Před dávnými lety v 17 století chce bohatý vlastník ovcí pan de Perrone, bratranec královny Francie Anny, zastavit spolupráci s kardinálem Mazarinem, služebníkem Vatikánu. A tak jsou jedné noci pan de Peronne a jeho rodina zavražděni. Ruce si krví potřísnil kapitánem KKK, kardinálův pobočník. Jediným přeživším je Blanche, dcera, která je také jediným svědkem celého zločinu. O patnáct let později už Mazarin vlastní srdce celé Francie, a z Blanche se stala vůdkyně gangu žijícího z krádeží a zlodějin. A to si pište, že na pomstu nezapomněla! (oficiální text distributora)

malenfant odpad!

To co se mi stalo s tímhle filmem se mi ještě nestalo!!! Půjčil jsem si to bez očekávání čehokoliv a poprvé to vypnul po patnácti minutách. Udělal jsem si jídlo s tím, že to dokoukám u oběda. Deset minut. To jen proto, že jsem se nechtěl zvedat od potravy. Nakonec jsem se rozhodl, že když už jsem za to vysolil nehorázné páďo, že si to pustím jako kulisu k luštění křížovek. Ale ta stupidita mě tak rušila, že jsem to po dalších deseti minutách musel vyndat a okamžitě běžet vrátit, neb bych to musel rozšlapat!!! ()

šarka

Totálně geniální!!! Geniálnost dialogů podpořená neuvěřitelným dabingem, který ještě více zatemňuje smysl a děj téhle filmové perly. Hlášky, ze kterých se prakticky učurává, situace, které člověka srazí pod stůl a souboje, při kterých hlavní hrdinka překvapivě nezemře vlastní rukou (i když to tak dlouho vypadá). Mazarin šňupající červenou drogu, po kteér mu má tři týdny stát je nezapomenutelný.. Je to perla světové kinematografie a já jsem zase jendou ráda, že studuju jazyk a kulturu země, kde toto vzniklo...A ne, nedívala jsem se na to pod vlivem..i když na konci filmu jsem se tak už cítila :D ()

billyador odpad!

jediny film u ktereho jsme s pritelkyni odesli z kina... Posleze i navsteva McDonaldu byla prijemnejsi a uzitecnejsi nez toto.... boze nekdy by se melo vracet vstupny a mit tam autora a rezisera, aspon bych se zasmal.... jim... ()

RypavaDvojka

Tak nějak si říkám, jestli jsme s ostatními "hodnotiteli" viděli stejný film. Lehce satirický úlet jak kráva a rádoby ženský Robin Hood z Francie. Neříkám, že by to byla nějaká bomba, ale na jedno zkouknutí zabaví a některé scény vyloudí úsměv na tváři. Perlička z filmu: *"Přivážím kávu, čokoládu a červený prášek." "K čemu je ten červený prášek?" "Je na potenci, tři týdny mi po něm stál." "Cože?! Tři týdny ti po něm stál? Ten musím mít taky"* 40% ()

Magoor

Ta hvězdička je jen a jen za scénu se svíčkou. Jen u ní jsem se zasmál, jinak slovo tragédie, tento film ani zdaleka nevystihuje!!! ()

Tuniak DF odpad!

Ani Depardieu tu nemohol nič spraviť... s týmto filmom by nikto nič nevedel spraviť... UPDATE: Pardon, vedeli... strihači - stačilo by vystrihnúť názov filmu a za tým hneď záverečné titulky. ()

TerP odpad!

Ze začátku si říkám, co je to za hnusný horor... A vyklube se z toho takováhle ptákovina, která by nezaujala ani toho největšího pitomce pod Sluncem... Pardon, ale tohle stojí opravdu za nic, a odpad je pro to ještě vysoké hodnocení... :) ()

Ereniss odpad!

Nikdo mě nikdy nedonutí se na tu snůšku blbostí dodívat do konce. Vlastně ani nevím, ve které části filmu jsem to vzdala, ale vzdala. ()

Tempest odpad!

Něco tak strašného jsem v životě neviděl. Zaťal jsem zuby a vydržel se na tuhle hovadinu dívat až do konce, ale byl to boj. O tomto filmu se nedá říci nic pozitivního, snad mě jen překvapila účast francouzských hereckých hvězd (Depardieu, Rochefort, Bouquetová) v něčem takovém, ale u nich patrně jen šlo o peníze. ()