Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

Mire

Príjemná záležitosť, naviac Jennifer Lawrence je riadna kočka a báječne to ťahá od samého začiatku. I keď by som sa pokojne zaobišiel aj bez tej plážovej "full frontal" scény :) Zabite ma, ale z tohtoročných filmov beriem nenáročný No Hard Feelings viac ako vyhajpovanú Barbie či Oppenheimera. ()

titmok

Oh man, velice zlý character build up, ale že velice. Takto sa asi cíti osoba s bipolárnou poruchou. Dve hviezdičky za zopár vtipných scén a za Stooges v soundtracku. ()

unrocker

No komedie bych to asi nenazval, ale spíš takový usmevny film o jedno nápadu co úplně nevyšel. Každopádně na večer u vína dobře, jinak žádná přidána hodnota. ()

Pete

Buďme k sobě upřímní, většina diváků si tenhle film pustí, protože je v něm na chviličku svlečená Jennifer Lawrence, a i proto zřejmě vůbec vznikl. Jinak ona je tak trochu zvláštní, její způsob komunikace a hraní nesedne každému. Zde je však hlavní problém ten, že tvůrci se snažili o komedii, a v tomto směru jsou to naprostí zoufalci. Opravdu jsem se nezasmál, když si třeba chlapík najednou navlékl na péro pastičku na prsty, ani když Jennifer zcela nahá zmlátí děcka, co jí chtěli vzít na pláži oblečení. WTF momentů je snímek plný, včetně hlavní zápletky. Ve finále jde pouze o to, zda obě hlavní postavy svým způsobem dospějí, což mi bylo naprosto u p*dele. Nic ve zlým. ()

hrumsrt

Z netflixovské šedi převlečená romantická spotřebka, ve které se Maddie v podání Jennifer Lawrence vykoupí ze složité životní situace tak, že bude dělat asociálnímu synkovi bohatých společnici.. Námět jak z pečící formule, ve které přesně tušíte, kudy se bude vývoj ubírat. Ovšem táhne ho právě ona myšlenka, že Vám rodiče zaplatili "holčinu" na pokusy, se kterou nejen zažíváte všechna vaše poprvé a tváříte se, že to přirozeně plyne ze situace. A díky jinak obecně spíše otravné Jennifer Lawrence se na Nic ve zlém dá docela dívat, jelikož ať je panic vedle ní sebevíc marný, ona musí splnit svůj úkol a mladíka uvést do tajů dospělého a dát mu okusit, jak tajemství prvních kapek alkoholu, tak i svého těla.. A hle není to ani tak trapné, jak by se ze synopse mohlo zdát, i když zrovna moc humoru v tom taky nehledejte.. Akorát, že už zítra nevíte, v čem by se Nic ve zlým mohlo vyrovnat konkurenci.. 60% ()

Isag1

Dlhšiu dobu som nevidel niečo takéto originálnejšie a myslím si, že tento film sa držal všetkého, až na pár chybičiek, čo absolútne nevadí. Čakal som niečo horšie a dostal som toho viac ako som očakával. 3,5/5 ()

Vito_LePour

Kvalitní feel-good komedie s pár dramatickými prvky, dobře vystavěným příběhem, ale přeci jen nebýt J-Law a jejího klasicky perfektního výkonu, byl by to celkem průměr. Na druhou stranu dneska se fakt moc podobných filmů už netočí. ()

Blazis34

Příjemná oddychovka, která se snaží na nic nehrát a nabízet divákovi nestandardní životní okamžiky, které se ale mohou stát. Nejvíce chválím v hlavní roli skvělou Jennifer Lawrence. ()

AndrewNewman

Celkom sklamanie. Film, ktorý by si nikto nevšimol, nebyť toho, že hlavnú postavu v ňom hrá áčková herečka. To je zrejme aj dôvod toho neskutočne prepáleného rozpočtu ako fakt? Kde tie prachy v tom Hollywoode dávajú?! No a samozrejme za tú naked šou na pláži si Jennifer zrejme vypýtala ešte o pár miliónov viac. Inak to je ale docela nuda, na to, že dej a trailer nám sľubovali šialenú komédiu ako tridsiatnička naučí žiť uzavretého násťročného introverta. Ale dostali sme len pár trochu lepších a možno aj zábavných scén, ale inak nič. Nevadí mi v komédiách prepálenosť, vadí mi to, keď sa tvária ako veľkolepé drámy a tvorcovia tohto nudného žvástu si mysleli, že to môžu vytiahnuť niekde z podpriemeru len kvôli spomínanej Lawrenceovej. Stupnitsky je podľa môjho názoru neskutočný babrák. ()

blondboss

Po dlhšom čase skvelá romantická komédia, ktorá sa na nič nehrá a ktorá ukazuje Jennifer Lawrence v polohe, na ktorú pri nej nie sme tak celkom zvyknutí a kde zároveň ukazuje, akou všestrannou herečkou je. Podľa môjho názoru v tomto filme fungovalo takmer všetko - od kvalitného scenára cez sympatické herecké obsadenie až po samotnú vtipnú stránku, ktorá aj napriek klasickým žánrovým klišé netlačila umelo na pílu a pri ktorej sa človek dokáže plnohodnotne odviazať a vypnúť. Vrelo odporúčam. 80 % ()

cernakus

Jako 35 minuta a žadnej normální chlap nemůže jinak než za 5 hvězd. Že se lawrencová nahoty nebojí, to už víme od Rudá volavka (2018) ale že se nebojí až tak ... jinak film není vůbec špatný, taková pohodová oddychovka, která poteší. ()

