Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve známé písničce se zpívá o tom, že „medvědi nevědí, že turisti nemaj zbraně“. Medvědi ale bohužel také nevědí, že když najdou v lese kokain, který při neúspěšné předávce vypadl z letadla pašerákům, neměli by ho žrát. Takový medvěd na koksu totiž vůbec neví, co dělá. Ke smůle všech lidských hrdinů příběhu se drogy vysypaly nad idylickou přírodní rezervací, kde by jim za normálních okolností hrozily maximálně puchýře. I proto se jich tu sešlo tolik – klasičtí výletníci, děti za školou, matka jednoho z nich, obětaví strážci parku, gangsteři, kteří hledají spadlý kokain, policista, hledající pro změnu tyhle gangstery… Jak si myslíte, že dopadnou, když narazí na čtvrttunové chlupaté monstrum na tripu? Špatně a většinou na několik kousků. Ačkoliv všichni sem původně dorazili z rozdílných důvodů, teď se upínají k jedinému cíli – dostat se pryč se zdravou kůží. A to nebude jen tak. Zatímco skutečný předobraz medvědího antihrdiny se v roce 1985 předávkoval a pošel, ve filmové verzi je mnohem odolnější, vynalézavější a naštěstí také zábavnější. (CinemArt)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (178)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Škoda, že potenciálně fajn bizárního a ujetého námětu se chopila zrovna Elizabeth Banks, kde už dopředu bylo rozhodnuto, že půjde o špatný film, ale doufal jsem, že to bude aspoň blbé/zábavné a ono je to tak trochu i nuda.  Samotný medvěd vypadá celkem v pohodě a nejlepší scéna je se sanitkou, která patří i k nejdrsnější scéně filmu, ten zbytek za moc nestál. Gore je tu na můj vkus málo ( došlo sice na střeva i na nějakou utrženou končetinu), ale když si představím útok medvěda z Revenanta, tak zde nedošlo na nic podobně intenzivního. Humoru je zde pohříchu málo, nezasmál jsem se snad ani jednou, je to povětšinou spíše cringe a nesympatické. V závěru jsem si už přál konec a přemáhal jsem se, abych to nevypnul. Jít na to do kina, tak jsem nasranéj. 3/10. ()

Algernons 

všechny recenze uživatele

Asi jediný film, jehož název je zábavnější než on samotný. Medvěd na koksu má jeden vtip a tím je... no medvěd sjetý na koksu, co jste čekali? A tento vtip se ohraje rychleji, než vtipy o Pepíčkovi. Zbytek je plný nudných, otravných postav, který nudně zabijí otravně CGI medvěd. Na konci se pokusíme o moralizaci, poučení a rodinné zprávy, což je v Rkové komedii dost nepochopitelný... Ach jo, potenciál možná nějaký byl, ale ne v těchto rukou. Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Alden Ehrenreich a Keri Russell jako jediný aspoň trochu baví. ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Byl jsem připraven odpouštět hodně, abych si tuhle tupou a krvavou jízdu jednoho medvěda na drogách co nejvíc užil. Jenže když film s tímhle námětem postrádá to nejdůležitější - tedy zábavu, tak je holt všechna divácká snaha marná. Elizabeth Banks selhává ve všem, co tady dělá, ten film má kromě úvodu jedinou vtipnou scénu, která ještě navíc byla už v traileru, zbytek je zoufalá nuda bez nápadů, která navíc ke konci začne působit vcelku repetitivně. I těch 95 minut mi přišlo dlouhých. Ray Liotta si zasloužil lepší poslední film. 4/10 ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Přesně na hraně 3 a 4, ale to je samo o sobě zázrak, protože tyhle gimmick filmy málokdy fungují tak uspokojivě. Milosrdných 95 minut taky dělá hodně, i když 80 by bylo lepších. Kdyby místo CGI dali chlápka do nepřesvědčivě padnoucího obleku, bylo by to perfektní. Zaokrouhlím nahoru, žijem jenom jednou. ()

MrHlad 

všechny recenze uživatele

Z potenciálně zábavné brutální komedie udělala Elizabeth Banks líně se táhnoucí podívanou plnou nesympatických postav, nefungujícího humoru a nulové atmosféry. Pár fajn lekaček a sympatický méďa trhající lidi na kusy nestačí, když se člověk většinu času kouká na hodinky a vyhlíží závěrečné titulky. Podprůměrný film, který body získává spíš za svoje zábavné téma než za to, jak je zpracovaný. ()

Galerie (25)

Zajímavosti (7)

  • Poslední dokončená filmová role Raye Liotty před jeho tragickým úmrtím 26. května 2022. Liotta zemřel týden poté, co přišel znovu nahrát své repliky v postprodukci. (KGBelik)
  • Natáčení probíhalo ve Wicklow v Irsku mezi 20. srpnem a 17. říjnem 2021. (bianci)

Související novinky

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Ve věku 67 let zemřel herec Ray Liotta, známý například z filmů Mafiáni, Identita, Kokain nebo Země policajtů. O smrti herce informoval server Deadline, podle kterého herec zemřel poklidně ve spánku.… (více)

Reklama

Reklama