Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Příběh o arogantním namyšleném baseballistovi, který myslí jen na sebe a svou kariéru. Jeho cílem je dosáhnout 3000 odpalů a pak se vykašlat na tým. Jenomže se stala chyba, odpalů měl míň a po devíti letech se musí vrátit do ligy, aby získal 3 poslední odpaly, které mu chybí k vysněnému číslu. Ale začíná se měnit, myslí na tým a je z něj úplně jiný člověk. (BUD-SFIS)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Olík 

všechny recenze uživatele

Oč je Stan Ross lepším baseballistou, o to je horším člověkem. Jeho hlavní metou je vstup se do baseballové síně slávy k čemuž mu má pomoct třítisící úspěšný odpal, po jehož dosažení nechává uprostřed sezóny své spoluhráče na holičkách a odchází na sportovní penzi. Po opravách statistik však na povrch vyplouvá fakt, že Stanovy chybí k dosažení magické hranice ještě tři úspěšné odpaly. Na stará kolena se vrací do svého bývalého teamu, kde už vládne nová hvězda s manýry, které byli typické pro jeho kariéru. Mám rád sportovní filmy - a když jde ještě navíc o komedii, je to další příjemná třešnička na dortu. Bohužel Mr. 3000 není pořádně ani jedno a už vůbec není o baseballu – je to jenom takové nevýrazné plácání od ničeho k ničemu s nezbytným happy endem. ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Baseball sice ráda mám, ale tady se snad ani o baseballu mluvit nedalo. Scénář byl předvídatelný už od první minuty a jak se dalo čekat, tak si skončil. To vše by se mu ale dalo odpustit, kdyby se jednalo o vtipný film, nicméně Bernie Mac předvádí výkon hodný nějakého béčkového nevýrazného filmu. Ale když nad tím tak přemýšlím, Mr. 3000 tím béčkovým nevýrazným filmem vlastně je. ()

Reklama

Hopper 

všechny recenze uživatele

Tak niekde okolo 50 %. Bernie Maca osobne nemusim, nepresvedcil este v ziadnom filme a v tomto baseballovom filme taktiez nie. Inak sa nedeje nic prekvapujuce, film bezi podla klasickych sablon a klise o napraveni samolubeho individualistu, superstar, ktory osobny prospech napokon podriadi kolektivnemu cielu. Priemerny film. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Vzhľadom na to, že dnes sa píše história a dávam dokopy svoj koment číslo 3000, tak by bolo ideálne si pre to zvoliť nejaký film, ktorý to bude reflektovať. A prvý film, ktorý mi napadol, že má v sebe túto číslovku je "Mr. 3000" s už zosnulým Berniem Macom. Film som prvýkrát videl niekedy na HBO v čase keď vyšiel. Buď 2004 alebo 2005. To si už presne nepamätám. Ale viem, že v tom čase ma film vysoko nezaujal, prišiel mi maximálne prvoplánový, málo vtipný a hlavne akosi neustále striedal svoj tón a charakter nášho hlavného hrdinu Stana Rossa. Najprv som mal pocit, že sa chce zmeniť, potom sa vráti ku svojim starým koľajám a pôsobí to celé ako lacne spracovaná americká komédia. A okrem toho som nikdy nebol veľkým fanúšikom baseballu a možno ma to bavilo preto o to menej. Dnes by som povedal, že väčšina z toho čo som si vtedy myslel stále platí, no akosi mi film lepšie zapasoval do nálady. A bolo fajn vidieť Bernieho, ako sa snaží svoju postavu predať a dať Stanovi dušu. A tentokrát som mal pocit, že som ho asi dokázal pochopiť lepšie. Možno. Napriek tomu, že je film veľmi predvídateľný a viac-menej viete odhadnúť čo sa stane (s možno výnimkou pár momentov), tak v jadre je to len proste veľmi safe film bez nejakej väčšej rezolúcie alebo zaujímavejšieho momentu. Najlepšie časti sú pre mňa keď sa snaží dostať späť do formy s jeho kondičným trénerom. Potom akosi už nič veľkolepé nepríde. Ale za pozretie mi to stálo a okrem toho vstupujem do svojej vlastnej siene slávy s komentárom 3000. A minimálne z toho mám radosť. Hodnotenie: B- ()

hunty 

všechny recenze uživatele

Potřeboval jsem něco s číslem 3000, potřeboval jsem po dlouhé době něco jednoduchýho, klidného, řadového a vyklubal se z toho příjemnej snímek, který mi asi zrovna sednul a jindy bych si ho tolik neužil, ale o tom to je. A mimochodem (asi to tu ještě nikdo nezmínil, protože to je odjakživa samozřejmost)... Angela Bassett je neuvěřitelná žena. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama