vymýšlí si  „problémy“. Řešení to asi úplně nebude, což… A komedie? Nezasmála jsem se ani jednou. ()

Galerie (110)

Související novinky

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Nový rok znamená samozřejmě taky nálož nových seriálů a hned v lednu začneme zjevně zostra. Hollywood totiž odmítá zpomalit, a tak nás už zkraje roku čekají jedny z nejvýraznějších počinů… (více)

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

Harrison Ford míří na televizní obrazovky

06.04.2022

Před několika týdny skončilo natáčení enormně očekávaného pátého dílu Indiana Jonese a snímek nyní je ve fázi složité postprodukce, hlavní hvězdě Harrisonu Fordovi se nicméně tím pádem aktuálně… (více)

Reklama

Reklama