Střípky vzpomínek (TV film)

• Česko

Danielle Steel: Střípky vzpomínek

Remembrance

Danielle Steelová: Spomienky

Čriepky spomienok

Drama / Romantický

USA, 1996, 88 min

Vzhledem k žánru dobře zahrané s pěknými retro záběry. Překvapivě to není žádné levné zpracování typické pro TV film.(8.4.2011)

Neustále jsem si v hlavě přemílala je to Danielle Steel, je to romantická sračka, víš dopředu jak to bude. Přesto jsem čučela, vydržela nemožné přerušování reklamami a dokonce mi film připadal příjemný svým obsazením i zpracováním. Venku je asi špatnej tlak či co :-)(16.7.2016)

Tak jde život. Romantický film se skvělou Angie Dickinson, která si zde střihla přísnou a nekompromisní matku třech synů, z nichž jeden se vrací po 2.svět.válce domů do USA a sebou si veze svou ženu, Evropanku-Italku, sice princeznu ze skvělého starobylého rodu, ale bez peněz a majetku a pro "naboblé bohaté Američany" je to málo. Nebylo to nudné, velmi dobrá relax podívaná po všech těch agresivních filmech, jímž se TV jenom hemží. Nemluvím o bůhvíjakém uměleckém díle, ale děj zaujme.(23.11.2008)

Eva La Rue ma ako herečka zaujala najviac v tomto filme. Príbeh je dobre spracovaný a film veľmi príjemný, súdim snáď aj preto, že mi tento film pripomenul určitý milý pocit.. Navyše Eva La Rue je tu veľmi krásna a pristane jej táto úloha.(1.12.2013)

Tento film patří k těm lepším, natočeným podle románu D. Steelové. Herci hrají přesvědčivě a líbil se mi i děj. Takový nenáročný, oddychový film.(1.4.2012)