Před dávnými lety v 17 století chce bohatý vlastník ovcí pan de Perrone, bratranec královny Francie Anny, zastavit spolupráci s kardinálem Mazarinem, služebníkem Vatikánu. A tak jsou jedné noci pan de Peronne a jeho rodina zavražděni. Ruce si krví potřísnil kapitánem KKK, kardinálův pobočník. Jediným přeživším je Blanche, dcera, která je také jediným svědkem celého zločinu. O patnáct let později už Mazarin vlastní srdce celé Francie, a z Blanche se stala vůdkyně gangu žijícího z krádeží a zlodějin. A to si pište, že na pomstu nezapomněla! (oficiální text distributora)

DDT odpad!

Podtitul filmu zní "dějiny na tripu". Na tripu byl bohužel i scénárista, režisér a většina herců (akorát Jean Rochefort je zřejmě "jenom" senilní). A nebyl to dobrej trip... ()

Kryton odpad!

Francouzi by se měli vykašlat na to dělat americké filmy ve Francii. Kouzlo jejich kinematografie je v tom, že byli francoužští! ()

Johanka

Shlédnutí tohoto filmu bylo „náročnější“. Spousta krve, mrtvol, hrubá slova, bez děje – no prostě šok. Těšila jsem se, až bude konec. ()

Vojcl odpad!

Bláznivé francouzské komedie mám rád, ale tohle byla silná káva i na mě. Nechápu proč dobří herci jako Rochefort či Depardieu mají potřebu vystupovat v tomhle absolutním braku. Upřímně jsem se nezasmál ani jednou za celou stopáž. Jednotlivé rádoby "gagy" jsou jeden trapnější než druhý, scénář snad psal někdo těžce závislý na drogách a nezachrání to ani herci. Hnus! ()

FilmFan24 odpad!

Hořící svíčky v prdeli viděné v tomto "díle" film nezachrání z análů francouzské kinematografie kam plným právem patří! Jedna z největších hrůz, kterou jsem za svůj život viděl! A že jsem toho viděl! :) ()

halogenka odpad!

Ač nemám ve zvyku opouštět kino před koncem filmu, tato slátanina mě po čtvrt hodině donutila uchýlit se do bezpečí nedaleké hospody. Proč kardinál fetuje? Proč splácávají do jednoho filmu samuraje, divoký západ, Robina Hooda a mušketýry a obsadí do hlavní role úděsnou osobu s předkusem? Proč proč proč? ()

otík odpad!

Neuvěřitelně špatný film se vším, co k tomu patří - trapné akční scény, hodně nelogičností, pár nechutností a špatný hlavní hrdina. ()

Endyis odpad!

Co to jako mělo bejt???????? Nebyli tvůrci po natočení daného počinu někde hospitalizováni?????? Ona to byla komedie?????? On v tom hrál i Depardieu??????? Nevěřil jsem vlastním očím... ()

anli odpad!

Typicka francozska slatanina poslednich let,bez scenare,herci se motaji po place bez rozmyslu a reziser nekde popiji a rezirovat necha asistenta,ktery prisel prvni den do prace.Vyhnout se velkym obloukem!!! ()

davidek

vydržel jsem se na to koukat, ale myslím si, že jsem párkrát klimbul, protože mi asi unikly hodnotné sekvence. ()

kaygen.it odpad!

K nevydržení. Naprosto blbé, trapné, nevtipné, ulítlé a nezajímavé. Byl jsem v sále sám a neodešel jen proto, abych nezzkazil promítačovi den. ()

Haymar odpad!

Tohle bylo opravdu strašné, nekoukatelné, po filmařské stránce těžce nezvládnuté... zkrátka až téměř "blitkózní", řekl bych (tak nějak slušně, lidově řečeno). Vůbec sem nepochopil, co nám tím vlastně chtěli pání tvůrci říci a vlastně je mi to úplně u zadku! To 20. místo v TOPu největšího filmového trashe si to plným právem zaslouží... ()