Izzi má rád jazz i svůj saxofon, ale obě lásky teď musí nechat ležet stranou, protože v baru kde hrával došlo k přestřelce a Izziho zranění bylo natolik vážné, že už nemůže hrát. Díky tomu upadá do deprese, umocněné snahou všech jeho bližních, kteří se o něj chtějí starat. Naštěstí najde tajemný modrý kámen s telefonním číslem a ten ho zavede až k mladé herečce Celii, která hledá někoho, koho by mohla milovat. Okoralý umělec možná na první pohled není tím pravým, ale kámen má magickou moc a pod jejím vlivem se do sebe ti dva zamilují. (oficiální text distributora)

Infernor

Těžko přesně říct proč, ale film mě ani trochu nenadchnul, ačkoliv čistě prakticky vzato, herecké výkony dobré, scénář taky, režie neurazí... nevím, pořad mi tam něco chybělo.. ()

Leila75

Naprosté zklamání!Jsme jenom lidi a můžeme chybovat,jenom tak si vysvětluju H.Keitla v tomto snímku,ta jedna hvězda patří právě jemu.Rychle na tenhle film zapomenu a nechám si v srdci božského Augieho! ()

Michaell

Jeden z nejlepších filmů, jaký jsem viděl. Jediné, co trochu kazilo zážitek, byl ten kámen a to pulzování, který prostě až příliš připomínaly Létajícího Čestmíra :-) Proč pane Vorlíčku?!!!!!! ()