Quentin10

Za mě výborná komedie s  Jennifer Lawrence. Bavil jsem se celou dobu a chemie mezi hlavními postavami fungovala bezvadně. Rozhodně se na film podívám rád znovu. ()

xxmurphyxx

Po mega náklade, aký zajebali Good Boys, som bol na túto vec právom nahypovaný a očakával som podobnú kadenciu ostrého humoru, čo sa splnilo žiaľ len z takej polovice. Na druhú stranu som vôbec neočakával holatú Jennifer Lawrence , takže moje mierne sklamanie je z časti vykompenzované. Ženskú za tento film fakt cením, že sa na takýto újeb dala a rovnako cením aj fajn koniec, ktorý nehrá na istotu otrepaného happyendu. Takže za mňa príjemná ľahko nadpriemerná jednohubka. Good Boys ale každopádne ostávajú neprekonaný a zrejme to ešte nejaký čas tak aj ostane. ()

Stifmeister

///   Premisa dobrá, provedení bohužel horší. Toto si odnáším po zhlédnutí filmu "No Hard Feelings". Očividně Jennifer Lawrence má své špičkové role již za sebou a vrhá se spíše do klasických a nudnějších rádoby komedií, kterých vidíme na plátnech každým rokem spoustu. Opravdu veliká škoda jejího potenciálu. To samé bych mohl říci i o příběhu tohoto počinu, který mohl být daleko lepší, a tím i moje hodnocení vyšší. Nebýt zakončení a celkového napsání postav (věk, vztahy, souvislosti,...), film mohl skončit naprosto jinak a třeba by mne oslovil lépe, než tak, jak nám byl předveden. Jediné, co se mi líbilo, i přes věkový rozdíl herců, je jejich chemie, která byla věruhodná. Uvidíme, co nám dalšího herečka předvede v budoucnu, i když nám de facto již zde "ukázala vše", co mohla. |4.5/10| ()

Marcas

Pohodová oddechovka s výbornou Jennifer Lawrence. Odpočinul jsem si a pobavil se. To mi u takovýho filmu bohatě stačí. ()

Facerr

Jennifer úplně boží a i když moc vtipných scén se tu nekoná, našly se i scény, které mě pořádně rozchechtaly. Bohužel i tahle podívaná patří k těm nedokončených. Prostě závěr tady chybí a nechává ho na divákově fantazii, nebo na pokračování, kterému bych se vůbec nebránil. ()

Agraynel

Vzniklo z tohodle filmu dost hodně reelsek a na začátku kolem bylo i docela dost hau... Ve výsledku je to komedie s humorem, kdy mi bylo trapně i za ty postavy. Ze sta minut je dobrých prvních 15 a posledních 10, zbytek je horší střed, takže film nedoporučuju. ()

Drozdo57

Aj tak ste ma už dávno odsúdili ako primitíva. Takže tu úplne otvorene priznám, že toto je jedna tupá komédia, ktorá ma ale rozosmiala ako máločo za posledné hádam aj roky. Lórencka mi nie je sympatická a zo scény na pláži som si nestrekol, ale za to som sa na tom bizáre výborne pobavil. Ostal trochu priestor aj na tú, podľa mňa, správnu agitku, ohľadne trhu nehnuteľností a nerovnosti príjmov, čo je príjemná zmena oproti klasickej dúhe a rozbíjaní patriarchátu. Jedna ženská od rany sa snažila dať dokopy jedného soyboya, keď vlastne zistila, že sa aj od neho môže veľa naučiť. ()

DonBraso

Pohodová romantická komedie, kde je jeden panic, prostě ten , kterého zase nikdo nechce, nesmělej, prostě kluk na konci potravního řetězce pro holky a holka co si to jako ráda klidně rozdá, když to bude za něco hodnotného, přičemž musí zaplatit dům a chce auto. Bavil mě fakt Feldman, toho klučina od vedle zahrál suprově. Jennifer sice je kus ženský, ale občas to přehrávání i smrdělo. Hlavně tu scénu na pláži bych tipoval, že si vyžádala snad i ona sama. Jinak fakt příjemná oddychovka, která není hlavně tak blbá, ač by se dalo říci, proč by to nějaký rodič dělal? ()